więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Kod bonusowy STS: WETTFORMAT

Czas czytania: 2 Minuty

Ekskluzywne 100% dla nowych graczy

Wpisz kod bonusowy WETTFORMAT i podwój Twój pierwszy depozyt do €120!

Kiedy zarejestrujesz się przez Bettingformat i wpiszesz specjalny kod bonusowy WETTFORMAT otrzymasz od STS dodatkowe €20 w ofercie startowej. Na tej stronie wyjaśnimy jak użyć kodu bonusowego STS i jakie warunki musisz spełnić, by w ostateczności otrzymać wypłatę. Podobnie jak w przypadku wszystkich ofert powitalnych należy zwrócić szczególną uwagę na warunki i zasady oferty, w szczególności na minimalne kursy obrotu czy minimalną wpłatę. STS podwoi kwotę Twojego pierwszego depozytu do kwoty €120. W tym momencie chcielibyśmy rozwiać wszelkie wątpliwości: Ten bukmacher posiada wysokiej jakości licencję na zakłady sportowe wydaną na Malcie, co oznacza, że musi przestrzegać rygorystycznych warunków wymaganych przez Unię Europejską. Mając to na uwadze, możesz bezpiecznie zarejestrować konto, wpłacać środki i korzystać z bonusu.

Przekierowanie

Szybki sposób na skorzystanie z kodu bonusowego STS

  • 1. Kliknij jeden z przycisków na tej stronie, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnej oferty
  • 2. Zarejestruj konto w serwisie bukmacherskim STS korzystając z kodu "WETTFORMAT"
  • 3. Wpłać minimum €5
  • 4. Spełnij warunki obrotu w ciągu 30 dni.
  • Ta oferta jest dostępna dla graczy Niemiec, Austrii, Szwajcarii i kilku innych krajów.

Jak zarejestrować się z kodem bonusowym STS?

Aby skorzystać z ekskluzywnej oferty bonusowej musisz zarejestrować swoje konto poprzez Bettingformat. W tym celu po prostu kliknij jeden z przycisków lub banerów na tej stronie i zostaniesz przekierowany na stronę STS, gdzie od razu otworzy się formularz rejestracyjny z wpisanym kodem "WETTFORMAT". Gdyby zdarzyło się, że kod nie został wpisany automatycznie to możesz wpisać go ręcznie. Następnie podaj swój email i hasło, a także wybierz walutę jakiej będziesz używał. Domyślnie ustawiona waluta to euro. Wypełnij pozostałe pola formularza rejestracyjnego swoimi danymi personalnymi i w tym momencie będziesz mógł utworzyć nowe konto bukmacherskie w STS. Następnie, powinieneś otrzymać email weryfikujący założenie konta i, po naciśnięciu w link potwierdzający, proces rejestracji zostanie zakończony.

Jak wpłacić środki by utrzymać bonus z kodem STS?

Teraz musisz wpłacić €5 lub więcej by wykorzystać kod bonusowy. Możesz oczywiście wpłacić tyle, ile chcesz, ale należy pamiętać, że ekskluzywna oferta STS dla nowych graczy podwoi Twój depozyt do maksymalnej kwoty €120. Jeżeli wpłacisz mniej niż €5 to kod bonusowy nie zostanie aktywowany. Do wpłaty na konto STS masz dostępnych większość aktualnie popularnych metod płatności, wliczając w to karty kredytowe (VISA, MasterCard), Neteller, skrill, Sofort, ecoPayz itd. Po dokonaniu pierwszej wpłaty będziesz miał 30 dni na odblokowanie bonusu. W kolejnych sekcjach szczegółowo omówimy różne warunki i zasady.

Ile wart jest kod bonusowy?

Jeżeli zarejestrujesz się u tego bukmachera poprzez Bettingformat, otrzymasz dodatkowe środki na zakłady w kwocie do €120 (zamiast €100). Oznacza to, że oprócz regularnej oferty wynoszącej 100% od wpłaty dostaniesz dodatkowe €20.

Jakie są minimalne warunki obrotu?

STS wymaga dziesięciokrotnego obrotu środkami bonusowymi zanim będziesz mógł dokonać wypłaty.

Jakie są minimalne kursy dla tej oferty?

Minimalny kurs potrzebny do obrotu bonusem musi wynosić 1.90 lub więcej. Nasze doświadczenia pokazują, że wymagane kursy są wyższe niż średnia rynkowa.

Jaka jest minimalna wpłata pozwalająca skorzystać z oferty bonusowej?

Opierając się o nasze doświadczenia uważamy, że STS jest bardzo przychylny nowym graczom. Musisz wpłacić tylko €5 aby wziąć udział w specjalnej ofercie bonusowej. Pierwsza przeszkoda została ustawiona bardzo nisko co pozwala na skorzystanie z oferty promocyjnej wszystkim nowym graczom. Zgodnie z tym co napisaliśmy wyżej, jeżeli wpłacisz minimalną kwotę to następnie będziesz musiał zagrać za €50, zanim będziesz mógł wypłacić środki bonusowe.

Czy istnieją ograniczenia lub inne warunki, o których powinieneś wiedzieć?

Nie musimy chyba wspominać, że z oferty promocyjnej możesz skorzystać tylko raz. Ponadto kod bonusowy jest ważny tylko raz na gospodarstwo domowe i adres IP. Musisz również pamiętać, że oferta dla nowych graczy nie łączy się z innymi ofertami bukmachera. Tylko pojedyncze zakłady kwalifikują się do obrotu bonusem. Zakłady kombinacyjne i systemowe nie wliczają się do obrotu. Spełniając warunki obrotu możesz skorzystać z pełnej oferty bukmacherskiej w STS, za wyjątkiem tenisa. Pamiętaj również, że środków bonusowych nie możesz wykorzystać w kasynie lub w kasynie na żywo, które również jest dostępne w ofercie STS. Maksymalna wygrana w ramach tej oferty, zakładając, że spełniłeś wszystkie warunki promocji, ograniczona jest do €1000.

Przykłady kodu bonusowego STS w akcji:

  • Zakład 1 z kursem 2.00 - kwalifikuje się do obrotu bonusem
  • Zakład 2 z kursem 1.85 - nie kwalifikuje się do obrotu bonusem
  • Zakład 3 z kursem 1.92 jest pojedynczym zakładem na kuponie systemowym - nie jest dozwolony ponieważ tylko pojedyncze zakłady kwalifikują się do promocji

Podsumowując: jak oceniamy ofertę STS dla nowych klientów?

Jeżeli zapiszesz się na ofertę powitalną za pośrednictwem naszej strony internetowej otrzymasz dodatkowe €20, co jest pozytywnym dodatkiem. Również minimalna kwota wpłaty w wysokości €5 nie stanowi przeszkody dla nowych graczy. Na spełnienie warunków promocji masz 30 dni, co daje wystarczająco dużo czasu na obrót bonusem. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że 10-krotny obrót wraz z wysokimi kursami minimalnymi pojedynczych zakładów sprawia, że oferta jest bardziej wymagająca niż większość ofert. Poza tym, reszta warunków jest prosta do spełnienia.