Tipbet Kupon

TIPBET 5€ BEZ WPLATY

Miło nam powitać nowego bukmachera Tipbet, który specjalnie na użytkowników Zakładyformat przygotował specjalny bonus w wysokości 5 euro na darmowe zakłady. Jak zwykle musisz się tylko zarejestrować na platformie Tipbet za pośrednictwem naszego linka na stronie Zakładyformat. W swoim nowym koncie gracza musisz także wpisać kod premii ALLSTAR. Wówczas na twoim koncie automatycznie pojawi się 7 euro. Życzymy Ci powodzenia i samych wygranych!

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Tipbet klikając na ten link!

KROK 2

Podaj kod promocyjny ALLSTAR

KROK 3

Wówczas na twoim koncie automatycznie pojawi się 5 euro.

Zarejestruj się na stronie Tipbet klikając na link na stronie Zakładyformat

Aby móc skorzystać z oferty darmowych zakładów Tipbet, musisz zarejestrować się na stronie bukmachera za pośrednictwem linka na stronie Zakładyformat. Tylko w taki sposób możesz otrzymać bonus w wysokości 5 euro. Wystarczy, że klikniesz na link podany w kroku 1. Wówczas nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę bukmachera.

Tipbet Gutschein 5 Basketball

Wprowadź kod premii ALLSTAR

Darmowy zakład od Tipbet odbierzesz w formie kodu premiowego. Kod ten to ALLSTAR i musisz go wpisać w swoim koncie zakładów. Wówczas na twoim koncie automatycznie pojawi się 7 euro.

Odbierz premię 5 euro

Nic więcej nie musisz robić. 5 Euro zostanie dodane do Twojego konta, a ty możesz obstawiać swój pierwszy zakład u Tipbet. Oczywiście dodatkowo możesz skorzystać z d kolejnych premii za wpłatę, jednak dopiero po 3-krotnym obstawieniu otrzymanej kwoty 5 euro.

Warunki premii Tipbet

Oferta dostępna jest dla nowych klientów rejestrujących się za pośrednictwem Zakładyformat. Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus. Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Tipbet zastrzega sobie prawo do zakończenia z akcji bez podania przyczyny. Minimalna ilość obstawień wynosi 15 przy kursie minimalnym 2.0 Aby móc wypłacić ewentualną wygraną, należy spełnić podane wymagania