Surebets Tenis

W tej rubryce znajdziesz zakłady surebet w tenisie. Surebet to pewny zakład, którego nie można przegrać. Wyliczenie surbetu odbywa się dzięki ocenie kursów oferowanych przez bukmacherów na typ1, typ2 i typ3. W tym przypadku stawka jest tak rozkładana na kursy, że wygrana jest pewniakiem bez znaczenia na wynik meczu. Dzieje się tak, gdy bukmacherzy w róży sposób oceniają kursy. My obliczamy te różnice automatycznie, dzięki temu może przedstawić Ci stuprocentowo pewny surebet.

Surebet dla ATP i WTA w tenisie

Zakłady surebet dostępne są we wszystkich dyscyplinach sportu, najczęściej spotykane są jednak w piłce nożnej, ponieważ tutaj zakład 3-drogowy umożliwia więcej opcji błędów w kursach niż w tenisie. W tenisie nie ma opcji remisu i możliwe są tylko dwa wyniki meczu, co oznacza zakład dwudrogowy. Mimo to surebety trafiają się też czasem w tenisie. Z dostępnych kursów obliczamy automatycznie określone rozłożenie stawki na typ 1 i typ 2 i bez względu na wynik spotkania obstawiony zakład będzie wygrany. Surebet polega na obstawianiu zakładów nie tylko bez ryzyka, ale wręcz z pewną wygraną.

Pewna wygrana w zakładach tenisowych

Jak to jest możliwe? Pewna wygrana możliwa jest wówczas, gdy bukmacherzy ustalają różne ewentualne wyniki spotkań i stopień prawdopodobieństwa wystąpienia takiego wyniku. Nie musi się przy tym zmienić rozdział większości,lecz wysokość prawdopodobieństwa typowania. Przyjmijmy, że przeciw sobie grają Novak Djokovic i Jürgen Melzer. Nie trzeba być wyrocznią aby przewidzieć, że Melzer nie ma w tym pojedynku najmniejszych szans. Dlatego kurs na Novaka Dojkovica będą odpowiednio niskie za kurs na Jurgena Melzera proporcjonalnie wysokie. Załóżmy wspaniałomyślnie kurs 1.15 na zwycięstwo Dojkovica, który realistycznie wyniósłby raczej 1.01. W tym przykładzie nie okazalibyśmy się dobrym bukmacherem i prawdopodobieństwo oceniamy całkowicie błędnie. Inny bukmacher oferuje kurs na zwycięstwo Malzera o wysokości 30.00, co oznacza, że dla tego bukmachera zwycięstwo Melzera jest bardzo mało prawdopodobne. Załóżmy, że dysponujemy budżetem w wysokości 100 euro. Budżet ten dzielimy na dwie drogi w następującym stosunku.

Zakład surbet 2 warianty w tenisie

Bierzemy kurs 1.15 i stawiamy na niego 87,68 euro, natomiast na kurs 30.00 stawiamy 3,36 euro. Jeśli teraz obliczymy nasze produkty, zobaczymy, że w przypadku każdego pomnożenia wyjdzie wartość ponad 100 euro, w przypadku kursu 1.15 zysk wyniesie 83 centy zaś w przypadku drugiego kursu 80 centów. Z pewnością nie są to duże kwoty, za to gwarantowane i bez ryzyka. Dobre surebety mogą jednak przynosić zyski w w wyższych zakresach procentowych. Ile wyniesie ostatecznie Twoja pewna wygrana, zależy oczywiście o wysokości postawionej stawki. Przy wyborze budżetu na zakłady zalecamy jednak umiar. Graj tylko kwotami, które nie wpędzą Cię w niepotrzebne kłopoty, jeśli Twoje typowanie okaże się błędne. Obstawiaj surbety w tenisie raczej niższymi kwotami i zwiększaj stawkę zawszę we właściwym stosunku do budżetu, wówczas wygraną masz zapewnioną.

Menu Menu Kupon (0)

Kupon x

Finde den Buchmacher mit den höchsten Quoten für deine Tipps. Klicke auf den Button um diese zum Wettschein hinzuzufügen.

Kliknij na udział procentowy aby dodać go do kuponu.


x
Es sind maximal 5 Tipps möglich

TOP Zakłady Bonus

30 PLN bez wplaty Ekskluzywna! 100% do € 130 EXCLUSIVE 29 bez wplaty + 100% do 1200 PLN 100% do 600 PLN Wpłać 200 PLN i stawiaj 400 PLN obstaw 75 PLN odbierz 150 PLN EKSKLUZYWNIE 100% do 150 € bonus o wartości 100€
a Wetten mit Verantwortung!