więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Nordicbet Bonus 30€ gratis

Nordicbet postaw 10 i obstaw za 40

Zakładyformat oferuje teraz na swojej stronie jeden z najlepszych bonusów na rynku - bonus Nordibet! Jeśli dokonasz pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 10 euro, wówczas otrzymasz w prezencie dodatkowe 40 euro do wykorzystania w kolejnych zakładach, Odpowiada to wysokości premii 300% - tego jeszcze nie było! Oferta jest ograniczona czasowo, więc aby nie przegapić tej szansy najlepiej od razu otwórz konto i odbierz swoją premię.

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Nordicbet klikając na ten link w wpłać 10 euro!

KROK 2

Dokonaj wpłaty 10 euro i obstaw zakłady również na kwotę 10 euro.

KROK 3

Nordibet doładowuje 30 euro Twoje konto gracza!

Zakładyformat

Już teraz możesz kliknąć na powyższy link „Przejdź do strony Nordicbet”. Tym samym zakwalifikujesz się do otrzymania premii w wysokości 30 euro, którą możesz przeznaczyć na zakłady. Z naszej strony zostaniesz automatycznie przekierowany na platformę Nordicbet, gdzie możesz zarejestrować nowe konto.

Zarejestruj nowe konto zakładów Nordicbet

Trafiłeś już na stronę Nordibet i możesz zarejestrować nowe konto zakładów wpisując swoje dane osobowe. Wszystkie dane muszą być podane poprawnie, gdyż w przeciwnym razie Nordicbet może odmówić przyznania premii. Na zakończenie kliknij na „Utwórz konto” i gotowe.

Wpłać 10€

Oferta obowiązuje tylko w przypadku dokonania wpłaty o wysokości co najmniej 10 euro. Oczywiście możesz wpłacić większą sumę, jednak mniejsza kwota nie jest możliwa. Premię w wysokości 30 euro otrzymasz zaraz po wpłaceniu i postawieniu w zakładzie kwoty 10 euro.

Obstawiaj za 40 euro!

Aby otrzymać kod promocyjny, musisz się po niego zgłosić Wystarczy, że przed ulokowaniem zakładu zaznaczysz niebieskie pole na kuponie zakładów.

Warunki korzystania z premii Nordicbet

Darmowy zakład może zostać obstawiony bez żadnych ograniczeń, jedynie osiągnięty zysk podlega minimalnemu obrotowi 3x przy kursie minimalnym 1.50. Oferta obowiązuje tylko dla klientów z Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Wpłaty za pośrednictwem Neteller lub Skrill nie są objęte tą promocją. Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus. Nordicbet zastrzega sobie także prawo do przerwania oferty w dowolnym momencie lub też odmówienia przyznania premii w poszczególnych przypadkach. Premia musi zostać ulokowana w zakładach w ciągu 30 dni, natomiast darmowy zakład należy obstawić w ciągu 7 dni.