Porównania kursów wg dyscypliny

Dostępne dyscypliny sportowe
Fußball Piłka nożna
Tennis Tenis
Basketball Koszykówka
Football Icon Futbol amerykański
Eishockey Hokej
E-sports icon eSports

Porównanie kursów

Zawsze najlepszy przegląd kursów! Dokładnie tego możesz oczekiwać od naszego zestawienia kursów. Każdy fan zakładów sportowych chciałby jak najczęściej wygrywać i jednocześnie dobrze się przy tym bawić. Jednak samodzielne porównywanie wszystkich bukmacherów to ogrom pracy. I dokładnie to my załatwiliśmy za Ciebie. Dokonujemy automatycznego porównania kursów najlepszych bukmacherów i przedstawiamy Ci aktualne zestawienie najlepszych kursów dla wybranego meczu. Wystarczy że wybierzesz dowolny rodzaj sportu, ligę lub turniej, a my prowadzimy Cię na stronę z najlepszymi kursami wszystkich nadchodzących spotkań.

Empfehlungen

Bundesliga Typy bukmacherskie

1. Deutsche Bundesliga Logo

Wszystkie typy dla niemieckiej Bundesligi. Typy na spotkania FC Bayern Monachium, BVB i inne.

Premier League Typy bukmacherskie

England Premier League Logo

Chcesz obstawiać angielską Premier League? Mamy dla Ciebie dobre typy na mecze Manchester United, FC Chelsea i inne.

Champions League Typy bukmacherskie

Uefa Champions League Logo

Obstawiasz klasę królewską? Tutaj znajdziesz nasze typy dla meczy kwalifikacyjnych aż po finał.

PORÓWNANIE KURSÓW NAJLEPSZYCH BUKMACHERÓW

"System funkcjonuje w bardzo prosty sposób- prezentujemy kursy dla najlepszych lig w piłce nożnej oraz nadchodzących spotkań.

Po dokonaniu wyboru dowolnej klasy pojawi się zesta3wienie z najbliższymi pojedynkami. Po prawej stronie wyświetlony jest najlepszy dostępny kurs dla typu1 (zwycięstwo gospodarzy), typ X (remis) oraz typ 3 (zwycięstwo drużyny gości). Powyżej znajduje się nazwa bukmachera oferującego dany kurs. Klikając na logo bukmachera zostaniesz przekierowany ja jego stronę internetową. Wszystkie kursy są na bieżąco aktualizowane. Jeśli chcesz obstawić zakład u bukmachera, który akurat nie ma w ofercie najlepszych kursów, w naszym zestawieniu znajdziesz wszystkich innych oferentów zakładów w kolejności malejącej. Dzięki temu sam możesz zdecydować, czy chcesz obstawiać przy takim samym lub też nieznacznie niższym kursie u innego bukmachera. Również w tym przypadku wystarczy kliknięcie na logo danego bukmachera, aby dostać się na jego stronę internetową.

Obliczamy stopień prawdopodobieństwa wystąpienia danego typu na podstawie średniej kursów zebranej z całego rynku zakładów i porównujemy ten stopień prawdopodobieństwa z kursami naszych bukmacherów. Jeśli wyliczona wartość leży poniżej średniej rynkowej, zaznaczana jest kolorem czerwonym. Jeśli wyliczony stopień prawdopodobieństwa leży powyżej średniej rynkowej, mamy do czynienia z tak zwanym zakładem value bet, który z pewnością opłaca się obstawić."

"W jaki sposób działa porównanie kursów?"

Dzięki naszemu zestawieniu kursów masz możliwość w pełni zautomatyzowanego porównywania kursów najlepszych bukmacherów. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi bukmacherami, dlatego ich liczba w naszym zestawieniu jest ograniczona. Kursy danego bukmachera uwzględniamy dopiero wtedy, jeśli przejdzie on nasz dogłębny test.