Zakładyformat - O nas

05.06.2015 - Portal sportowy Zakładyformat oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz do zwycięskiego obstawiania. Naszym celem jest zaopatrywanie naszych użytkowników i czytelników w kompletne i najświeższe informacje na temat wydarzeń na rynku bukmacherskim.

Najlepsze typy bukmacherskie

Otrzymasz od nas informacje na temat codziennych wydarzeń na rynku bukmacherskim wraz z dobrze przeanalizowanymi typowaniami. Posiadamy przy tym doskonałą orientację na międzynarodowym rynku bukmacherskim i wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w branży zakładów. Koncentrujemy się przede wszystkim na niemieckiej lidze oraz na międzynarodowych ligach piłki nożnej.

Właściwy bukmacher

Który bukmacher spełnia Twoje oczekiwania? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dziale z zestawieniem porównawczym bukmacherów. Aby móc ocenić, czy dany bukmacher jest godny zaufania, należy go najpierw dogłębnie przetestować. My zrobiliśmy to za ciebie. Każdy z prezentowanych przez nas bukmacherów został poddany dokładnej analizie na podstawie różnych kryteriów. Ocenialiśmy na przykład ofertę zakładów, oferowane kursy, akcje promocyjne i oczywiście także obsługę klienta. W naszym zestawieniu nie znajdziesz pierwszego lepszego bukmachera, lecz tylko takich, którzy spełniają nasze kryteria i godni są polecenia naszym użytkownikom. W dziale bukmacherskim znajdziesz ponadto nasz kalendarz transmisji na żywo oraz nasze własne porównanie kursów.

Zakład

Jesteś naprawdę dobrym typerem? Zarejestruj sie u nas i weź udział w cotygodniowych rozgrywkach typowania. Do wygrania są premie bukmacherskie albo nagrody rzeczowe. Poza tym jako członek Zakładyformat otrzymasz ekskluzywne oferty premiowe oraz darmowe bonusy. W przypadku pytań zwróć się do naszego działu supportu. Wystarczy napisać na adres office[@]wettform.at. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.