więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bonus Intertops 66€ gratis!

Intertops wplac 25 obstawiaj 91

Lepiej być nie może! Tylko za pośrednictwem Zakładyformat możesz skorzystać z sensacyjnej promocji Intertops. Rejestrujesz się, wpłacasz 25 euro i obstawiasz za 91 euro. To dodatkowa kwota 66 euro przy wpłacie zaledwie 25 euro! Oferta składa się z 25 euro Twojej wpłaty, 6 euro na darmowy zakład oraz 200% premii Rookie200 na kwotę do 50 euro oraz premia Rookie Bonusboost w wysokości 10 euro. Uwaga: Promocja nie obejmuje wpłat dokonywanych za pośrednictwem Skrill lub Neteller.

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Intertops klikając na ten link i wpłać 25 euro!

KROK 2

Obstaw zakłady na kwotę 25 euro i wyślij e-mail z hasłem „6€ WETTFORMAT6 + ROOKIEBOOST” w temacie na adres deutsch@intertops.eu.

KROK 3

Odbierz premię 66 euro

Zarejestruj się na stronie Intertops klikając na link na stronie Zakładyformat

Istotne jest, aby rejestracja na stronie Intertops nastąpiła za pośrednictwem linka promocyjnego na naszej stronie. W tym celu możesz wykorzystać link znajdujący się w powyższej instrukcji w 3 krokach. Wówczas nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę Intertops.

Zarejestruj nowe konto Intertops

Kliknij teraz na pole "Zarejestruj się teraz". Następnie otworzy się formularz, do którego musisz wpisać swoje dane osobowe. Dane muszą być wprowadzone poprawnie. W przypadku podania nieprawdziwych danych Intertops może odmówić przyznania premii.

Wpłać 25 euro i obstaw zakłady za 25 euro.

Premia składa się z trzech części - na kwotę o wysokości 91 euro. Ważne jest, abyś w pierwszej kolejności obstawił zakłady o wartości 25 euro. Następnie zwróć się do Intertops po należną Ci premię.

Zapytaj o dodatkową premię Intertops w obsłudze klienta

Teraz już musisz tylko odebrać pozostałą część bonusa na zakłady Intertops. Wystarczy wysłać wiadomość. Prześlij e-mail o tytule „ROOKIE200 + WETTFORMAT 6 + ROOKIEBOOST” na adres deutsch@intertops.eu. Na Twoim koncie zostanie wówczas zaksięgowana kwota 66 euro.

Warunki premii Intertops

Pamiętaj jednaj, aby zarejestrować się klikając na link z naszej strony, inaczej premia przepadnie. Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus. Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Bonus dostępny jest wyłącznie dla nowych klientów z Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Minimalny kurs to 1.50 oraz czterokrotny obrót postawioną sumą. Intertops zastrzega sobie prawo do zakończenia z akcji bez podania przyczyny. Promocja nie obejmuje wpłat dokonywanych za pośrednictwem Skrill lub Neteller.