Typ bukmacherski piłka nożna FRANCUSKA Ligue 1

"W tej rubryce znajdziesz najnowsze typy bukmacherskie dla francuskiej najwyższej ligi piłki nożnej, Ligue 1. W tej lidze reprezentacje takie jak Paris St. Germain, As Monaco, Lille Lyon walczą o francuski tytuł mistrzowski. Nasz zespół analizuje wszystkie 38 dni rozgrywek w lidze. Na każdy dzień wydajemy 10 typów dla 10 partii ligi. Jeśli udało Ci się znaleźć typ, który chciałbyś obstawić, wskażemy Ci od razu bukmachera, u którego możesz uzyskać najlepszy kurs dla danego meczu. Ma to tę zaletę, że za każdym razem możesz obstawiać zakłady w sposób optymalny jednocześnie maksymalizując stawkę. W poniższej tabeli znajdziesz wszystkie dostępne typy bukmacherskie. Publikowane są one już na krótko po ostatnim dniu rozgrywek, przez co masz jeszcze wystarczająco czasu na wybór najlepszych typów i ich obstawienie u określonych bukmacherów."

Lesedauer: 1 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps

Poprzednie typy

AS Saint-Etienne : AJ Auxerre
Francja Ligue 1
29.05.2022, 19:00 Uhr
AJ Auxerre : AS Saint-Etienne
Francja Ligue 1
26.05.2022, 19:00 Uhr
RC Lens : AS Monaco
Francja Ligue 1
21.05.2022, 21:00 Uhr
Marseille : Straßburg
Francja Ligue 1
21.05.2022, 21:00 Uhr
OGC Nizza : OSC Lille
Francja Ligue 1
14.05.2022, 21:00 Uhr
Empfehlung
FC Stade Rennes : Marseille
Francja Ligue 1
14.05.2022, 21:00 Uhr

TYPY BUKMACHERSKIE FRANCUSKA LIGUE 1

W Francji najwyższą klasą piłki nożnej stanowi Ligue 1. Po raz pierwszy mistrzostwa odbyły się w roku 1932/33. Co roku o zdobycie upragnionego pucharu i tytułu mistrzów walczyło 20 francuskich drużyn. Mecze rozgrywane są w modelu klasycznym. Sezon podzielony jest na dwie połowy, w których każdy zespół rozgrywa po dwa mecze. W tym czasie przyznawane są też punkty. Za zwycięstwo przyznawany jest jeden punkt, za remis każda drużyna otrzymuje jeden punkt za za przegraną nie przyznawane są żadne punkty. Również tutaj, podobnie jak w innych ligach piłki nożnej, drużyny zajmujące trzy ostatnie pozycje w klasyfikacji generalnej spadają do niższej ligi. W przypadku wyrównanej liczby punktów decydująca jest liczba bramek.

Najlepsze drużyny

Przyglądając się tabeli francuskiej Ligue 1 łatwo zauważyć dominującą pozycję klubu Olympique Lyon, która trwała jednak tylko do sezonu 2010/11, następnie tytuł zdobywały różne inne drużyny jak OSC Lille, HSC Montpellier albo na przykład w ostatnim sezonie Paryż Saint-Germain. W latach 60. w ciągu dziesięciu lat siedmiokrotne mistrzostwo zdobyła drużyna AS Saint-Etienne. Jednak nie tylko zwycięska drużyna, lecz również zespoły uplasowane do 6 miejsca w pozycji mają powód do zadowolenia, bo we Francji właśnie do tej pozycji rozgrywane są spotkanie o występy w turniejach międzynarodowych.

Najlepsze zakłady dla francuskiej Ligue 1

W Ligue 1 znajdują się bardzo różne drużyny, dzięki czemu pojawia się wiele interesujących opcji obstawiania zakładów, jak na przykład zakłady handicap, kiedy walczą ze sobą drużyny o bardzo odmiennym poziomie lub też zakład na drużynę mało znaną, kiedy pojawi się informacja, że właśnie ta drużyna ma duże szanse na odniesienie zwycięstwa. Również obstawianie ilości bramek dla Ligue 1 to zawsze dobry typ. Nasz zespół analizuje zakłady over/under oraz opcje, czy oba zespoły uzyskają bramki czy nie. Obojętnie jak chcesz obstawiać, w naszych typowaniach dla Ligue 1 każdy znajdzie odpowiednie typy dla swojego zakładu.

nach oben