Hiszpania Primera Division

Hiszpania Primera Division

08.12.2019 16:00 (CET)
Valladolid Logo Real Valladolid
:
Real Sociedad Logo Real Sociedad
Remis brak zakładu typ 2

Hiszpania Primera Division

08.12.2019 21:00 (CET)
CA Osasuna Logo CA Osasuna
:
Sevilla Logo FC Sevilla
Typ 2

Poprzednie typy

Hiszpania Primera Division

07.12.2019 21:00 (CET)
FC Barcelona Logo FC Barcelona
:
RCD Mallorca Logo RCD Mallorca
5 : 2

Hiszpania Primera Division

07.12.2019 18:30 (CET)
Levante Logo Levante UD
:
Valencia Logo FC Valencia
2 : 4

Hiszpania Primera Division

07.12.2019 13:00 (CET)
Real Madrid Logo Real Madrid
:
RCD Espanyol Logo Espanyol Barcelona
2 : 0

Hiszpania Primera Division

06.12.2019 21:00 (CET)
Villarreal Logo FC Villarreal
:
Atletico Madrid Logo Atletico Madrid
0 : 0

Hiszpania Primera Division

01.12.2019 21:00 (CET)
Atletico Madrid Logo Atletico Madrid
:
FC Barcelona Logo FC Barcelona
0 : 1

Hiszpania Primera Division

01.12.2019 14:00 (CET)
Athletic Bilbao Logo Athletic Bilbao
:
Granada Logo FC Granada
2 : 0

Typ bukmacherski piłka nożna Hiszpania Primera Division

Spanien Primera Division Logo

Tutaj znajdziesz aktualne typy bukmacherskie hiszpańskiej Primera Division, najwyższej klasy hiszpańskiej piłki nożnej. Jest to hiszpańska 1 liga. Kluby takie jak Atletico Madryt, FC Barcelona, Real Madryt lub FC Sevilla są chętnie obstawiane w zakładach i typy bukmacherskie dla Primera Division są bardzo wartościowe. U każdego bukmachera znajdziesz szeroką gamę zakładów szczegółowych oraz inne możliwości obstawiania. Tutaj znajdziesz przed nadchodzącym dniem rozgrywek nasze nowe profesjonalne typy bukmacherskie - najczęściej na krótko po ostatnim spotkaniu. Typy analizowane i publikowane są przez naszych najlepszych typerów z wieloletni doświadczeniem i wiedzą na temat rynku bukmacherskiego. U nas nie ominie Cię żadna partia. Dla każdego pojedynku hiszpańskich drużyn znajdziesz u nas właściwą prognozę. Automatycznie wyświetlane są także najwyższe kursy.

TYPY BUKMACHERSKIE HISZPANIA PRIMERA DIVISION (LA LIGA)

Hiszpańska pierwsza liga, Primera Division, zwana też La Liga, to najwyższa klasa piłki nożnej w Hiszpanii. Hiszpańskie drużyny cieszą się dużą popularnością wśród miłośników zakładów, dlatego w naszym zestawieniu typów uwzględniliśmy także tęligę. Primera Division założona została w 1928 roku i nosiła wówczas nazwę Liga Nacional de Fútbol Profesional, w skrócie (LFP). System gry ligowej podobny jest do innych lig w piłce nożnej. Standardowo rozgrywane są dwumecze. W turnieju występuje 20 drużyn walczących o najwyższy tytuł. Z każde zwycięstwo przyznawane są 3 punkty, za remis każda drużyna otrzymuje po jednym punkcie, natomiast przegrany nie otrzymuje żadnego punktu.

Ostatnie miejsca w tabeli

Miejsca 1 do 3 awansują automatycznie do klasy królewskiej UEFA Champions League. Drużyna uplasowana na pierwszej pozycji otrzymuje tytuł „Hiszpańskiego Mistrza”. 4 miejsce może brać udział w bezpośrednich eliminacjach do UEFA Champions League. Pozycje 5 i 6 oznaczają bezpośrednią eliminację do UEFA Europa League. Na koniec sezonu ostatnie trzy drużyny w tabeli spadają do drugiej ligi, Segunda Division.