Empfehlungen

wplac 10 PLN obstawiaj 75 PLN

bet at home bonus

65 PLN gratis

100% DO € 130 BONUS

1xbet Bonus

100% BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT MAKSYMALNIE DO € 130

Alle Wettanbieter

Wettanbieter Deutschland

Wettanbieter Österreich

Wettanbieter Schweiz

Najlepsza premia bukmacherska.
Bukmacher   Bonus informacja  
1   WPLAC 10 PLN OBSTAWIAJ 75 PLN
Bonus 65 PLN!
Zum Bonus
2   100% do €130
Bonus od wpłaty
Zum Bonus
3   100% do 600 PLN
Bonus od wpłaty
Zum Bonus
4   50% do €100
Bonus od wpłaty
Zum Bonus
5   100% do 75 PLN
Bonus od wpłaty
Zum Bonus
6   100% do € 150
Bonus 65 PLN
Zum Bonus
7   100% do 100€
Bonus od wpłaty
Zum Bonus
8   100% do €100
Bonus od wpłaty
Zum Bonus
9   50% do €100
Bonus od wpłaty
Zum Bonus

Najlepsza premia na zakłady

Lesedauer: 1 Minute

Tutaj znajdziecie listę z najlepszymi ofertami premiowymi. Pod numerem 1 znajduje się obecnie najlepsza oferta na rynku. Celem premii za wpłatę jest zwiększenie kwoty Twojej pierwszej wpłaty. Tym samym dysponujesz większą sumą pieniędzy, którą możesz dowolnie obstawiać w wybranych zakładach. Trzeba pamiętać jednak o kilku rzeczach. Dobra premia to taka, która łączy w sobie wysoką stawkę procentową z maksymalną kwotą, posiada dobre kryteria obstawiania zakładów oraz dobry kurs minimalny do obstawienia.

Najlepsza premia na zakłady sportowe

O najlepszej premii zakładów sportowych decyduje to jak dużo możesz zarobić przy pierwszej wpłacie. O tym czy dana oferta jest dobra czy zła, decydującą rolę odgrywają pewne kryteria. W wyżej wymienionej liście wymieniliśmy najlepsze zakłady jak również ich obecną ofertę obejmującą wysokość wpłat. Na bieżąco przedstawiamy Ci informacje który bukmacher ma najlepszą ofertę. Zwracamy przy tym uwagę na rzeczywistą wysokość odsetek, kwotę maksymalną jak również zasady dotyczące obstawiania i minimalną kwotę, zanim będziesz mógł wypłacić swoją potencjalną wygraną.

Premia - wszystkie informacje na temat najlepszych premii za wpłatę

Najważniejsze jest dla Ciebie jak dużo możesz zarobić przy pierwszej wpłacie. O tym czy dana oferta jest dobra czy zła, decydującą rolę odgrywają pewne ważne kryteria. W wyżej wymienionej liście wymieniliśmy najlepsze zakłady jak również ich obecną ofertę. Na co dzień informujemy o tym u którego bukmachera możesz zarobić najwięcej. Zwracamy przy tym uwagę na rzeczywistą wysokość odsetek, kwotę maksymalną jak również zasady dotyczące obstawiania i minimalną kwotę, zanim będziesz mógł wypłacić swoją potencjalną wygraną.

Ocena

Nasza ocena reprezentuje łączny wynik i sumuje wszystkie kryteria w formie oceny w postaci ilości gwiazdek. Najwyższą oceną jest 5 gwiazdek. Przy tym wartościujemy wszystkie kryteria jednakowo aby przedstawić Ci możliwie dokładne dane.

Stawka procentowa

Kryterium to ma kluczowe znaczenie dla tego o ile zostanie zwiększona Twoja pierwsza wpłata jeśli zdecydujesz się na daną ofertę. Polecamy Ci abyś w zależności od tego jakim jesteś typerem, osiągnął stawkę pomiędzy 50 a 100%. Przy niższych stawkach procentowych musisz wpłacać dosyć wysokie kwoty aby zdobyć rozsądną wygraną.

Maksymalna kwota w euro

Chodzi przede wszystkim o to o ile Euro zostanie podniesiona Twoja pierwsza wpłata. Jeśli na przykład maksymalną wysokość 100% wygranej masz do kwoty 100 €, wówczas wpłata 50 € zostanie nagrodzona dodatkową kwotą 50 € i dysponujesz wtedy kwotą o wysokości 100 €. Ważne jest że cała ta kwota będzie rozpatrywana jako premia. Składa się ona z wpłaty oraz z otrzymanej dodatkowo kwoty.

Minimalny obrót

Aby uzyskać prawo do wypłaty, musisz obstawić całą tą kwotę. Jak często, o tym decyduje bukmacher i dokładnie ta minimalna kwota obrotu decyduje o tym czy chodzi o korzystną czy też niekorzystną premię. Polecamy Ci aby zwielokrotnić minimalną stawkę 3 do maksymalnie 5 krotnie. Wszystko ponad tą stawkę będzie trudne do realizacji ponieważ musi ona zostać zrealizowana w odpowiednim czasie. Niektórzy bukmacherzy wymagają obstawienia 14-krotnego i więcej. W tym przypadku jasno stwierdzamy żeby trzymać sie od takich ofert z daleka, chyba że minimalny kurs wynosi maksymalnie 1.10. Minimalny obrót 3-5 jest pewną sprawą i świadczy o sprawiedliwej ofercie.

Minimalny kurs

Kolejnym bardzo decydującym kryterium mówiącym o tym czy oferta jest korzystna czy też nie jest kurs minimalny. Bo jakie korzyści niesie wysoka stawka procentowa i wysoka kwota maksymalna jeśli musisz nią obrócić przy kursie 3.00? Dlatego też radzimy Ci akceptować stawkę minimalną o wysokości maksymalnie 2.00. Jeśli orientujesz się na stawkach 1.50-1.70, masz wtedy wysokie szanse na obstawienie darmowego zakładu i zmaksymalizowanie wygranej.