Ta oferta nie jest obecnie dostępna

XTip Bonus

Czas czytania: 1 Minut

Każdy, kto założy nowe konto na XTip otrzyma €5 bonusu bez wpłaty. Kliknijcie na poniższy link i załóżcie nowe konto. Musicie jeszcze kliknąć na wpłatę i wprowadzić kod bonusowy X7R258QS i od razu €5 ląduje na waszym koncie. Potem możecie za tę sumę bez ryzyka obstawiać wasze ulubione gry i nawet może wygrać! Oferta ta jest dostępna tylko na Wettformat i dotyczy nowych klientów, którzy jeszcze nie mają konta na XTip.

KROK 1

Zarejestuj się na XTip klikając ten link!

KROK 2

Kliknijcie na wpłatę i wprowadźcie kod bonusowy X7R258QS

KROK 3

€5 ląduje na waszym koncie!

Kliknijcie na link promocyjny XTip i odwiedźcie tego bukmachera

Promocja €5 jest dostępna tylko dla nowych klientów, którzy założą nowe konto na Xtip przez pośrednictwo Wettformat i którzy jeszcze takiego konta nie posiadają. Ważne jest to, aby kilknąć powyższy link, gdyż to właśnie umożliwi wam otrzymanie darmowego kapitału o wartości €5. Jeśli nie klikniecie albo wyłączyliście Cookies (ciasteczka) w waszej wyszukiwarce, możecie nie otrzymać €5 na darmowe zakłady. Także pamiętajcie o tym, bo byłoby szkoda nie skorzystać z tak fajnej promocji. Kliknijcie „Zarejestruj się teraz”

Otwórz nowe konto na XTip

Aby móc obstawiać zakłady za darmo, musicie oczywiście założyć nowe konto. Właśnie przekierowaliśmy was do formularza rejestracyjnego i teraz musicie wprowadzić wasze dane osobowe. Uważajcie, aby dane były prawidłowe (e-mail i inne dane), bo w przeciwnym razie nie otrzymacie bonusu €5. Jeśli poprawnie wprowadziliście wasze dane i utworzyliście nowe konto, jesteście prawie przy końcu. Sprawdźcie waszą pocztę, w której powinniście otrzymać maila z potwierdzeniem założenia konta od XTip.

Wprowadź kod bonusowy X7R258QS i otrzymaj €5 na zakłady

Po zakończeniu rejestracji konta, możecie się zalogować po raz pierwszy. Po zalogowaniu musicie jeszcze kliknąć na wpłatę i wprowadzić kod bonusowy X7R258QS. Tutaj nie mamy do czynienia z darmowym zakładem, który musimy przeznaczyć w całości na zakład. W naszym przypadku chodzi o prawdziwy kapitał o wartości €5, który możecie dzielić do woli i obstawiać na co chcecie.

XTip warunki bonusu

Oczywiście XTip nie rozdaje €5, które możecie od razu wypłacić. Musicie spełnić pewne wymogi, aby móc wypłacić pieniądze. Minimalny kurs to 3.00, a minimalny obrót to 3x. Kurs jest co prawda bardzo wysoki, ale dla bardziej doświadczonych typerów całkiem wykonalny, tym bardziej, że obrót to tylko 3x. Możecie typować na zakłady pojedyncze lub kombinacyjne pod warunkiem, że kurs będzie wynosił 3.00. Oferta bonusowa jest ważna tylko raz i dotyczy jednego użytkownika, komputera, adresu IP i gospodarstwa domowego. Bethard zatrzega sobie prawo odwołać promocje w każdej chwili bez podania powodów. Może również odrzucić przedzielenie promocji w pojedynczych przypadkach według własnego uznania.