Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Noxwin Bon

Noxwin 5 bez wplaty

Miło nam przedstawić nowego bukmachera oferującego bezpłatne zakłady . Wynegocjowaliśmy od Noxwin ekskluzywną premię, którą możemy zaoferować naszym użytkownikom. Każdy nowy klient, który otworzy konto Noxwin, otrzyma 5 euro w prezencie i to bez konieczności dokonywania wpłat. To proste! Kliknij na poniższy link, otwórz konto Noxwin i zgłoś się do Noxwin po swoją premię wysyłając do obsługi klienta e-mail. (niedostępne)

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Noxwin klikając na ten link!

KROK 2

Wyślij e-mail o tytule „Gratiswette beanspruchen” na adres support@noxwin.com..

KROK 3

5 euro gratis na zakłady!

Zarejestruj się na stronie Noxwin korzystając z naszego linka

Aby móc skorzystać z oferty musisz kliknąć na nasz link. Oferta dostępna jest dla nowych klientów, którzy zarejestrują się na stronie Noxwin za pośrednictwem naszego linka.

noxwin registration en

Wyślij E-mail do Noxwin

Aby otrzymać bonus Noxwin musisz zgłosić się po jego wydanie drogą mailową. Wystarczy, że wyślesz wiadomość na adres support@noxwin.com. o tytule „Gratiswette beanspruchen”. Obsługa klienta chętnie Ci pomoże i już wkrótce na Twoim koncie zakładów pojawi się kwota 5 euro.

Obstawiaj zakłady i wygrywaj!

W tym momencie spełniłeś już wszystkie wymagania i możesz obstawiać wybrane zakłady sportowe kwotą otrzymaną od Noxwin. Pamiętaj jednak, że zaksięgowanie premii na Twoim koncie może potrwać do 24 godzin.

Warunki korzystania z premii Noxwin

Należy jeszcze spełnić kilka warunków. Chodzi przede wszystkim o to, co musisz zrobić, aby móc wypłacić premię. Kwotę premii należy obstawić przynajmniej 5 razy przy kursie 1.70. Są to bardzo przeciętne kryteria i łatwe do spełnienia. Masz na tu jednak tylko 7 dni. Maksymalna wygrana wynosi 50 euro. Kupon jest do wykorzystania tylko na zakłady sportowe Zakłady takie jak over/under Wetten, Asian Handicap, Outright, Live , Outright (zwycięzca), Each Way i wyścigi konne są wykluczone Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus Noxwin Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Noxwin zastrzega sobie prawo do zakończenia z akcji bez podania przyczyny. Również Noxwin ma prawo do odmowy przyznania premii według własnego uznania.


Wszyscy bukmacherzy

Bukmacher Niemcy

Bukmacher Austria

Bukmacher Szwajcaria

Najlepsza premia bukmacherska bez wpłaty
Bukmacher   Bonus bez wplaty szczegóły  
1 € 5 w darmowym zakładzie
tylko dla nowo zarejestrowanych
Warunki
STS Przegląd voucherów Recenzje i doświadczenia
 • Rodzaj oferty: bonus bez depozytu
 • Minimalny obrót: 10x
 • Minimalny kurs: 1.91
 • Nieakceptowane zakłady: cash-out
 • Ważne na wszystkie typy zakładów
 • Limit czasowy: 30 dni
 • Kod oferty: WETTFORMAT
 • Kod oferty musi być podany podczas rejestracji
 • Darmowe zakłady dodawane są codziennie o 8 PM CET
 • Kwota darmowego zakładu nie jest wliczona do wygranych
 • Dostępne w: Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Andorze, San Marino a także na Malcie, Gibraltarze, Łotwie i Słowenii.
Odbierz voucher