Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Intertops bon

Lesedauer: 1 Minute
Intertops 6 bez wplaty

Wraz z nowym rokiem mamy dla Ciebie premię w wysokości 5 euro (w kwiecień 2019 6 euro) na darmowe zakłady od bukmachera Intertops. Dzięki wyjątkowej współpracy z tym popularnym bukmacherem każdy, kto zarejestruje nowe konto na Intertops za pośrednictwem platformy Zakładyformat otrzyma premię w wysokości 5 euro (w Serpień 6 euro) i to bez konieczności dokonywania żadnej wpłaty. Oznacza to, że możesz bez żadnego ryzyka wypróbować ofertę Intertops, zanim zdecydujesz, czy chcesz wpłacić więcej pieniędzy. Oferta obowiązuje od 31.12.2014. Postępując zgodnie z następującymi instrukcjami w ciągu kilku minut odbierzesz swoją premię w wysokości 5 euro (w kwiecień 2019 6 euro) na dowolny zakład.

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Intertops klikając na ten link!

KROK 2

Wyślij e-mail z hasłem„Wettformat6” w temacie na adres deutsch@intertops.eu.

Wypełnienie formularza!

Dane

KROK 3

Bonus o wartości trafi bezpośrednio na Twoje konto zakładów!

1. Odwiedź stronę Intertops klikając na link na stronie Zakładyformat

Ab otrzymać premię Intertops w wysokości 5 euro (w kwiecień 2019 6 euro) musisz zarejestrować się za pośrednictwem linka na Zakładyformat. Wystarczy kliknąć na powyższy link „Zarejestruj sie teraz na Intertops za pośrednictwem tego linka”. Wówczas nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę bukmachera. Uwaga: Premię w wysokości 5 euro (w kwiecień 2019 6 euro) otrzymasz tylko wówczas, jeśli zarejestrujesz się za pośrednictwem portalu Zakładyformat. Po kliknięciu na link nastąpi przeniesienie na stronę Intertops, gdzie możesz zarejestrować nowe konto,

Intertops Wettkonto anmelden

2. Zarejestruj nowe konto Intertops

Kliknij teraz na "Zarejestruj się teraz". Następnie pojawi się formularz rejestracyjny Intertops, gdzie musisz wpisać swoje dane. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a już po kilku minutach możesz obstawiać pierwszy zakład.

intertops registration en

Warunki korzystania z premii Intertops €5 (6 euro w kwiecień 2019)

Zwróć przy tym uwagę na warunki premii. Intertops przyznaje premię w wysokości 5 euro (w kwiecień 2019 6 euro) na darmowe zakłady jednak wypłata wygranej zależy od spełnienia warunków . Za każdy zakład musi zostać obstawiony na kwotę 5 euro (w kwiecień 2019 6 euro) przy kursie minimalnym 1.5. Ponadto zakłady w danej wysokości ,muszą zostać obstawione 4-krotnie. Aby wypłata premii była zatem możliwa, musisz zatem obstawić zakłady na łączną kwotę 20 euro. Wygrana może być wypłacona w kwocie maksymalnej 50 euro. Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus w wysokości 5 euro (w Serpień 6 euro). Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Intertops zastrzega sobie także prawo do zakończenia akcji w dowolnym momencie lub też odmówienia przyznania premii. Akcja obowiązuje jedynie dla klientów z Niemiec oraz Austrii.

Warunki premii

"1. Zakład za 3 euro przy kursie 1.25 - warunki nie spełnione
2. Zakład na 1 euro przy kursie 1.50 - warunki spełnione
3. Zakład na 4 euro przy kursie 3.80 - warunki spełnione
4. Zakład na 2 euro przy kursie 1.90 warunki spełnione."

Oprócz 5 € (6 euro w kwiecień 2019) odbierz premię Intertops w wysokości 100 euro.

"1. Zaloguj się do swojego konta Intertops
2. Kliknij w zakładce administracji konta u góry po lewej stronie na WPŁATA/WYPŁATA
3. Wpłać co najmniej 10 €
4. Wyślij e-mail z prośbą o wypłacanie premii. Wyślij e-mail o tytule „25% Neukundenbonus” razem z nazwą użytkownika na adres deutsch@intertops.eu.
4. Następnie Intertops zaksięguje na Twoim koncie odpowiednią kwotę. Musisz się jednak pospieszyć, bo warunki premii muszą zostać spełnione w ciągu 48 godzin od rejestracji."

Dlaczego Intertops?

"Obstawiając zakłady u Intertops korzystasz z usług jednego z największych bukmacherów.
Zakłady w 17 dyscyplinach sportowych
Zakłady specjalne
Intertops oferuje zakłady bezpłatne, zakłady ze zwrotem stawki i konkursy.
Wiadomości sportowe, wyniki i zakłady na żywo.
znakomita obsługa klienta
obszerna oferta zakładów.
ponadprzeciętne kursy."