więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bonus Mybet 30€ gratis

Mybet wplac 10 obstawiaj 40

Od już dostępna jest ekskluzywna oferta wpłaty. Wpłać 10 euro i graj za 40 euro! Jest to bonus w wysokości 300%, a tym samym najlepszą ofertą wpłaty jaka kiedykolwiek była dostępna na Mybet. Po prostu zarejestruj się, wpłać 10€ i otrzymaj dodatkowo całe 30€ jako bonus w zakładach!

KROK 2

Wypełnienie formularza!

Zapytanie

KROK 3

Dodatkowy kupon 20 euro zostanie przypisane do Twojego konta gracza!

Zarejestruj się w Mybet linkiem na Zakładyformat

Aby skorzystać z oferty, ważne jest żebyś się zarejestrował linkiem znajdującym się na Zakładyformat. W ten sposób zakwalifikujesz się do oferty. Najlepiej użyć powyższy link "Zarejestruj się teraz" w kroku 1.

mybet registration en

Wpłać 10€ i otrzymaj bonus 100%

Pierwsza część kwoty premiowej na zakłady z 30€ jest klasycznym bonusem Mybet 100% aż do 100€ który podwaja Twoją pierwszą wpłatę. Następnie masz 20€ na swoim koncie w Mybet.

Wypełnij formularz i otrzymaj dodatkowy kupon premiowy na zakłady 20€

Teraz wypełnij formularz w kroku 2 żebyśmy otrzymali Twoje zapytanie. Po krótkiej weryfikacji otrzymasz dodatkowy kupon 20€ od Mybet na swoje konto, w ten sposób przy wpłacie jedynie 10€ otrzymasz łączną kwotę na zakłady w wysokości 40€.

Mybet, wpłać 10€ i obstawiaj za 40€, Warunki otrzymania bonusa

Aby móc wypłacić potencjalną wygraną, musisz swój bonus 8€ obstawić 3x przy minimalnym kursie 2,0. Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus. Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Betway zastrzega sobie także prawo do przerwania oferty w dowolnym momencie bez podawania przyczyny lub też odmówienia przyznania premii w poszczególnych przypadkach. Oferta jest ważna tylko dla nowych klientów, którzy nie mają jeszcze konta w Mybet założonego przez Wettkonto. Bonus dostępny jest wyłącznie dla nowych klientów z Austrii, Niemiec i Szwajcarii.