Typ bukmacherski piłka nożna 1. Deutschen Typ bukmacherski piłka nożna Bundesliga

W rubryce typy bukmacherskie liga piłki nożnej znajdziesz aktualne spotkania drużyn najwyższej niemieckiej 1 ligi piłki nożnej. Nasi eksperci dostarczają Ci z góry na każdy dzień rozgrywek najlepsze typy bukmacherskie oraz prognozy dla nadchodzących pojedynków dla klubów takich jak FC Bayern Monachium, Borussia Dortmund, FC Schalke 04. Typy na następny dzień rozgrywek publikowane są najpóźniej następnego dnia po ostatnim pojedynku minionego dnia. Prezentujemy Ci nie tylko nasze typy bukmacherskie dla bundesligi ale także najlepsze kursy u wyszczególnionych bukmacherów. Dzięki temu do każdego typu otrzymasz najwyższy kurs.

Lesedauer: 1 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps
Poprzednie typy

TYPY BUKMACHERSKIE 1. NIEMIECKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

" Do najlepszych lig piłki nożnej zalicza się 1 niemiecka bundesliga. Obstawiaj zakłady i korzystaj z typów Wettformat dla naszej bundesligi w najciekawszych spotkaniach w najwyższej klasie piłki nożnej. Zaopatrujemy Was także w typy dla bundesligi na zakłady długotrwałe o tytuł mistrza lub króla strzelców.

Nasza analiza typów zawiera nie tylko typy na zakłady główne dla bundesligi ale także co najmniej 2-3 dodatkowe polecane typy. Co roku w tej lidze w ciągu 34 dni rozgrywek wyłaniany jest niemiecki mistrz. W trakcie turnieju dla każdej drużyny przewidziany jest mecz i mecz rewanżowy. Z zwycięstwo drużyna zdobywa trzy punkty, w przypadku remisu punkty są dzielone i każda drużyna otrzymuje po jednym punkcie. W przypadku przegranej drużyna nie otrzymuje żadnych punktów. Dodatkowo w ogólnym zestawieniu punktów w tabeli uwzględniany stosunek bramek. Drużyna zajmująca pierwsze miejsce w tabeli otrzymuje tytuł mistrza , natomiast ostatnie miejsca w tabeli, czyli numer 17 i 18 spadają do do drugiej ligi. Pozycja 16 zwana jest pozycją relegacyjną. Drużyna, która znajdzie się na tej pozycji po 34 dniach rozgrywek musi rozegrać spotkanie z zespołem uplasowanym na trzeciej pozycji. W przypadku zwycięstwa drużyna pozostaje w najwyższej lidze, natomiast w przypadku przegranej drużyna z trzeciej pozycji 2 ligi awansuje, natomiast drużyna z pozycji 16 spada niżej, Najbardziej znane kluby, które będą walczyły o ten tytuł to FC Bayern Monachium, Borussia Dortmund lub Bayer Leverkusen. Wszystkie zespoły walczą nie tylko o tytuł ale i o wejście do międzynarodowego turnieju UEFA Champions League lub UEFA Europa League."

Ranking w tabeli

Pozycja w tabeli 1-3: Uczestnictwo w UEFA Champions League Pozycja w tabeli 4: kwalifikacja UEFA Champions League Pozycja w tabeli 5-6: UEFA Europa League Pozycja tabeli 16: Pozycja relegacyjna - rozgrywka przeciw drużynie z 3 pozycji drugiej ligi. Pozycja w tabeli 17-18: Spadek do drugiej ligi.

Bundesliga Typy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie dla bundesligi zaliczają się na niemieckim rynku do najważniejszych i najczęściej obstawianych przez graczy. Dlatego zaopatrujemy Cie w najlepsze typy dla bundesligi. Na rynku online działa cała rzesza różnych bukmacherów i oferta zakładów dla bundesligi dostępna u największych bukmacherów jest często identyczna i różi się tylko oferowanymi kursami oraz ilością zakładów szczegółowych. Jeśli obstawianie zakładów bundesligi to coś dla Ciebie, możesz obstawiać nie tylko zwykłe zakłady zwycięskie u wiodących bukmacherów. ale także dokładne wyniki lub wyniki po pierwszej połowie - a możliwe jest to dzięki naszemu zestawieniu oferowanych premii.

nach oben