Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Noxwin Bon

Noxwin 5 bez wplaty

Miło nam przedstawić nowego bukmachera oferującego bezpłatne zakłady . Wynegocjowaliśmy od Noxwin ekskluzywną premię, którą możemy zaoferować naszym użytkownikom. Każdy nowy klient, który otworzy konto Noxwin, otrzyma 5 euro w prezencie i to bez konieczności dokonywania wpłat. To proste! Kliknij na poniższy link, otwórz konto Noxwin i zgłoś się do Noxwin po swoją premię wysyłając do obsługi klienta e-mail. (niedostępne)

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Noxwin klikając na ten link!

KROK 2

Wyślij e-mail o tytule „Gratiswette beanspruchen” na adres support@noxwin.com..

KROK 3

5 euro gratis na zakłady!

Zarejestruj się na stronie Noxwin korzystając z naszego linka

Aby móc skorzystać z oferty musisz kliknąć na nasz link. Oferta dostępna jest dla nowych klientów, którzy zarejestrują się na stronie Noxwin za pośrednictwem naszego linka.

noxwin registration en

Wyślij E-mail do Noxwin

Aby otrzymać bonus Noxwin musisz zgłosić się po jego wydanie drogą mailową. Wystarczy, że wyślesz wiadomość na adres support@noxwin.com. o tytule „Gratiswette beanspruchen”. Obsługa klienta chętnie Ci pomoże i już wkrótce na Twoim koncie zakładów pojawi się kwota 5 euro.

Obstawiaj zakłady i wygrywaj!

W tym momencie spełniłeś już wszystkie wymagania i możesz obstawiać wybrane zakłady sportowe kwotą otrzymaną od Noxwin. Pamiętaj jednak, że zaksięgowanie premii na Twoim koncie może potrwać do 24 godzin.

Warunki korzystania z premii Noxwin

Należy jeszcze spełnić kilka warunków. Chodzi przede wszystkim o to, co musisz zrobić, aby móc wypłacić premię. Kwotę premii należy obstawić przynajmniej 5 razy przy kursie 1.70. Są to bardzo przeciętne kryteria i łatwe do spełnienia. Masz na tu jednak tylko 7 dni. Maksymalna wygrana wynosi 50 euro. Kupon jest do wykorzystania tylko na zakłady sportowe Zakłady takie jak over/under Wetten, Asian Handicap, Outright, Live , Outright (zwycięzca), Each Way i wyścigi konne są wykluczone Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus Noxwin Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Noxwin zastrzega sobie prawo do zakończenia z akcji bez podania przyczyny. Również Noxwin ma prawo do odmowy przyznania premii według własnego uznania.


Najlepsza premia bukmacherska bez wpłaty.

Najlepsza premia bukmacherska bez wpłaty.
Bukmacher   Bonus bez wplaty informacja  
1 Do oferty 30 PLN
tylko do rejestracji
Bedingungen
bet-at-home Gutschein Review Test & Erfahrung
  • Okres: 30 dni
  • Obrot: 3x
  • Min. Kurs: 1.50
Zum Gutschein
2

Zum Gutschein