więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

youwin 10€ bonus

28.04.2014 - Dzięki współpracy Youwin z platformą Zakladyform.at możesz otrzymać przy rejestracji premię w wysokości 10 euro na darmowy zakład. Jest to premia depozytowa, czyli wraz z wpłatą. Po dokonaniu wpłaty w wysokości 10 wystarczy poczekać na wpłatę kolejnych 10 euro od Youwin.

KROK 1

Zarejestruj się teraz na stronie Youwin klikając na ten link.

KROK 2

Wpłać 10€

KROK 3

Obstawiaj za 20 euro!

KOD PREMII NA 10 EURO - DARMOWY ZAKŁAD YOUWIN

"1. Kliknij na link „KROK1” lub całkiem na dole strony na link
„ZAMELDUJ SIĘ NA YOUWIN I OBSTAW GRATIS 10 €!” Zostaniesz przekierowany bezpośrednio do formularza rejestracyjnego na youwin.
2. Możesz teraz wprowadzić swoje dane osobowe i kliknąć na „Weź udział teraz”
3. Wpłać 10 € i otrzymaj premię €10"

Warunki premii

"Podobnie jak w przypadku wszystkich darmowych kodów i darmowych kuponów, również w youwin istnieje kilka kryteriów które musisz spełnić zanim będziesz mógł wypłacić wygraną. Również w youwin obowiązuje zasada realizacji jednego kuponu na jedną osobę. Wielokrotne rejestracje nie będą akceptowane. Ponadto jest jeszcze kilka następujących ważnych informacji:

1. Kupon youwin jest do wykorzystania tylko na zakłady sportowe
2. Swój darmowy zakład musisz obstawić przy minimalnym kursie 1.50. Możliwa wygrana będzie przypisana do Twojego konta bez darmowej premii. Po jej otrzymaniu masz 7 dni czasu na jej obstawienie.

Ta oferta jest dostępna tylko dla graczy z Austrii i Szwajcarii!"

Co wyróżnia bukmachera youwin?

Youwin jest jeszcze stosunkowo młodym bukmacherem, ale dobrze rozumie zasady aktualnego rynku zakładów bukmacherskich. Youwin polecamy Ci przede wszystkim ze względu na dobre zakłady na żywo oraz korzystne kursy. Ponadto ta platforma bukmacherska dodatkowo punktuje ciągłymi promocjami jak na przykład darmowe zakłady w Bundeslidze lub specjalną premią kombi w piłce nożnej dla wszystkich którzy chętnie obstawiają zakłady Kombi.