więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Mobilbet bon

Czas czytania: 1 Minut
Mobilbet 10 bez wplaty

Już teraz czeka na Ciebie świetna premia na zakłady od Mobilbet. Otrzymasz całe 10 euro i to bez konieczności dokonywania własnej wpłaty. Dodatkowo do darmowego zakładu na kwotę 10 euro otrzymasz możliwość wyboru między dwiema premiami za wpłatę własną. Wszystkie istotne informacje znajdziesz poniżej. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami a w ciągu kilku minut otrzymasz za darmo 10 euro na zakłady!

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Mobilbet klikając na ten link!

KROK 2

Potwierdź adres e-mail i numer telefonu komórkowego

KROK 3

Kwota 10 euro ląduje automatycznie na Twoim koncie zakładów

1. Odwiedź stronę Mobilbet klikając na link na stronie Zakładyformat

Więcej informacji na temat Mobilbet

2. Zarejestruj nowe konto zakładów

Kliknij na przycisk „Jesteś tutaj nowy?” Pobierz darmową premię 10 €" lub na "Rozpocznij teraz" w górnym prawym rogu pod nagłówkiem "Twoja oferta na start". Zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza rejestracyjnego. Teraz możesz wprowadzić swoje dane osobowe. Masz wybór pomiędzy szybką a pełną rejestracją. Zalecamy Ci pełną rejestrację ze względu na wypłatę wygranej do której niezbędna jest pełna rejestracja. Po wprowadzeniu danych kliknij na „Wyślij”

mobilbet registration en

3. Potwierdź adres e-mail i numer telefonu komórkowego

Aby uzyskać darmowy kupon 10€ bez wpłaty w Mobilbet, musisz potwierdzić swój e-mail i numer telefonu komórkowego. Wymaga to zaledwie kilku kroków. Wystarczy że podążysz za wskazówkami na stronie i w ciągu kilku minut otrzymasz kupon 10 €.

Dodatkowo możesz wybrać jedną z dwóch kolejnych premii!

Nowi bukmacherzy aby przebić się przez silną konkurencję muszą wprowadzać na rynek jak najlepsze oferty i dokładnie to robi Mobilbet. Możesz dodatkowo wykorzystać premię powitalną w wysokości 10 € bez dokonywania wpłaty. Przy pierwszej wpłacie masz do dyspozycji dwie różne oferty.

Premia 400% - wpłać 10€ i obstawiaj za 50€!

Również w tym wypadku istnieją zasady dotyczące darmowych premii które musisz spełnić zanim będziesz mógł wypłacić swoją wygraną. W zakładach sportowych musisz obstawić swoją premię (kwota wpłaty plus premia) pięciokrotnie, jak również obstawić przy minimalnym kursie 1.80.

Premia 100% Bonus - wpłać maksymalnie j 150€ i odbierz premię powitalną w kwocie 150€.

Jeśli 10 € jest dla Ciebie za niską kwotą, polecamy wykorzystanie premii 100% dla której warunki korzystania są identyczne jak w przypadku premii 400%, czyli pierwszą wpłatę musisz obstawić pięciokrotnie przy minimalnym kursie 1.80.

Więcej informacji na temat Mobilbet

Mobilbet należy do nowych bukmacherów którzy werbują hasłem „Wygraj tu i tam oraz gdziekolwiek” To że Mobilbet jest nowy, nie oznacza że jest nie dorównuje innym znanym markom pod wieloma względami, wręcz przeciwnie. Oferta premiowa jest fantastyczna, bo gdzie otrzymasz 3 natychmiast możliwości łącznie z wyjątkowo wysoką premią w wysokości 10 € bez konieczności dokonywania wpłaty . Mobilbet kładzie nacisk, jak sama nazwa wskazuje, na mobilny rynek zakładów. Mobilbet jest dostępny na ponad 12000 platformach bukmacherskich z łączną ofertą ponad 30 dyscyplin sportowych. Nowy i świeży bukmacher którego zdecydowanie polecamy a dzięki darmowej premii 10 € możesz całkowicie bez ryzyka poznać Mobilbet na swój własny sposób. Tak więc na co jeszcze czekasz, otwórz nowe konto bukmacherskie już teraz.