MRRINGO Bon

Mrringo 555 bez wplaty

Cieszymy się, że możemy zaoferować wam darmowy zakład u Mrringo. Od teraz każdy, kto zarejestruje się na stronie Mrringo za pośrednictwem Zakładyformat, dostanie w prezencie bonus na kwotę 5,55 euro do wykorzystania na dowolny zakład. Pamiętaj jednaj, aby zarejestrować się klikając na link z naszej strony, inaczej premia przepadnie. Odbierz premię w wysokości 5,55 euro!

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Mrringo klikając na ten link!

KROK 2

Wyślij e-mail z hasłem „Wettformat” w temacie na adres bonus@mrringo.com.

KROK 3

Wówczas na twoim koncie automatycznie pojawi się 5,5 euro.

Zarejestruj się na stronie Mrringo klikając na link na stronie Zakładyformat

Ważne jest, aby rejestracja konta na stronie bukmachera Mrringo nastąpiła za pośrednictwem linka promocyjnego ze strony Zakładyformat.

Mrringo sign up form

Wyślij E-mail do Mrringo

Premia nie zostanie jednak automatycznie zaksięgowana na Twoim koncie - w tym celu musisz wysłać prostą wiadomość e-mail o tytule „Wettformat” na adres bonus@mrringo. Wówczas otrzymasz dodatkową kwotę w wysokości 5,55 euro, która niezwłocznie zostanie zapisana na Twoim koncie zakładów.

Odbierz premię 5,55 euro

Premia pojawi się na Twoim koncie po krótkim czasie oczekiwania. Od tej chwili możesz odstawiać dowolne zakłady na platformie Mrringo.

Warunki premii Mrringo

Aby zakwalifikować się do uzyskania premii w ciągu 48 godzin od zarejestrowania nowego konta musisz wysłać e-mail na adres bonus@mrringo.com z prośbą o przyznanie premii. Kwota bonusa zostanie zaksięgowana na Twoim koncie w ciągu 24 godzin. Oferta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Bonus za wpłatę może być jednak wykorzystany dodatkowo. Kwotę premii Mrringo musisz wykorzystać w ciągu 7 dni od jej otrzymania. W przypadku niespełnienia warunków premia przepada. Maksymalna stawka w każdym zakładzie wynosi 0,50 euro. Ponadto premia może być wykorzystana tylko w zakładach łączonych. Minimalny kurs wynosi 1.75 Maksymalny zysk ograniczony jest do kwoty 300 euro. Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus. Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Mrringo zastrzega sobie także prawo do przerwania oferty w dowolnym momencie.

TOP Zakłady Bonus

Livestreams i bonus o wysokości 200 PLN
★ ★ ★ ★ ★
Bet365
5 PLN bez wplaty
★ ★ ★ ★ ★
bet-at-home
50% do 210 PLN
★ ★ ★ ★ ★
Interwetten
Wpłać 200 PLN i stawiaj 400 PLN
★ ★ ★ ★ ★
betsson
Bonus 100% do 150 PLN
★ ★ ★ ★
Sportingbet
obstaw 75 PLN odbierz 150 PLN
★ ★ ★
Betsafe
100% do 600 PLN
★ ★ ★ ★
LSbet
100% do 123 PLN
★ ★ ★ ★
Unibet

TOP Bonus bez wplaty

5 PLN GRATIS bez wplaty

Przejdź do darmowego zakładu za 5 PLN