Izrael Premier League

Für Izrael Premier League derzeit keine Wett Tipps vorhanden.

Vergangene Wett Tipps

Izrael Premier League

25.05.2019 19:00 (MEZ)
Hapoel Beer Sheva Logo Hapoel Beer Sheva
:
Maccabi Tel Aviv Logo Maccabi Tel Aviv
0 : 4

Izrael Premier League

14.01.2019 20:00 (MEZ)
Hapoel Tel Aviv Logo Hapoel Tel Aviv
:
Maccabi Tel Aviv Logo Maccabi Tel Aviv
1 : 1

Izrael Premier League

05.01.2019 15:00 (MEZ)
Ironi Kiryat Shmona Logo Hapoel Kiryat Shmona
:
Hapoel Tel Aviv Logo Hapoel Tel Aviv
1 : 0

Izrael Premier League

31.12.2018 20:00 (MEZ)
Beitar Jerusalem Logo Beitar Jerusalem
:
Hapoel Haifa Logo Hapoel Haifa
1 : 1

Izrael Premier League

25.12.2018 20:00 (MEZ)
Maccabi Tel Aviv Logo Maccabi Tel Aviv
:
Hapoel Beer Sheva Logo Hapoel Beer Sheva
Powyżej 2.5 bramki

Typ bukmacherski piłka nożna Israel Premier League

Israel Premier League Logo

Izraelska Premier League powstała w 1999 roku i składa się z 14 drużyn. My zaopatrujemy Cię w aktualne typy bukmacherskie dla najwyższej klasy w izraelskiej piłce nożnej. O puchar ligi walczą ze sobą drużyny takie jak Maccabi Tel Aviv, Maccabi Haifa, Hapoel Tel Aviv i inne. W ciągu 25 dni rozgrywek oferujemy 175 typów dla izraelskiej Premier League, prezentowanych każdego dnia na naszych stronach. Nowe typy na następny dzień rozgrywek dostępne są najczęściej już zaraz po meczu w poprzednim dniu. Oprócz naszych typów w tabeli znajdziesz także zestawienie najlepszych kursów. Dzięki temu każdy zakład obstawisz optymalnie i zwiększysz swoje szanse na wygraną.

TYPY BUKMACHERSKIE IZRAEL PREMIER LEAGUE (LIGAT HA´AL)

Tutaj znajdziesz wszystkie typy dla izraelskiej Premier League na każdy aktualny dzień rozgrywek. W tej rubryce nasz zespół analizuje mecze klubów takich jak Maccabi Tel Aviv, Ironi Kiryat Shamona, Maccabi Haifa lub Hapoe Haifa oraz dem FC Ashdod. Liga ta zalicza się do nowych i powstała dopiero w roku 1999, w pierwszym roku rozgrywek. Izraelska Premier League znana jest także pod nazwą Ligat ha´Al.. O izraelski tytuł mistrzów walczy 14 drużyn, które zawsze stanowią wielki potencjał przy obstawianiu różnych wariantów zakładów sportowych. Także oferta bukmacherska jest obecnie dostosowana także do rozgrywek w izraelskie Premier League.

Najlepsze kluby

Niekwestionowanym mistrzem jest klub Maccabi Tel Aviv. Zespół zdobył tytuł mistrzów łącznie 19 razy, za nim plasuje się Hapoel Tel Aviv z 13 wygranymi i Maccabi Haifa przy 12 wygranych sezonach. Również drożyny z ligi izraelskiej mają szanse na kwalifikacje do Ligi Mistrzów lub do Ligi Europejskiej. Drużyna zajmująca pierwszą pozycję w tabeli awansuje bezpośrednio do kwalifikacji Ligi Mistrzów, natomiast miejsca 2 i 3 do kwalifikacji do Ligi Europejskiej. W naszym zestawieniu typów dla izraelskiej Premier League znajdziesz przede wszystkim typy zakładów głównych, zakładów zwycięskich oraz także zakłady bramkowe z opcją over/under oraz typy na to, że obie drużyny zdobędą bramki.