Jak otrzymać darmowy zakład PLN 29 w STS?

Na tej stronie wyjaśnimy, krok po kroku, jak w STS otrzymać darmowy zakład w kwocie PLN 29. Omówimy także warunki jakie należy spełnić, aby kwota darmowego bonusu zasiliła Twoje saldo główne. Standardem w branży bukmacherskiej jest spełnienie pewnych warunków zanim kwota bonusowa zostanie wypłacona albo dodana do salda gotówkowego, gdzie będziesz mógł jej ponownie użyć do obstawiania. Warunki te z reguły oznaczają czas obrotu, minimalne kursy, minimalny obrót i ograniczenia dotyczące kuponów. STS to legalny polski bukmacher i posiada licencję na zakłady bukmacherskie wydaną na Malcie, co oznacza, że musi spełniać rygorystyczne standardy Unii Europejskiej. Mając to na uwadze, nie powinieneś się długo zastanawiać tylko skorzystać z oferty.

Lesedauer: 2 min
STS Bonus Darmowy zakład PLN 29 w STS Zabezpiecz darmowy zakład w kwocie PLN 29 bez wpłaty!

Krok 1

Zarejestruj nowe konto i wpisz kod bonusowy FORMAT

Krok 2

Na Twoim koncie bukmacherskim, pod zakładką bonusy naciśnij “przyznaj bonus”

Krok 3

Obstaw swoje darmowe PLN 29 (darmowy zakład zostanie dodany do konta gracza o 8 PM)

Informacje dotyczące bonów STS

29 PLN w darmowym zakładzie
tylko dla nowo zarejestrowanych
Warunki
 • Rodzaj oferty: bonus bez depozytu
 • Minimalny obrót: 3x
 • Minimalny kurs: 1.91
 • Nieakceptowane zakłady: cash-out
 • Kupon z minimum trzema zdarzeniami
 • Limit czasowy: 30 dni
 • Kod oferty: FORMAT
 • Kod oferty musi być podany podczas rejestracji
 • Darmowe zakłady dodawane są codziennie o 8 PM CET
 • Kwota darmowego zakładu nie jest wliczona do wygranych
 • Ważne w kraju: Polska
 • Obowiązuję regulamin promocji

Najszybsza droga, by otrzymać darmowy zakład

 • 1. Naciśnij na przycisk, który przekieruje Cię na stronę bukmachera
 • 2. Zakończ rejestrację i wpisz kod promocji FORMAT
 • 3. Na koncie bukmacherskim, pod zakładką bonusu naciśnij “przyznaj bonus”
 • 4. Spełnij wszystkie warunki promocji w ciągu 30 dni

Jak wykorzystać darmowy zakład w STS?

Ponieważ darmowy zakład jest oferowany w połączeniu ze stroną Zakladyformat, będziesz musiał zarejestrować konto w STS poprzez naszą stronę. W tym celu, po prostu naciśnij na jeden z przycisków albo grafik dostępnych na stronie i zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę bukmachera. Kiedy już się to stanie, zarejestruj swoje pierwsze konto gracza. Ważne: Nie jesteś uprawniony do skorzystania z oferty jeżeli już kiedyś miałeś konto w serwisie STS. Następnie wypełnij dane personalne w formularzu rejestracyjnym i wpisz kod promocji “FORMAT”. Teraz przejdź do swojego profilu, przejdź do zakładki bonusy i naciśnij “przyznaj bonus”. Na Twoje konto zostanie dodane PLN 29 w darmowym zakładzie, które będziesz mógł wykorzystać bez wpłacania swoich pieniędzy.

Jakie warunki związane są z darmowym zakładem?

Przede wszystkim, bardzo ważne jest żebyś rejestrował swoje konto po raz pierwszy. Co więcej, nie będziesz uprawniony do skorzystania z oferty, jeżeli w systemie widnieje już Twój adres IP, adres zamieszkania, adres email czy te same numery karty kredytowej. Może to dotknąć graczy, którzy dzielą swoje gospodarstwo domowe i oferta już raz została wykorzystana. Ponadto bardzo ważne jest byś założył konto bukmacherskie poprzez Zakladyformat. Tylko wtedy będziesz uprawniony do skorzystania z ekskluzywnego darmowego zakładu. Następnie za stawkę darmowego zakładu musisz postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami. Po otrzymaniu wygranych, będziesz musiał je obrócić minimum 3 razy, również tylko na kuponach z minimum trzema zdarzeniami.

Ile warty jest darmowy zakład?

Oferta gwarantuje darmowy zakład w wysokości PLN 29.

Jak długo ważny jest darmowy zakład w STS?

Podczas rejestracji należy wpisać kod "FORMAT". Poza tym, nie ma ograniczenia czasowego na wykorzystanie darmowego zakładu.

Ile razy należy obrócić darmowe środki?

Początkowo należy postawić kupon kwalifikujący się do promocji w ramach darmowego zakładu. Musi to być kupon z minimum trzema zdarzeniami. Następnie wszystkie wygrane z darmowego zakładu muszą być obrócone 3 razy.

Jakie są minimalne kursy wymagane przez tę ofertę?

W ramach oferty minimalne kursy na kuponie myszą wynosić 1.91 lub wyżej. To zalicza się zarówno do zakładu kwalifikującego, jak i 3-krotnego obrotu wygranych.

Ile mam czasu na spełnienie warunków obrotu darmowym zakładem w STS?

Masz 30 dni na spełnienie wszystkich warunków. To zdecydowanie wystarczający okres na obrót bonusem i zapewnienie sobie dodatkowych środków na zakłady

Czy są inne warunki, o których powinienem wiedzieć?

Nie musimy chyba wspominać, że z oferty możesz skorzystać tylko raz. Dokładniej mówiąc, oznacza to, że z darmowego zakładu można skorzystać tylko raz na gospodarstwo domowe, numer IP, adres email i numer karty kredytowej. Darmowy zakład pozwala obstawić zakłady z minimum trzema spotkaniami na kuponie, z kursami 1.91 lub wyższymi. W rezultacie na konto otrzymasz tylko wygrane ze swojego kuponu, bez stawki darmowego zakładu. Twoje wygrane muszą być obrócone 3 razy na zakładach z minimum trzema zdarzeniami i kursami pojedynczego zdarzenia 1.91 lub wyższym. W trakcie korzystania z oferty nie można skorzystać z funkcji "Cash-out". Dodatkowe środki użyte do gry nie będą zaliczały się do obrotu bonusem, a przed zleceniem wypłaty swoich darmowych wygranych należy dokonać przynajmniej jednej wpłaty na konto gracza.

W jakich krajach obowiązuje promocja?

Ta oferta przeznaczona jest dla nowych klientów z Polski. Należy jednak dodać, że bukmacher regularnie oferuje specjalne promocje dla klientów z innych krajów, o których chętnie będziemy informować w naszym newsletterze bonusowym.

Przykład jak działają warunki obstawiania w akcji:

 • 1. Potrójny zakład z kursami pojedynczymi 1.91 lub wyżej; kwota wygranej musi zostać obrócona 3 razy
 • 2. Poczwórny zakład z kursami pojedynczymi 1.91 lub wyżej

Podsumowując: Jak oceniamy darmowy zakład w STS?

Dzięki tej ekskluzywnej ofercie, możesz obstawić zakłady sportowe w STS całkowicie za darmo. Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować konto poprzez Zakladyformat. Nie musisz nic wpłacać, po prostu wpisz kod promocji i darmowy zakład PLN 29 zostanie dodany do Twojego kona. Warunki promocji są proste i przejrzyste co sprawia, że każdy gracz może skorzystać z dodatkowej gotówki, bez względu na doświadczenie. W rezultacie ofertę oceniamy tylko pozytywnie!

nach oben