Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bonus od Netbet Wpłać 10€ , graj za 30€

Netbet ma w tej chwili bardzo dobrą ofertę depozytową: do bonusu powitalnego o wartości 100€, daje wam jeszcze 10€ na darmowe zakłady. Oferta ważna jest dla nowych klientów, którzy założyli konto na Netbet przez portal Wettformat oraz nigdy nie mieli konta na Netbet. To bonus 200% do 30 Euro. Przy wpłacie 10 Euro, dostaniecie jeszcze 20 Euro (OFERTA CHWILOWO NIEDOSTĘPNA).

krok 1

Załóż konto na Netbet klikając ten link. Wpłać 10 Euro i skorzystać z promocji Netbet.

Krok 2

Krok 3

10 Euro na darmowe zakłady jest już Twoje!

Załóż konto na Netbet, wpłać 10 Euro i skorzystaj z bonusu 100%

Aby skorzystać z oferty, musicie założyć konto na Netbet przez portal Wettformat. Najlepiej kliknijcie link pod Krokiem 1 "Zarejestruj się teraz", a my przekierujemy was na stronę Netbet. Po założeniu konta, możecie skorzystać z bonusu 100% używając kodu bonusowego, który automatycznie został wam wysłany po rejestracji. Teraz tylko wystarczy wpłacić 10 Euro i skorzystać z bonusu.

Wypełnijcie formularz.

Aby przekazać wasze zapytanie Netbet, musicie wypełnić formularz. Podajcie wasz adres mailowy i nazwę użytkownika na Netbet.

10 Euro na darmowe zakłady

Po potwierdzeniu waszej rejestracji i wpłaty 10Euro, dostaniecie dodatkowe 10 Euro na darmowe zakłady. Poinformujemy was jak 10 Euro pojawi się na waszym koncie.

Warunki bonusu Netbet

Aby wypłacić wygraną, mysicie obrócić wpłatę i bonus 6x przy minimalnej kwocie 1.80 w przeciągu 30 dni. Oferta ważna jest tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Netbet zastrzega sobie prawo zakończenia promocji bez podania powodów lub odrzucić ją w pojedynczych przypadkach.