Szkocja Premiership

Für Szkocja Premiership derzeit keine Wett Tipps vorhanden.

Vergangene Wett Tipps

Szkocja Premiership

22.09.2019 14:00 (MEZ)
Celtic Glasgow Logo Celtic Glasgow
:
FC Kilmarnock Logo Kilmarnock
3 : 1

Szkocja Premiership

22.09.2019 13:15 (MEZ)
FC St. Johnstone Logo St. Johnstone F.C.
:
Glasgow Rangers Logo Glasgow Rangers
0 : 4

Szkocja Premiership

14.09.2019 16:00 (MEZ)
Glasgow Rangers Logo Glasgow Rangers
:
FC Livingston
3 : 1

Szkocja Premiership

14.09.2019 13:00 (MEZ)
Hamilton Academical Logo Hamilton Academical
:
Celtic Glasgow Logo Celtic Glasgow
0 : 1

Szkocja Premiership

01.09.2019 13:00 (MEZ)
Glasgow Rangers Logo Glasgow Rangers
:
Celtic Glasgow Logo Celtic Glasgow
0 : 2

Szkocja Premiership

25.08.2019 16:00 (MEZ)
Celtic Glasgow Logo Celtic Glasgow
:
Heart of Midlothian Logo Heart of Midlothian
3 : 1

Typ bukmacherski piłka nożna Szkocja Premier League

Schottland Premier League Logo

Tutaj publikujemy na bieżąco zawsze aktualne typy bukmacherskie dla szkockiej Premier League. 12 drużyn w ciągu 38 dni rozgrywek - to łącznie w ciągu tygodnia 6 typów na szkocką ligę piłki nożnej. HiTutaj znajdziesz typy bukmacherskie dla spotkań klubów takich jak Celtic Glasgow, FC Aberdeen, FC Motherwell, Dundee United, lub Inverness Caledonian Thistle, oraz FC St. Johnstone. Jeśli udało Ci się znaleźć typ, który chciałbyś obstawić, wskażemy Ci od razu bukmachera, u którego możesz uzyskać najlepszy kurs dla danego meczu. Aby przejść na stronę danego bukmachera, wystarczy kliknąć na logo

TYPY BUKMACHERSKIE SZKOCJA PREMIER LEAGUE

Szkocka Premier League obejmuje 12 drużyn. Zaliczają się tu kluby takie jak Celtic Glasgow, który jest już 8-krotnym rekordzistą[pod względem zdobywania tytułów. Nasze typy dla szkockiej Premier League obejmują wszystkie mecze w tej lidze. Nie pomijamy żadnego spotkania dlatego nasze typy są zawsze kompletne i aktualne. Liga ta została założona w 1998 roku i od tego czasu odgrywa ważną rolę w międzynarodowych turniejach piłki nożnej. Najlepsza drużyna bierze udział w bezpośrednich kwalifikacjach do klasy królewskiej UEFA Champions League. Miejsca 2 oraz 3 kwalifikują sie do Ligi Europejskiej zaś pozycje 4-6 mają szansą pokazać swoją siłę w kwalifikacjach do Europa League. Końcowe pozycje w tabeli spadają do niższej ligi.

TYPY BUKMACHERSKIE i pomocne typy Szkocja Premier League

Dla typów w szkockiej Premier League polecamy zakłady bramkowe over/under, oraz zakłady o zwycięstwo drużyny gospodarzy trzech najlepszych zespołów. W przypadku gdy mecz rozgrywany jest pomiędzy jedną z najlepszych drużyn a zespołem z niższych pozycji, warto typować over 3,5. U większości bukmacherów możesz oddawać typy już przed rozpoczęciem kolejnego sezonu - kto zostanie mistrzem, kto spadnie do niższej ligi, albo który zawodnik zostanie królem strzelców, pobijając dotychczasowego niekwestionowanego rekordzistę Stevena Pressley z 306 bramkami. W przypadku odpowiedniego sparowania drużyn warto też obstawiać zakłady specjalne, jak na przykład typ na wygraną drużyny w obu połowach meczu. Takie typowanie dobrze uzupełnia pozostałe zakłady zwycięskie.