Tenis Typy bukmacherskie

Dla Tenis aktualnie brak dostępnych typów.

Poprzednie typy

ATP World Tour Finals

15.11.2019 21:00 (CET)
Daniil Sergejewitsch Medwedew
:
Alexander Zverev
0 : 2

ATP World Tour Finals

14.11.2019 21:10 (CET)
Novak Djokovic
:
Roger Federer
0 : 2

ATP World Tour Finals

14.11.2019 15:25 (CET)
Dominic Thiem
:
Matteo Berrettini
0 : 2

ATP World Tour Finals

13.11.2019 21:00 (CET)
Stefanos Tsitsipas
:
Alexander Zverev
2 : 0

ATP World Tour Finals

13.11.2019 15:00 (CET)
Rafael Nadal
:
Daniil Sergejewitsch Medwedew
2 : 1

ATP World Tour Finals

11.11.2019 21:00 (CET)
Rafael Nadal
:
Alexander Zverev
0 : 2

Typy bukmacherskie Tennis

Tutaj znajdziesz nasze aktualne typy w tenisie. Każdego dnia zaopatrujemy Cię w nowe typy w tenisie dla spotkań ATP i WTA. Oczywiście nie pomijając turniejów Grand Slum od pierwszej rundy aż po finał. Nasze typy zawierają wszystkie dane i fakty oraz zawsze najlepsze kursy wraz z rekomendowanym bukmacherem.

Typy bukmacherskie w tenisie

Również koszykówka jest dla Zakładyformat ważna, dlatego przygotowaliśmy dla was aktualne typy bukmacherskie dla wszystkich turniejów ATP i WTA. Wśród nich są turnieje takie jak Buenos Aires, Dubaj, Hamburg, Kitzbühel, Londyn lub Monte Carlo, oraz oczywiście wszystkie turnieje Grand Slam począwszy od pierwszego Grand Slamu Australian Open, przez French Open po Wimbledon i US Open na zakończenie. Śledzimy turnieje ATP i WTA i zaopatrujemy Was w codzienne typy bukmacherskie w tenisie oraz dostarczamy obszerny materiał statystyczny wraz z najlepszymi kursami i bukmacherami.

Porównanie kursów typy bukmacherskie w tenisie

Nasze porównanie kursów jest unikalne, dlatego zintegrowaliśmy je w naszym dziale typów dla tenisa. Nasz typ zawiera zatem zestawienie najlepszych zakładów u większości bukmacherów. Porównujemy przy tym ze sobą wszystkie kursy i wskazujemy Ci zawsze ten najlepszy. Dzięki temu dysponujesz kompaktowym zestawieniem wszystkich kursów oraz porównaniem wszystkich kursów. Nasz graficzny wykres przebiegu wahań kursów dostarczy Ci dodatkowych informacji na temat obecnego zakładu, który obstawiłeś. Jeśli krzywa nagle się załamie, jest to dla Ciebie znak, że dotychczasowa ocena bukmachera nie była właściwa. W zależności od kierunku ruchu kursu, zawsze zdążysz na czas zareagować i zmienić swoje typy. Zalecamy to szczególnie wtedy, gdy kursy nagle spadają. Najlepiej jest obstawić typ najszybciej jak to możliwe już na początku spadku kursu, ponieważ można potem obstawiać po kursie zbyt wysokiej oceny.