Zawody typerów

We współpracy z wybranymi firmami bukmacherskimi co tydzień prezentujemy atrakcyjne oferty bukmacherskie na mecze najlepszych międzynarodowych lig, takich jak Premier League, La Liga czy niemiecka Bundesliga. Uczestnictwo jest szybkie i proste: po prostu zarejestruj się za darmo w Bettingformat, wybierz preferowany konkurs i możesz zacząć umieszczać swoje typy bukmacherskie! Na początku każdego konkursu typerów otrzymujesz saldo początkowe stworzonych przez nas monet bukmacherskich, które możesz wykorzystać jako stawkę dla swoich zakładów. Ponieważ monety bukmacherskie otrzymujesz automatycznie na każdy konkurs typerów bez wcześniejszego depozytu, nie musisz używać własnych pieniędzy tylko swobodnie grać W zależności od tego, jaki konkurs bukmacherski wybierzesz, istnieją różne ligi i nagrody. Po prostu zarejestruj się w Bettingformat, zarejestruj się w wybranym konkursie typerów i wygrywaj atrakcyjne nagrody - bez żadnego ryzyka!

Lesedauer: 2 min

Jak działają konkursy typerów w Zakladyformat?

Jeśli już zarejestrowałeś konto użytkownika w Zakladyformat, musisz najpierw zalogować się na stronę używając przycisku zaloguj. Następnie możesz wybrać między firmami bukmacherskimi, u których możesz wziąć udział w konkursach za darmo. Za każde zgłoszenie do konkursu bukmacherskiego otrzymujesz pewną liczbę monet bukmacherskich – nasza specjalna wirtualna waluta, którą stworzyliśmy na potrzeby lig typerów - bez konieczności wcześniejszej wpłaty. Dlatego nie musisz inwestować żadnych prawdziwych pieniędzy, ale możesz skorzystać z naszych monet bukmacherskich w Zakladyformat, by sprawdzić swoje typy. Ponadto współpracujemy tylko z najlepszymi i najbardziej niezawodnymi firmami bukmacherskimi w branży. Łączą nas z nimi bardzo długie relacje i wielokrotnie udowodnili swoją wiarygodność. W ten sposób możemy zapewnić, że nie spotkają cię nie miłe doświadczenia w naszych konkursach bukmacherskich i możemy zagwarantować najwyższe standardy jakości. W zależności od konkursu typerów masz wybór różnych lig, a niektóre warunki uczestnictwa i nagrody również się różnią.

Jak mogę założyć konto użytkownika w konkursach typerów na Zakladyformat?

Aby mieć możliwość wzięcia udziału w konkursach dla typerów najpierw musisz stworzyć nowe konto w Zakladyformat. Po naciśnięciu przycisku poniżej zostaniesz przekierowany na stronę rejestracyjną, gdzie możesz zapisać się używając swojego adresu e-mail lub konta na Facebooku. Dane, które podasz podczas wypełniania formularza nie będą przekazane osobom trzecim albo użyte w innych serwisach. Po rejestracji, poza udziałem w konkursach dla typerów, możesz korzystać ze specjalnych dodatków I funkcji na naszej stronie.

Co możesz wygrać zapisując się do konkursu dla typerów w Zakladyformat?

Możesz wygrać prawdziwe środki na zakłady, korzystając z naszych typów a następnie, wykorzystać te środki u odpowiednich bukmacherów. W zależności od konkursu typerów istnieją również inne nagrody, które można zgarnąć popisując się z pewnymi umiejętnościami bukmacherskimi. Oprócz prawdziwych środków u konkretnych bukmacherów możesz także wygrać rejsy lub produkty Apple. Zestawy nagród różnią się w zależności od firmy bukmacherskiej, konkursu czy ligi. Dlatego powinieneś uważnie się przyjrzeć, wybierając konkurs typerów, jeśli masz oko na konkretną nagrodę główną. Warto również podkreślić, że w zawodach dla typerów udział jest możliwy do ostatniego dnia i nadal możesz zarobić, dzięki ambitnym typom bukmacherskim. Jeśli czerpiesz dodatkową motywację z porównania się z innymi typerami, na pewno polubisz nasz ranking najlepszych wyników lub archiwum konkursów typerów, gdzie możesz porównać zebrane monety bukmacherskie z monetami innych użytkowników i przejrzeć swoje statystyki osobiste.

Czym nasze ligi typerów różnią się od innych?

Jako specjalną funkcję dajemy ci możliwość, w zależności od konkursu, postawienia nie tylko klasycznych typów 1X2, ale także specjalnych zakładów, takich jak na przykład powyżej / poniżej. Zakłady kombinacyjne są również częścią naszego portfolio zawodów dla typerów, dlatego możesz wymieszać swoje typy z najlepszymi kursami i zwiększyć swoje szanse na wygraną. W pełni automatyczne obliczanie wyniku kuponu bukmacherskiego zapewnia komfortową przyjemność obstawiania w naszych zawodach bukmacherskich i masz wrażenie bycia u prawdziwego bukmachera. Dodatkowo nasze konkursy dla typerów są zoptymalizowane dla wszystkich urządzeń mobilnych, dzięki czemu możesz umieszczać swoje kupony za pomocą smartfona lub tabletu.

Czym są monety bukmacherskie?

Pomyśleliśmy o czymś naprawdę wyjątkowym w naszych zawodach bukmacherskich: Monety Zakladyformat. Jest to specjalna waluta stworzona przez nas, którą możesz wykorzystać obstawiając zakłady w naszych konkursach dla typerów. Przed każdym konkursem typerów dostajesz na swoje konto pewną liczbę monet bukmacherskich, a następnie możesz wykorzystać tę kwotę w trakcie konkursu typerów. Istnieją pewne limity minimalnych i maksymalnych kwot w zależności od konkursu i należy wziąć to pod uwagę przy obstawianiu zakładów. Do otrzymania monet bukmacherskich nie jest wymagany depozyt za prawdziwe pieniądze, dlatego możesz wziąć udział w naszych zawodach bukmacherskich bez ryzyka i nie musisz obawiać się stracenia pieniędzy. W ten sposób możesz zdobyć pierwsze doświadczenia w świecie zakładów sportowych bez konieczności gry za prawdziwe pieniądze!

nach oben