więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bonus READYtoBET 40€ gratis

READYtoBET wplac 10 obstawiaj 45

Teraz dostępny jest na Zakładyformat ekskluzywny bonus powitalny READYtoBET. Wpłatą w wysokości 10€ otrzymasz kwotę w wysokości 50€! Odpowiada to bonusowy w wysokości 400% aż do 50€. To chyba dobra oferta? Najlepiej więc zarejestruj się od razu i przy małej wpłacie wyciągnij wysoki bonus!

KROK 1

Zarejestruj się na stronie READYtoBET klikając na ten link! Natychmiast otrzymasz 10€ na Twoje konto!

KROK 2

Wpłać 10€ i otrzymaj bonus w wysokości 50%

KROK 3

Zgłoś się po kupon bonusowy 40€ i otrzymaj go automatycznie

Wypełnienie formularza!

Dane

Zarejestruj się na stronie READYtoBET klikając na ten link i zgarnij 5€!

Aby skorzystać z oferty, należy koniecznie użyć linka na Zakładyformat aby przejść do bukmachera READYtoBET. Dzięki temu zakwalifikujesz się do oferty. Bonus 5€ natychmiast otrzymasz na konto, jest to Twój darmowy zakład bez wpłaty.

Readytobet sign up

Wpłać 10€ i otrzymaj bonus w wysokości 50%

Teraz musisz dokonać już tylko pierwszej wpłaty aby otrzymać bonus READYtoBET, w ten sposób podwyższa się stan Twojego konta do 15€, brakuje jeszcze 35€ aby mieć łącznie 50€.

Zgłoś się po kupon bonusowy 35€ i otrzymaj go automatycznie

Teraz musisz jedynie zgłosić się po kupon bonusowy 25€. W tym celu wypełnij powyższy formularz swoim adresem email oraz swoim identyfikatorem gracza READYtoBET. Po krótkiej weryfikacji automatycznie otrzymasz kupon 35€ i z wpłaty jedynie 10€ otrzymasz kwotę na zakłady w wysokości 50€. Wszystko to wygląda w Twoim koncie tak jak zostało to przedstawione na poniższym zdjęciu.

Wpłać 10€ i obstawiaj za 40€

Chociaż ten bonus jest kombinacją 3 różnych ofert, posiadają one wszystkie te same warunki obrotu. 5€ bez wpłaty, jak również 50% do kwoty 100€ oraz dodatkowy kupon 27€ muszą zostać łącznie obrócone 8x przy minimalnym kursie wynoszącym 1.80 zanim będziesz mógł dokonać wpłaty. Przy darmowym zakładzie 8€ obowiązuje maksymalny zakład w wysokości 10€ aby spełnić warunki. Jeśli obstawisz wyżej, zmieniają się również warunki dotyczące wysokości obrotu.