Typ bukmacherski piłka nożna Israel Premier League

Izraelska Premier League powstała w 1999 roku i składa się z 14 drużyn. My zaopatrujemy Cię w aktualne typy bukmacherskie dla najwyższej klasy w izraelskiej piłce nożnej. O puchar ligi walczą ze sobą drużyny takie jak Maccabi Tel Aviv, Maccabi Haifa, Hapoel Tel Aviv i inne. W ciągu 25 dni rozgrywek oferujemy 175 typów dla izraelskiej Premier League, prezentowanych każdego dnia na naszych stronach. Nowe typy na następny dzień rozgrywek dostępne są najczęściej już zaraz po meczu w poprzednim dniu. Oprócz naszych typów w tabeli znajdziesz także zestawienie najlepszych kursów. Dzięki temu każdy zakład obstawisz optymalnie i zwiększysz swoje szanse na wygraną.

Lesedauer: 1 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps

Poprzednie typy

Tagestipp
Maccabi Tel Aviv : Maccabi Haifa
Izrael Premier League
11.04.2022, 19:30 Uhr
FC Bnei Sachnin : Maccabi Haifa
Izrael Premier League
25.12.2021, 18:50 Uhr
Maccabi Haifa : Hapoel Haifa
Izrael Premier League
02.12.2021, 19:30 Uhr
Beitar Jerusalem : Maccabi Tel Aviv
Izrael Premier League
08.06.2020, 19:45 Uhr
Maccabi Haifa : Hapoel Tel Aviv
Izrael Premier League
16.03.2020, 19:30 Uhr
Maccabi Tel Aviv : Hapoel Tel Aviv
Izrael Premier League
24.02.2020, 19:15 Uhr

TYPY BUKMACHERSKIE IZRAEL PREMIER LEAGUE (LIGAT HA´AL)

Tutaj znajdziesz wszystkie typy dla izraelskiej Premier League na każdy aktualny dzień rozgrywek. W tej rubryce nasz zespół analizuje mecze klubów takich jak Maccabi Tel Aviv, Ironi Kiryat Shamona, Maccabi Haifa lub Hapoe Haifa oraz dem FC Ashdod. Liga ta zalicza się do nowych i powstała dopiero w roku 1999, w pierwszym roku rozgrywek. Izraelska Premier League znana jest także pod nazwą Ligat ha´Al.. O izraelski tytuł mistrzów walczy 14 drużyn, które zawsze stanowią wielki potencjał przy obstawianiu różnych wariantów zakładów sportowych. Także oferta bukmacherska jest obecnie dostosowana także do rozgrywek w izraelskie Premier League.

Najlepsze kluby

Niekwestionowanym mistrzem jest klub Maccabi Tel Aviv. Zespół zdobył tytuł mistrzów łącznie 19 razy, za nim plasuje się Hapoel Tel Aviv z 13 wygranymi i Maccabi Haifa przy 12 wygranych sezonach. Również drożyny z ligi izraelskiej mają szanse na kwalifikacje do Ligi Mistrzów lub do Ligi Europejskiej. Drużyna zajmująca pierwszą pozycję w tabeli awansuje bezpośrednio do kwalifikacji Ligi Mistrzów, natomiast miejsca 2 i 3 do kwalifikacji do Ligi Europejskiej. W naszym zestawieniu typów dla izraelskiej Premier League znajdziesz przede wszystkim typy zakładów głównych, zakładów zwycięskich oraz także zakłady bramkowe z opcją over/under oraz typy na to, że obie drużyny zdobędą bramki.

nach oben