więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bonus Interwetten 40€ gratis

Interwetten wplac 10 obstawiaj 50

Specjalnie na EURO 2016 we Francji, Interwetten oferuje niezwykle wysokie bonusy. A mianowicie za wpłatę 10€ otrzymasz całe 50€ do dyspozycji. Postępuj według przedstawionych kroków aby skasować ten świetny bonus. Kod premii otrzymasz drogą mailową! Oferta jest ważna tylko dla nowych klientów Interwetten, którzy nie mają jeszcze jeszcze tam konta założonego przez Wettkonto.

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Interwetten klikając na ten link!

KROK 2

Wypełnienie formularza!

KROK 3

Kod premii otrzymasz drogą mailową!

Zarejestruj się na stronie Interwetten klikając na link na Zakładyformat

Również przy tej ofercie istotne jest abyś kliknął wyżej zaznaczony na czerwono link pod krokiem 1, w przeciwnym wypadku nie będziesz mógł skorzystać z oferty. Przekierujemy Cię wtedy bezpośrednio do strony internetowej Interwetten abyś miał prawo do skorzystania z oferty 50 € na zakłady przy wpłacie 10 €.

interwetten registration en

Wypełnij formularz

Abyśmy wiedzieli że wystąpiłeś o przyznanie bonusa, musisz wypełnić formularz w kroku 2. Wprowadź swój Email wykorzystany w Interwetten (ten którym się zarejestrowałeś) i kliknij wyślij. Następnie otrzymamy Twoje zapytanie i będziemy mogli je opracować.

Kod bonusowy otrzymasz pocztą elektroniczną

Po rozpatrzeniu prośby, otrzymasz od nas E-mail z dokładną instrukcją, w tym kod bonusowy Interwetten na dodatkowe zakłady w wysokości 50€ oprócz Twojej wpłaty w wysokości 10 €, i w ten sposób otrzymasz łącznie kwotę 50€.

Wpłać w Interwetten 10€ i obstawiaj za 45€

Oferta jest ważna tylko dla nowych klientów, którzy zarejestrowali się przez Zakładyformat. Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Interwetten zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji bez podania przyczyny oraz do odrzucenia pojedyńczych przypadków. Bonus 50€ składa się z darmowego zakładu za 10€ bez wpłaty, z bonusa przy wpłacie 100% do 100€ od Interwetten, jak również z dodatkowego bonusa na zakłady w wysokości 20 €. W ten sposób otrzymasz łącznie sumę 50€. Darmowy zakład Interwetten bez wpłaty, a także bonus 20€ musi zostać obstawiony 3x przy minimalnym kursie 1,70. Sam bonus Interwetten 5x przy minimalnej stawce 1,70.