Jak oceniamy mobilną wersję strony STS?

Jedno pytanie, które zadaje sobie wielu fanów zakładów sportowych: czy konkretny bukmacher oferuje specjalnie zaprojektowaną aplikację zakładów sportowych czy wersję mobilną swojej strony? W przypadku STS mamy do czynienia z wersją mobilną strony internetowej. Na tej stronie bardzo szczegółowo omawiamy jak przyjazna dla użytkownika jest strona, jak postawić zakład i jakie oferty specjalne ma bukmacher dla swoich użytkowników w podróży? Nasze doświadczenia wskazują, że STS jest bardzo profesjonalnym legalnym bukmacheremv w Polsce, dostawcą zakładów sportowych z najwyższej jakości licencją otrzymaną na Malcie. Ponadto STS aktywnie angażuje się w sponsorowanie sportu, przede wszystkim polskiej piłki nożnej, co również przemawia za ich poważnym podejściem do rynku zakładów bukmacherskich. W kolejnych sekcjach bardziej szczegółowo opowiemy o mobilnej wersji strony.

Lesedauer: 2 min
Themen in diesem Artikel:
 1. Mobilne korzyści
 2. Bonus mobilny
 3. Mobilna oferta produktów sportowych
 4. Łatwość obsługi
 5. Jak ściągnąć aplikację?
 6. Kompatybilność urządzeń
 7. Obstawianie mobilne
 8. Metody płatności
 9. Obsługa klienta
STS Bonus
Bonus 100 % do kwoty PLN 1200 Ekskluzywny bonus również dostępny na urządzenia mobilne! Do STS
Bewertung der App für STS
7/10 Punkty

Zalety wersji mobilnej w STS

Zasadniczo wersja mobilna działa tak samo jak aplikacja do zakładów sportowych, którą musisz osobno pobrać co zajmuje miejsce i jest kompletnie niepotrzebne. Funkcje w widoku mobilnym są praktycznie takie same jak w desktopowej wersji strony STS. Oznacza to, że możesz wygodnie obstawiać zakłady z telefonu lub tabletu, bez względu na to gdzie aktualnie się znajdujesz.

Czy użytkownicy mobilni mogą skorzystać z oferty bonusowej?

Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego i rejestrujesz konto przez Zakladyformat, specjalny bonus pozwoli Ci na skorzystanie z ekskluzywnej oferty promocyjnej. W innej sekcji wyjaśnimy jak najlepiej wykorzystać kod, ale poniżej znajdziesz podstawowe informacje na temat oferty. Jako nowy klient w STS otrzymasz bonus 100% do PLN 1200 z minimalną opcją wpłaty wynoszącą zaledwie PLN 1. Po zarejestrowaniu konta masz 30 dni na postawienie zakładów kwalifikujących się do obrotu bonusem. Więcej informacji na temat bonusu dla nowych graczy i warunków obrotu znajdziesz tutaj:

Informacje dotyczące bonów STS

29 PLN w darmowym zakładzie
tylko dla nowo zarejestrowanych
Warunki
 • Rodzaj oferty: bonus bez depozytu
 • Minimalny obrót: 3x
 • Minimalny kurs: 1.91
 • Nieakceptowane zakłady: cash-out
 • Kupon z minimum trzema zdarzeniami
 • Limit czasowy: 30 dni
 • Kod oferty: FORMAT
 • Kod oferty musi być podany podczas rejestracji
 • Darmowe zakłady dodawane są codziennie o 8 PM CET
 • Kwota darmowego zakładu nie jest wliczona do wygranych
 • Ważne w kraju: Polska
 • Obowiązuję regulamin promocji

Jakie funkcje oferuje wersja mobilna zakładów sportowych?

STS oferuje szeroki wybór wydarzeń sportowych. W naszym mobilnym teście naliczyliśmy 35 dostępnych dyscyplin. Największa oferta dostępna była na piłkę nożną, hokej na lodzie, tenis, koszykówkę czy inne klasyki, ale fani mniej znanych dyscyplin sportowych takich jak netball, futbol gaelicki czy piłka wodna również nie będą zawiedzeni. STS udostępnia nowoczesny i kompletny produkt bukmacherski oferujący również e-sporty i sporty wirtualne. Gracze, którzy lubią postawić zakład na wydarzenia społeczne lub polityczne również znajdą coś dla siebie. Zakłady na żywo można postawić na tenis stołowy, krykieta czy e-sporty, a to tylko kropla w morzu wydarzeń oferowanych przez tego bukmachera. Jeżeli chodzi o piłkę nożną i tenis to STS oferuje na żywo więcej niż wystarczająco, także każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak przyjazna jest mobilna wersja strony STS?

Wersja mobilna tego bukmachera funkcjonuje bardzo dobrze. Kolorystyka z czarnym tłem i niebieskimi elementami jest przyjazna dla oka, podczas gdy pomarańczowe wstawki zapewniają optyczne podkreślenie. Biała czcionka na ciemnym tle zapewnia duży kontrast. Struktura menu jest bardzo intuicyjna, co zapewnia szybki dostęp do interesujących zakładów i wydarzeń, a domyślna wersja daje dostęp do wszystkich sportów. Domyślny wybór można jednak bardzo łatwo edytować poprzez dostępną listę ulubionych wydarzeń. Czasami przycisk czatu na żywo, który jest przypięty do dolnej-lewej części ekranu jest wizualnie destrukcyjny - co oznacza, że należy przeskrolować ekran. Mamy również wrażenie, że kupon na zakłady jest zbyt duży i zajmuje prawie całą dolną połowę ekranu. Mogłoby to zostać rozwiązane dużo bardziej elegancko. Również długi czas ładowania jest trochę irytujący, jak i fakt, że czasami musisz pewne wybory powtórzyć klikając wiele razy zanim faktycznie zostaną aktywowane. Warto jednak wspomnieć, że STS zrezygnował z mrugających banerów i pokazów slajdów co wyszło z korzyścią dla strony mobilnej.

Jak ściągnąć aplikację?

Nic nie musisz ściągać jeśli zdecydujesz się obstawiać zakłady w STS poprzez urządzenia mobilne. To jest bardzo praktyczne: wersja mobilna strony funkcjonuje dokładnie tak samo jak aplikacja bukmacherska i nie musisz marnować miejsca na niepotrzebną instalację programu.

Na jakich urządzeniach działa program zakładów sportowych STS?

Tutaj także widzimy zalety mobilnej wersji strony STS: Działa na wszystkich urządzenia, nawet tych starszych i to niezależnie od systemu operacyjnego.

Jak obstawiać zakłady mobilne w STS?

To jest najszybszy i najłatwiejszy sposób obstawiania zakładów z urządzeń mobilnych, telefonów i tabletów:

 • 1. Znajdź wydarzenie - poprzez wyszukiwanie albo korzystając z menu "Live" lub "Sport"
 • 2. Jedno kliknięcie na mecz otworzy rynki zakładów
 • 3. Teraz możesz wybrać zakład, który chciałbyś obstawić
 • 4. Jednym kliknięciem na wybrany zakład dodasz go do swojego kuponu
 • 5. Kupon zakładów widoczny jest w dolnej części Twojego ekranu
 • 6. W wielu przypadkach możesz wybrać pomiędzy pojedynczymi zakładami, akumulatorami, systemowymi i zakładami łańcuchowymi
 • 7. Dokonaj wyboru zakładów
 • 8. Na koniec potwierdź swój wybór i zakład zostanie oficjalnie zatwierdzony

Jakie są metody płatności dostępne poprzez urządzenia mobilne?

W STS masz dostępnych kilka różnych metod wpłaty lub wypłaty pieniędzy. Możesz wpłacać i wypłacać środki za pomocą kart kredytowych (VISA, MasterCard) lub za pomocą Skrill, Neteller, PaysafeCard, entercash, MuchBetter, Zimpler, ecoPayz, Sofort-Überweisung, Ozan i Rapid Transfer. Jak widzisz, korzystając z urządzeń mobilnych, masz stosunkowo szeroki wachlarz metod płatności.

Jak dobrze pomoc klienta radzi sobie z rozwiązywaniem problemów?

W mobilnej wersji strony STS przycisk czatu na żywo jest zawsze wyświetlany w lewym dolnym rogu ekranu. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy, po prostu naciśnij przycisk i poproś o pomoc przedstawiciela strony. Dodatkowo możesz skontaktować się z pomocą klienta poprzez email. Z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że wszystkie zapytania po polsku rozwiązywane są przez całą dobę. To samo w języku angielskim. Zapytania na czacie w języku niemieckim mogą pozostać nierozwiązane i zostaniesz poproszony o kontakt poprzez email, gdzie również otrzymasz odpowiedź.

nach oben