W jaki sposób otrzymasz wypłatę z STS?

Załóżmy, że od pewnego czasu obstawiasz zakłady w STS i zgromadziłeś już trochę wygranych, a teraz chciałbyś wypłacić swoje środki. Ale jak to zrobić? Na naszej stronie pomożemy odpowiedzieć Ci na to pytanie. Pokażemy krok po kroku jak wypłacić środki z STS. Dowiesz się o różnych dostępnych metodach, czy są pobierane jakieś opłaty, jakie przeszkody możesz napotkać po drodze i czy są jakieś limity. Nasze doświadczenie mówi nam, że mamy do czynienia z polskim legalnym bukmacherem, i z bardzo profesjonalnym bukmacherem posiadającym maltańską licencję na zakłady bukmacherskie. Ponadto firma jest mocno zaangażowana w sponsorowanie polskiej piłki nożnej, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że jest to zaufany partner.

Lesedauer: 1 min
STS Bonus 100% do PLN 1200 akładając, że skorzystałeś z kodu FORMAT podczas pierwszego depozytu. Do STS

Informacje dotyczące bonów STS

29 PLN w darmowym zakładzie
tylko dla nowo zarejestrowanych
Warunki
 • Rodzaj oferty: bonus bez depozytu
 • Minimalny obrót: 3x
 • Minimalny kurs: 1.91
 • Nieakceptowane zakłady: cash-out
 • Kupon z minimum trzema zdarzeniami
 • Limit czasowy: 30 dni
 • Kod oferty: FORMAT
 • Kod oferty musi być podany podczas rejestracji
 • Darmowe zakłady dodawane są codziennie o 8 PM CET
 • Kwota darmowego zakładu nie jest wliczona do wygranych
 • Ważne w kraju: Polska
 • Obowiązuję regulamin promocji

Szybko i łatwo: Jak działają wypłaty w STS?

 • 1. Zaloguj się do konta w STS
 • 2. Naciśnij na "Portfel" w celu zlecenia wypłaty
 • 3. Wybierz metodę wypłaty i wprowadź kwotę
 • 4. Naciśnij "Zatwierdź"

Co musisz wiedzieć zlecając wypłatę z STS?

Przed zleceniem wypłaty powinieneś się upewnić czy operator strony ma Twoje wszystkie dane personalne. Jeżeli do tej pory nie zweryfikowałeś swojego konta, to będziesz musiał to zrobić przed zleceniem wypłaty. Zalecamy, by po rejestracji zweryfikować konto tak szybko jak to możliwe, w przeciwnym razie będziesz musiał dłużej czekać na otrzymanie swoich pieniędzy od STS. Po podaniu swoich danych personalnych, należy przesłać zdjęcie swojego dokumentu tożsamości, aktualny rachunek za media lub inny oficjalny dokument potwierdzający adres. Należy pamiętać, że metody wypłaty są ograniczone do tych, których użyłeś do wpłaty swoich środków. Dlatego podczas przygody z STS radzimy wpłacać różnymi metodami, co z kolei pozwoli później na wypłatę pieniędzy na różne sposoby.

STS Zahlungsoptionen Oto metody wypłat dostępne dla Ciebie w STS

Jakie metody wypłat są dla Ciebie dostępne w STS?

STS oferuje bardzo szeroką paletę metod płatności do wyboru. Należą do nich karty kredytowe (Visa, MasterCard), Skrill, Neteller, Rapid, Sofort, ecoPayz, MuchBetter, entercash, Zimpler i Ozan. Wprawdzie inni bukmacherzy oferują więcej opcji, to wierzymy, że na tej liście znajdziesz idealną dla siebie metodę.

Czy możesz otrzymać wypłatę z STS poprzez PayPal?

Niestety, odpowiedź brzmi nie. Mimo, że PayPal jest popularną metodą płatności dla wielu osób w tej części świata.

Jak długo trwa wypłata środków od tego bukmachera?

W większości przypadków wypłaty zatwierdzane są w ciągu 72 godzin. STS monitoruje każdą wypłatę indywidualnie - co jest standardem w branży. Tylko wtedy, kiedy wypłata zostanie pozytywnie zweryfikowana, pieniądze zostaną przesłane na Twoje osobiste konto. Innymi słowy, jeżeli zlecisz wypłatę za pomocą karty kredytowej, może to potrwać od 5 do 7 dni zanim pieniądze pojawią się na karcie. Proces wypłat jest trochę szybszy w przypadku portfeli elektronicznych.

Czy możesz zlecić wypłatę korzystając z urządzeń mobilnych?

Możesz zlecić wypłatę z STS korzystając ze swojego urządzenia mobilnego. Działa to bardzo podobnie jak w przypadku standardowej strony. Po prostu zaloguj się do swojego konta i przejdź na portfel. Następnie wybierz metodę wypłaty i wpisz kwotę, którą chciałbyś wypłacić. Nie ma znaczenia czy korzystasz z urządzenia mobilnego czy ze strony na urządzeniu stacjonarnym - metody, opłaty i czas oczekiwania będzie taki sam.

Jakie są minimalne i maksymalne kwoty wypłat?

Po kilku zapytaniach bukmacher poinformował nas, że nie ma limitów wypłat. Niestety, w przeciwieństwie do innych bukmacherów, STS nie zapewnia informacji na stronie dotyczącej czasu, opłat i limitów. W naszej recenzji uważamy to za niedociągnięcie, ponieważ inni operatorzy są nieco bardziej transparentni.

Czy STS pobiera opłaty za wypłaty?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: w przeciwieństwie do wielu bukmacherów na świecie, STS nie pobiera żadnych opłat od zleconej wypłaty. Należy jednak pamiętać, że Twój bank lub instytucja kredytowa może pobierać opłaty od transferów z serwisów bukmacherskich i jest to Twoja osobista odpowiedzialność, by sprawdzić jakie to mogą być opłaty.

Jak sprawnie problemy z wypłatami rozwiązuje w STS pomoc klienta?

W przypadku problemów z wypłatami STS daje kilka możliwości kontaktu z pomocą klienta. Możesz porozmawiać z agentem poprzez czat na żywo albo wysłać zapytanie mailem. Na stronie jest również dostępny dział FAQ, ale nasze doświadczenia pokazują, że nie jest on wystarczający. Możesz jednak liczyć na otrzymanie kompetentnej i szybkiej odpowiedzi od pomocy klienta w języku polskim, niemieckim i angielskim.

nach oben