Wie eröffnet ihr ein Wettkonto bei STS?

W tym artykule wyjaśnimy jak łatwo zarejestrować nowe konto w firmie STS. Przejdziemy przez proces rejestracji krok po kroku i pomożemy w ominięciu potencjalnych problemow. W między czasie omówimy korzyści, którymi będziesz się cieszyć otwierając konto w STS, a także co robić gdybyś w przyszłości zdecydował się konto zamknąć. Na początek musimy wspomnieć, że STS jest legalnym bukmacherem w Polsce, posiada renomowaną maltańską licencję sportową, co oznacza, że musi przestrzegać rygorystycznych przepisów Unii Europejskiej. Dodatkowo bukmacher jest mocno zaangażowany w sponsorowanie sportu, głównie polskiej piłki nożnej, co świadczy o profesjonalizmie firmy. Biorąc to pod uwagę, nie powinieneś mieć żadnych obaw przed założeniem konta w STS.

Lesedauer: 2 min
Themen in diesem Artikel:
 1. Szczegóły dotyczące rejestracji
 2. Rejestracja konta w STS jest darmowa
 3. Zalety rejestracji w STS
 4. Jakie ograniczenia wiążą się z rejestracją w STS?
 5. Pomoc klienta
 6. Zamrożone konta
 7. Zamknięcie własnego konta
STS Bonus
Ekskluzywny bonus dla nowych klientów w STS Zabezpiecz ekskluzywny bonus 1200 PLN po zarejestrowaniu konta! Zarejestruj się w STS tutaj

Jak się zarejestrować w STS

 • 1. Najszybszą drogą do zarejestrowania konta jest naciśnięcie jednego z przycisków umieszczonych na tej stronie, które przekierują Cię bezpośrednio na stronę STS
 • 2. W tym momencie okno z rejestracją konta otworzy się automatycznie
 • 3. Następnie wypełnij wszystkie pola
 • 4. Potwierdź założenie konta poprzez email weryfikujący

Szczegóły dotyczące rejestracji

W celu skorzystania z ekskluzywnego bonusu musisz przejść do strony STS tylko poprzez stronę Zakladyformat, co jednocześnie zwiększy kwotę Twojej oferty powitalnej. Podczas rejestracji uważaj na literówki, które mogą prowadzić do późniejszych nieprzyjemnych sytuacji. Jeżeli zdarzyło Ci się podać nieprawidłowe informacje - świadomie lub nie - Twoje nowe konto bukmacherskie może zostać zamknięte. Co gorsza, możesz nawet nie otrzymać wypłaty wygranych, zatem dokładnie sprawdź wszystkie wpisane dane. Po wprowadzeniu wszystkich danych osobowych na Twoją skrzynkę mailową otrzymasz email od bukmachera w celu potwierdzenia rejestracji. Po kliknięciu na link weryfikujący Twoja rejestracja zostanie zakończona.

Czy mogę założyć konto w STS za darmo?

Oczywiście, rejestracja w STS nic nie kosztuje. Sam fakt utworzenia konta w STS nie oznacza, że musisz wpłacić pieniądze na swoje konto bukmacherskie. Tylko wtedy kiedy będziesz chciał skorzystać z oferty bukmachera, na przykład z obstawiania zakładów bądź skorzystania z oferty powitalnej, będziesz musiał wpłacić pieniądze na konto.

Jakie są korzyści z rejestracji w STS?

Dzięki rejestracji w STS poprzez Zakladyformat, masz prawo do większego bonusu powitalnego. Coś, z czego zdecydowanie powinieneś skorzystać. Po zarejestrowaniu będziesz miał dostęp do wszystkich produktów oferowanych przez STS t.j., zakładów bukmacherskich, kasyna, kasyna na żywo czy ofert promocyjnych. Dla Twojej przyjemności STS oferuje około 35 różnych dyscyplin sportowych. Oprócz klasyków takich jak piłka nożna i tenis, również fani koszykówki, tenisa stołowego, siatkówki czy futbolu gaelickiego, a także innych egzotycznych sportów, będą zadowoleni z oferty. Ponadto bukmacher ma w swojej ofercie bardzo obszerny i nowoczesny produkt sportów wirtualnych i e-Sportów. Również rynki polityczne czy społeczne, które są coraz popularniejsze, nie są w STS zaniedbywane. Według nas STS jest firmą, z którą warto się zapoznać i przy okazji należy pamiętać ekskluzywnym bonusie powitalnym.

Informacje dotyczące bonów STS

29 PLN w darmowym zakładzie
tylko dla nowo zarejestrowanych
Warunki
 • Rodzaj oferty: bonus bez depozytu
 • Minimalny obrót: 3x
 • Minimalny kurs: 1.91
 • Nieakceptowane zakłady: cash-out
 • Kupon z minimum trzema zdarzeniami
 • Limit czasowy: 30 dni
 • Kod oferty: FORMAT
 • Kod oferty musi być podany podczas rejestracji
 • Darmowe zakłady dodawane są codziennie o 8 PM CET
 • Kwota darmowego zakładu nie jest wliczona do wygranych
 • Ważne w kraju: Polska
 • Obowiązuję regulamin promocji

Jakie ograniczenia wiążą się z rejestracją w STS?

Musisz mieć ukończone 18 lat, jeżeli chcesz założyć konto w STS. Ponadto, musisz pamiętać, że u tego bukmachera dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta gracza. Dotyczy to nie tylko Twoich danych osobowych, ale w przypadku gdy kilka osób chciałoby założyć konto w STS, także gospodarstwa domowego i adresu IP. STS działa tylko na kilkunastu rynkach i wielu graczy nie będzie mogło założyć konta w tej firmie. Dotyczy to między innymi typerów z Francji, Danii i Holandii. Lista krajów dotkniętych ograniczeniami jest wyszczególniona w warunkach i zasadach na stronie bukmachera. Warto wspomnieć, że użytkownicy grający z terytorium Polski (.pl) korzystają z osobnej strony i nie mogę zarejestrować się za pomocą strony .com.

Jak dobrze działa pomoc klienta w przypadku problemów z otworzeniem konta?

W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją konta możesz skontaktować się z pracownikiem STS poprzez czat na żywo, jak również poprzez email. Na stronie jest i formularza kontaktowego. Ale nie jest dostępny numeru telefonu gdzie można by zadzwonić z zażaleniem lub problemem. Swoje zapytania do pomocy technicznej możesz wysyłać przez całą dobę. Odpowiedzi w języku polskim, angielskim powinieneś otrzymać od razu, natomiast na pytania zadane w języku niemieckim możesz, zamiast natychmiastowej odpowiedzi, otrzymać email w późniejszym czasie. Pomimo tych drobnych niedociągnięć możesz być pewny, że masz dostęp do kompetentnej pomocy technicznej, która rozwiąże problemy z rejestracją.

Kiedy konto w STS zostanie zamknięte?

W przypadku kiedy podane podczas rejestracji dane osobowe nie będą odpowiadały danym podczas weryfikacji konta, Twoje konto bukmacherskie może zostać zamknięte. Jeżeli jesteś zaangażowany w nielegalnie działania takie jak oszustwa bukmacherskie czy pranie brudnych pieniędzy, Twoje konto zostanie zamrożone i mogą wobec Ciebie zostać wyciągnięte konsekwencje prawne. To samo dotyczy potencjalnych nadużyć bonusowych, kiedy, na przykład, spróbujesz otworzyć drugie konto gracza. Jeżeli nie jesteś już zainteresowany zakładami bukmacherskimi i chciałbyś uniknąć wyżej opisanej sytuacji powinieneś samodzielnie anulować swoje konto.

Czy sam możesz zamknąć konto gracza?

To akurat jest bardzo proste: Wystarczy, że napiszesz wiadomość email do pomocy klienta co rozpocznie procedurę zamknięcia Twojego konta gracza. Pamiętaj, że należy zweryfikować swoje dane i wysłać niezbędne dokumenty jeżeli chciałbyś wypłacić środki ze swojego konta gracza. Za zamknięcie konta nie jest pobierana żadna opłata.

nach oben