Włochy Seria A

Włochy Seria A

24.08.2019 18:00 (MEZ)
FC Parma FC Parma
:
Juventus Turin
Powyżej 2.5 bramki

Włochy Seria A

24.08.2019 20:45 (MEZ)
Florenz Logo AC Florenz
:
SSC Napoli Logo SSC Neapel
Typ 2

Włochy Seria A

25.08.2019 18:00 (MEZ)
Udinese Calcio Logo Udinese Calcio
:
AC Milan Logo AC Mailand
Typ 2

Włochy Seria A

25.08.2019 20:45 (MEZ)
SPAL Ferrara Logo SPAL Ferrara
:
Atlanta Bergamo Logo Atalanta Bergamo
Typ 2

Włochy Seria A

26.08.2019 20:45 (MEZ)
Inter Mailand Logo Inter Mailand
:
US Lecce Logo US Lecce
Wygra obydwie połowy Drużyna 1

Typ bukmacherski piłka nożna Italien Serie A

Italien Serie A Logo

Także dla włoskiej serii A (1 liga piłki nożnej we Włoszech) dostarczamy Ci aktualne typy bukmacherskie od naszych ekspertów. Nowe typy na następny dzień rozgrywek dostępne są już zaraz po meczu w poprzednim dniu. Możliwe jest to dzięki szybkiej analizie naszych typerów Nasi eksperci dysponują wszystkim, co jest niezbędne dla dobrego typowania w serii A - statystyki, fachowa wiedza, osobiste doświadczenie. Włoska piłka nożna jest bardzo popularnym sportem wśród miłośników zakładów i niemal każdy bukmacher oferuje całą masę zarówno głównych jak i specjalnych zakładów dla meczy serii A. Wykorzystujemy tę ofertę i prezentujemy wam najlepsze prognozy.

TYPY BUKMACHERSKIE WŁOCHY SERIA A

Seria A założona w 1929 roku. Od tego czasu dwadzieścia zespołów walczy o mistrzowski tytuł, przyznawany na końcu sezonu, Po dwumeczach rozgrywanych między poszczególnymi drużynami sumowane są wszystkie punkty w tabeli i wyłaniany jest zwycięzca. Każda drużyna organizuje spotkanie jako gospodarz, przez co wszystkie mają szansę zagrać na własnym boisku. Sezon podzielony jest na dwie połowy, na rundę meczy i rundę rewanżową. Partie rozgrywane między klubami Juventus Turyn, AS Rzym są najczęściej wysoko obstawiane przez miłośników zakładów i właśnie dla tych spotkań również przygotowaliśmy dla Was typy. Do popularnych wydarzeń sportowych zaliczają się także mecze Inter Mediolan, AC Florencja.

Pozycja w tabeli

Po rozegraniu meczy w ciągu 35 dni turniejowych dokonywana jest ocena końcowa, na podstawie której wyłaniana jest drużyna mistrzowska oraz ustalane jest, który zespół otrzyma miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej oraz które trzy drużyny opuszczą serię A i spadną do następnej serii B. Do rozgrywek ligi Mistrzów awansują miejsca 1 i 2 w tabeli. Pozycja 3 może awansować bezpośrednio do kwalifikacji do klasy królewskiej. Miejsca 4 i 5 zagrają w następnym sezonie w Lidze Europejskiej. Pozycje 18, 19 i 20 spadają do serii B. Jeśli na koniec sezonu dwie drużyny osiągną taką sama ilość punktów, wówczas decydujące jest bezpośrednie porównanie. U większości bukmacherów istnieje możliwość obstawiania wygranych w serii A już przed rozpoczęciem sezonu. My także przedstawiamy typy dla przyszłych zwycięzców w lidze. Możesz je znaleźć w naszej analizie typów dla najważniejszych spotkań.