Na jaki ekskluzywny bonus mogą liczyć nowi klienci w STS?

Gracze, którzy zarejestrują się w STS poprzez Zakladyformat będą mieli okazję do skorzystania z atrakcyjnej oferty powitalnej. Zamiast standardowych PLN 1000, Twój pierwszy depozyt u tego bukmachera zostanie podwojony do kwoty PLN 1200. Na tej stronie wyjaśnimy jakie warunki musisz spełnić by otrzymać dodatkowe środki na grę. STS jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych od 1997 roku. STS jest legalny polski bukmacher. Od lutego 2019 roku STS prowadzi działalność na rynkach europejskich. STS korzysta z usług doświadczonej w biznesie Vivaro Limited, która posiada w swoim portfolio wiele firm z branży hazardowej i bukmacherskiej jak Vbet. Ponadto bukmacher posiada europejską licencję na zakłady sportowe wydaną na Malcie, co oznacza, że nie musisz obawiać się o profesjonalizm w STS. Firma jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem innych klubów i związków sportowych. W kolejnych sekcjach opowiemy trochę o szczegółach oferty dla nowych graczy w STS, minimalnej wpłacie, minimalnych kursach, wymaganych kuponach, czasie, ograniczeniach geograficznych czy jakichkolwiek innych limitach.

Lesedauer: 2 min
STS Bonus
Ekskluzywny bonus w STS 100% do PLN 1200 od pierwszej wpłaty Zarejestruj się teraz!
Bonusbewertung für STS
8/10 Punkty

Oto jak szybko otrzymać bonus w STS

STS Bonus Poland Zarejestruj się teraz!
  • 1. Naciśnij na jeden z linków na tej stronie, który od razu przekieruje Cię na stronę bonusową operatora
  • 2. Zarejestruj konto bukmacherskie w STS
  • 3. Wpłać na konto przynajmniej PLN 1
  • 4. Spełnij wszystkie wymagania bonusowe

Prostymi słowami, jak działa bonus w STS?

Ponieważ mówimy o ekskluzywnej ofercie, bardzo ważne jest byś nacisnął na jeden z przycisków na tej stronie, który przekieruje Cię na stronę bukmachera. Następnie zarejestruj swoje nowe konto. Proszę weź pod uwagę, że tylko gracze, którzy nigdy wcześniej nie mieli konta w tym serwisie bukmacherskim mogą skorzystać z opisywanej tutaj oferty powitalnej. Dotyczy to również używanego adresu IP, używanej karty kredytowej, adresu zamieszkania i adresu email. Po założeniu konta bukmacherskiego będziesz musiał wpłacić minimum 1 PLN na swoje konto gracza. Jeżeli zdecydujesz się wpłacić mniej, nie będziesz mógł skorzystać z oferty.

Kwota bonusowa w %

Oferta bonusowa dla nowych klientów w STS wynosi 100%. Konkretniej mówiąc, oznacza to, że bukmacher podwoi kwotę Twojego pierwszego depozytu, jeżeli spełnisz pewne warunki promocji.

Maksymalna możliwa kwota bonusu

W ramach ekskluzywnego pakietu powitalnego otrzymasz dodatkowe środki do PLN 1200. Oczywiście możesz za pierwszym razem wpłacić więcej, ale maksymalny bonus to “tylko” PLN 1200. Nasze doświadczenia w branży pokazują, że jest to kwota wyższa niż u konkurencji, gdzie większość firm podwoi pierwszy depozyt do maksymalnej kwoty PLN 1000.
Pozwól, że zabierzemy Cię prosto do oferty powitalnej w STS

Jak wyglądają szczegóły bonusu w STS?

Zanim zamienisz swój bonus na prawdziwe pieniądze będziesz musiał spełnić pewne wymagania, co jest standardem w branży bukmacherskiej. Tylko po spełnieniu warunków będziesz mógł zdecydować co zrobić z pieniędzmi: wypłacić czy użyć do dalszego obstawiania. W czasie, kiedy środki bonusowe są jeszcze bonusem, będą one widoczne na oddzielnym koncie i dopiero po spełnieniu warunków obrotu zostaną one przekazane na główne konto gotówkowe. W poniższych podkategoriach przyjrzymy się trochę bliżej wszystkim niezbędnym krokom, aby otrzymać bonus


Minimalna wpłata

W celu skorzystania z oferty bonusowej będziesz musiał wpłacić PLN 1 lub więcej. Tutaj poprzeczka jest ustawiona zdecydowanie niżej niż u innych bukmacherów, co traktujemy bardzo pozytywnie.

Minimalny obrót

Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu bonusem na zakładach spełniających warunki obrotu. Z własnego doświadczenia wiemy, że są to wymagania wyższe niż standardowe.

Minimalne kursy
W celu obrotu środków bonusowych musisz obstawiać zakłady po kursie 1.91 lub wyższym. I ponownie, są to wymagania wyższe niż standardowe.

Czas

STS daje 30 dni na spełnienie wszystkich warunków obrotu oferty powitalnej. Nasza wiedza wskazuje, że jest to standardowy czas w branży bukmacherskiej. Jeżeli nie zdążysz spełnić wszystkich warunków obrotu w ciągu 30 dni, Twój bilans środków bonusowych jak i wszystkie wygrane zgromadzone dzięki bonusowi zostaną usunięte.

Ograniczenia

W ramach tej oferty możesz obstawiać tylko pojedyncze zakłady sportowe. Zakłady na tenis zostały wykluczone z oferty. Poza tym, możesz skorzystać z pełnej oferty bukmacherskiej, która według naszych doświadczeń, jest bardzo szeroka. Bonus nie może zostać użyty w kasynie, w kasynie na żywo czy w innych grach oferowanych przez bukmachera. Dodatkowo, oferta powitalna nie może być łączona z innymi promocjami. Obowiązują ogólne warunki i zasady. STS zastrzega sobie prawo do zmiany swoich warunków w dowolnym momencie lub do całkowitego anulowania oferty bonusowej.

Ograniczenia geograficzne

Oferta jest dostępna tylko dla tej strony, dla nowych klientów z Polski.

Podsumowując: Jak oceniamy ekskluzywny bonus w STS?

Dzięki PLN 1200 premii, dostępnej tylko poprzez Zakladyformat, STS zdecydowanie wyróżnia się na zatłoczonym rynku bukmacherskim. Na pewno nie można przejść obojętnie obok maksymalnej kwoty bonusu w wysokości PLN 1200. Również minimalna wpłata PLN 1 jest bardzo przyjazna, co pozwala nowicjuszom zwiększyć stan swojego konta bukmacherskiego. 30 dni na obrót bonusem to wystarczający czas, a do tego spełnia standardy rynku bukmacherskiego. Jednakże minimalne kursy w wysokości 1.91 są dosyć wysokie, a i 3-krotny obrót jest wyższy niż średnia na rynku. W konsekwencji jesteśmy zmuszeni do odebrania kilku punktów. Podsumowując, ogólne warunki są rozsądne, zwłaszcza dla bardziej doświadczonych użytkowników, i są przekazane przez bukmachera w przejrzysty sposób.

nach oben