Włochy Seria A

Włochy Seria A

18.08.2018 20:30 (MEZ)
Lazio Rom Logo Lazio Rom
:
SSC Napoli Logo SSC Neapel
Obydwie drużyny strzelą gola - tak

Włochy Seria A

19.08.2018 20:30 (MEZ)
AC Milan Logo AC Mailand
:
Genoa FC Logo CFC Genua
Typ 1

Vergangene Wett Tipps

Włochy Seria A

20.05.2018 20:45 (MEZ)
Sassuolo Calcio Logo US Sassuolo Calcio
:
AS Roma Logo AS Roma
0 : 1

Włochy Seria A

20.05.2018 20:45 (MEZ)
Lazio Rom Logo Lazio Rom
:
Inter Mailand Logo Inter Mailand
2 : 3

Włochy Seria A

19.05.2018 15:00 (MEZ)
Juventus Turin Logo Juventus Turin
:
Hellas Verona Logo Hellas Verona
2 : 1

Włochy Seria A

13.05.2018 20:45 (MEZ)
AS Roma Logo AS Roma
:
Juventus Turin Logo Juventus Turin
0 : 0

Włochy Seria A

13.05.2018 15:00 (MEZ)
FC Crotone Logo FC Crotone
:
Lazio Rom Logo Lazio Rom
2 : 2

Włochy Seria A

29.04.2018 20:45 (MEZ)
Torino FC Logo FC Turin
:
Lazio Rom Logo Lazio Rom
0 : 1

Typ bukmacherski piłka nożna Italien Serie A

Italien Serie A Logo

Także dla włoskiej serii A (1 liga piłki nożnej we Włoszech) dostarczamy Ci aktualne typy bukmacherskie od naszych ekspertów. Nowe typy na następny dzień rozgrywek dostępne są już zaraz po meczu w poprzednim dniu. Możliwe jest to dzięki szybkiej analizie naszych typerów Nasi eksperci dysponują wszystkim, co jest niezbędne dla dobrego typowania w serii A - statystyki, fachowa wiedza, osobiste doświadczenie. Włoska piłka nożna jest bardzo popularnym sportem wśród miłośników zakładów i niemal każdy bukmacher oferuje całą masę zarówno głównych jak i specjalnych zakładów dla meczy serii A. Wykorzystujemy tę ofertę i prezentujemy wam najlepsze prognozy.

TYPY BUKMACHERSKIE WŁOCHY SERIA A

Seria A założona w 1929 roku. Od tego czasu dwadzieścia zespołów walczy o mistrzowski tytuł, przyznawany na końcu sezonu, Po dwumeczach rozgrywanych między poszczególnymi drużynami sumowane są wszystkie punkty w tabeli i wyłaniany jest zwycięzca. Każda drużyna organizuje spotkanie jako gospodarz, przez co wszystkie mają szansę zagrać na własnym boisku. Sezon podzielony jest na dwie połowy, na rundę meczy i rundę rewanżową. Partie rozgrywane między klubami Juventus Turyn, AS Rzym są najczęściej wysoko obstawiane przez miłośników zakładów i właśnie dla tych spotkań również przygotowaliśmy dla Was typy. Do popularnych wydarzeń sportowych zaliczają się także mecze Inter Mediolan, AC Florencja.

Pozycja w tabeli

Po rozegraniu meczy w ciągu 35 dni turniejowych dokonywana jest ocena końcowa, na podstawie której wyłaniana jest drużyna mistrzowska oraz ustalane jest, który zespół otrzyma miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej oraz które trzy drużyny opuszczą serię A i spadną do następnej serii B. Do rozgrywek ligi Mistrzów awansują miejsca 1 i 2 w tabeli. Pozycja 3 może awansować bezpośrednio do kwalifikacji do klasy królewskiej. Miejsca 4 i 5 zagrają w następnym sezonie w Lidze Europejskiej. Pozycje 18, 19 i 20 spadają do serii B. Jeśli na koniec sezonu dwie drużyny osiągną taką sama ilość punktów, wówczas decydujące jest bezpośrednie porównanie. U większości bukmacherów istnieje możliwość obstawiania wygranych w serii A już przed rozpoczęciem sezonu. My także przedstawiamy typy dla przyszłych zwycięzców w lidze. Możesz je znaleźć w naszej analizie typów dla najważniejszych spotkań.