więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Darmowy bonus 400%-owy od Intragame

Intragame 10 einzahlen 40 wetten

Intragame również ma dla was dobrą promocję na powitanie - bonus 300%-owy do nawet 40€. To oznacza, że już przy jednorazowej wpłacie 10€ otrzymacie całe 40€ na typowanie. W Intragame nie znajdziecie już lepszej promocji! Wystarczy kliknąć link i wypełnić formularz. Potem dostaniecie od nas bon Intragame o wartości 30 Euro, aby w sumie mieć 40€ do wykorzystania na typowanie.

Krok 1

Zarejestrujcie się już teraz poprzez kliknięcie linku Intragame!

Krok 2

kontakt Livechat

Krok 3

30€ ląduje automatycznie na twoim koncie gracza!

Wejdźcie na stronę Intragame klikając link na Wettformat

Pamiętajcie o tym, żeby wejść na stronę Intragame przez link promocyjny na Wettformat, ponieważ tylko w ten sposób możecie otrzymać tą ekskluzywną ofertę. Kliknijcie link promocyjny pod Krokiem 1 "Zarejestruj się", a my przekierujemy was na stronę Intragame. Wtedy kliknijcie jeszcze raz na "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu i wypełnijcie formularz rejestracyjny.

Intragame Welcome Bonus

Zarejestruj nowe konto Intragame na Wettformat

Musicie tylko założyć nowe konto na Intragame, wypełnić formularz rejestracyjny uważając na to, żeby wasze dane były prawidłowo wypełnione. Nieprawidłowe lub niekompletne dane mogą skutkować odmową oferty bonusu.

Intragame Registrierung

Wypełnijcie formularz i otrzymacie bonus o wartości 30€

Wypełnijcie formularz pod Krokiem 2. Adres mailowy oraz nazwa użytkownika muszą być aktualne, abyście mogli otrzymać promocję. Po kontroli czasowej, dostaniecie potwierdzenie na maila, że otrzymaliście bonusa.

Warunki otrzymania bonusa od Intragame

Aby otrzymać ofertę promocyjną, musicie się zarejestrować na Intragame poprzez portal Wettformat. W przeciwnym wypadku nie przysługuje wam bon o wartości 30€. Przed wypłatą, bonus musi zostać wykorzystany 10x przy minimalnym kursie 2,00 w okresie 30 dni! Bon jest ważny na jedną osobę/gospodarstwo domowe. Wielkokrotne rejestracje są niedozwolone. Intragame zatrzega sobie prawo zakończyć promocję w każdej chwili bez podania przyczyn. Intragame również zastrzega sobie prawo odrzucić promocję w pojedynczych przypadkach. Zanim bonus zostanie wam przydzielony, Intragame poprosi o potwierdzenie tożsamości. Dopiero po dostarczeniu wszystkich potrzebnych dokumentów, wartość bonu zostanie przypisana do konta.