Fortuna Bonus | 1000 PLN od pierwszej wpłaty + 20 PLN bez depozytu + 125 PLN zakład bez ryzyka

Fortuna – jeden z liderów na polskim rynku. Fortuna legalny bukmacher w Polsce działa na podstawie ważnej, wymaganej licencji Ministerstwa Finansów, bez której nie można legalnie działać na rynku Polskim. W naszej ocenie bukmachera FORTUNA znajdziecie wszelkie niezbędne informacje oraz ciekawostki, które warto o tym bukmacherze wiedzieć. Fortuna inwestuje w Polski Sport, będąc głównym sponsorem Legii Warszawa oraz sponsorując takie drużyny jak Legia Warszawa, RKS Raków Częstochowa, MKS Miedź Legnica, SKS Wigry Suwałki, Stomil Olsztyn, RKS Radomiak Radom. Co najważniejsze Fortuna jest również sponsorem tytularnym 1 Ligi piłki nożnej mężczyzn w Polsce.

Lesedauer: 2 min
Fortuna Logo
1000 PLN od pierwszej wpłaty + 20 PLN bez depozytu + 125 PLN zakład bez ryzyka Zarejestruj się teraz!
Bonusbewertung für Fortuna
8/10 Punkty

Fortuna - legalny bukmacher

Coraz prężniej rozwijający się ESPORT jest oczywiście dostępny na stronie Fortuny. Nowy użytkownik otrzymuje ofertę zakładów na CS;GO, LoL czy DoTa2. Bukmacher posiada szeroki wachlarz, jeżeli chodzi o na zakłady bukmacherskie w Polsce. Zakłady można postawić wiele dyscyplin, lig oraz przeróżnych zdarzeń.

Naprzeciw oczekiwaniom graczy, nawet tych najbardziej wybrednych, legalnie działający w Polsce bukmacher FORTUNA przygotowała takie dyscypliny Szachy, Lotki czy też Piłka nożna 6 osobowa. Nowy gracz ma możliwość obstawienia np. Która firma wyśle jako pierwsza człowieka na planetę Mars w danym roku.

W ofercie bukmachera FORTUNA nie zabraknie sportów wirtualnych, które są dostępne o każdej porze dnia. FORTUNA nie zapomina również o promocjach dla swoich stałych klientów. Na stronie możemy zobaczyć specjalnie przygotowane HAPPY HOURS w każdy piątek, gdy jest rozgrywana Polska Ekstraklasa, gdzie można wygrać 14 % więcej.

Bukmacher organizuje dla swoich użytkowników Mistrzostwa Typerów, emocjonującą rozgrywkę, gdzie do wygrania są wspaniałe nagrody rzeczowe, bonusy. Oprócz promocji online, FORTUNA również przygotowała ofertę w swoich punktach stacjonarnych.

Nie mogło oczywiście zabraknąć program lojalnościowego, dla tych najbardziej aktywnych graczy, są oni nagradzani na 2 sposoby. Pierwszym z nich są wspomniane wcześniej Mistrzostwa Typerów. Gracz musi posiadać ważne członkostwo Fortuna Klub Plus. Punkty stanowią iloczyn wskaźnika oraz wygrane, które zostały wypłacone. Ponadto dostępny jest E-shop, gdzie gracz dostaję nagrody za uzyskane punkty podczas swojej gry.

Kursy, które proponuję dla graczy Fortuna są jedne z najwyższych na rynku. Podczas, gry wyniki można śledzić w sekcji LIVESCORE. Dopełnieniem jest lista produktów jakie ma dla nowych graczy legalnie działający w Polsce bukmacher Fortuna, są to: Superoferta+, hit dnia, ekspert+, pojedynek, gotowiec, early cash-out oraz mecz +.

Fortuna posiada aplikację mobilną, gdzie dostępne są transmisje na żywo, co stanowi prawdziwy hit na rynku polskim. Obok Fortuny, tylko bukmacher STS może się pochwalić transmisjami na żywo.
W Obsłudze klienta możemy skorzystać z opcji czatu na żywo jak I formularza kontaktowego.

Kroki – Jak to działa:

W taki sposób otrzymasz bonus:

  • 1. Rejestracja
  • 2. Aktywacja konta
  • 3. Depozyt
  • 4. Postaw 4 x depozyt I odbierz bonus!

Krótko wyjaśnione: W jaki sposób bonus Fortuna działa?

Warunki otrzymania bonus są bardzo proste. Po przejściu na stronę bukmachera FORTUNA, należy zarejestrować konto gracza. Podczas rejestracji wpisz kod bonusowy: ZF1145. Po zarejestrowaniu konta gracza, przyjdzie link aktywujący konto gracza na adres pocztowy, trzeba go potwierdzić, klikając na niego. Za samą rejestrację gracz otrzymuje 20 PLN bonusu bez depozytu. Następnie nowy gracz musi wpłacić pierwszy depozyt oraz postawić wymagane zakłady za czterokrotność swojej pierwszej wpłaty, aby otrzymać bonus aż do 1000 PLN. Ponadto na nowych użytkowników czeka zakład bez ryzyka za pierwsze postawione środki, aż do 100 PLN! Trzeba zawrzeć pierwszy zakład z wyłączeniem sportów wirtualnych

Kliknij w obrazek, aby otrzymać bonus

Bonus wyrażony w procentach %

100 % bonus od pierwszej wpłaty. Wpłać 1000 PLN a otrzymasz drugie 1000 PLN w postaci wyjątkowego bonusu w Fortuna.

Maksymalna możliwa kwota bonusu

Maksymalna kwota bonusu wynosi 1000 PLN. 1000 PLN jest to bonus od pierwszej wpłaty, dodatkowo gracz otrzymuje 20 PLN bonus bez depozytu oraz 125 PLN zakład bez ryzyka.

Bonus - warunki: Co należy widzieć na jego temat?

Zakłady na sporty wirtualne, anulowane, unieważnione oraz użycie opcji cash-out nie jest brane pod uwagę w przypadku obrotu.

Minimalny depozyt

W Fortunie minimalna kwota jaką należy wpłacić, aby otrzymać bonus to tylko 2 PLN. To bardzo niska kwota, jednak warto wpłacić tak dużo jak to możliwe, mając na uwadze kwotę maksymalnego bonusu. 20 PLN otrzymujesz za samą rejestrację.

Minimalny obrót

Minimalny bonus w FORTUNA wynosi czterokrotność pierwszej wpłaty (4x). Oznacza to, że należy zagrać za wysokości czterokrotnej wpłaty, aby otrzymać, więc jeżeli wpłacisz 1000 PLN i zagrasz za 1000 PLN x 4, co wynosi 4000 PLN otrzymasz kolejne 1000 PLN.

Minimalny kurs

Najmniejszy możliwy kurs całkowity jaki można postawić wynosi 1.9. Najmniejsza stawka, jaką można postawić to 2 zł.

Ograniczenia czasowe

Należy w ciągu 10 od założenia dokonać depozytu. Aby otrzymać bonus 1000 PLN należy w terminie 30 dni postawić środki za czterokrotność pierwszej wpłaty.

Limity na rodzaje zakładów

Zaliczane są zakłady z min trzema zdarzeniami na kuponie.

Limit metod płatności

Akceptowane metody płatności to Skrill, Mastercard, visa, blik, tpay.com oraz Payu.
Brak nieakceptowanych metod płatności w celu uzyskania bonusu.

Restrykcje lokalizacyjne

Bonus jest ważny tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Nasz test bonusów Fortuna: Jakie są kluczowe czynniki?

Uważamy, że bonusy, które można otrzymać u bukmachera FORTUNA są jedne z najlepszych dostępnych na rynku. Minimalny wymagany kurs do obrotu bonusem to 1.9, który jest niższy niż standardowe 2.0 na rynku Polskim.

Bukmacher posiada na start dla nowych graczy aż 3 różne bonusy. To unikatowa oferta 3 w 1. Warunki są jasne I przejrzyste, nowy gracza wpłaca środki, stawia wymagane zakładu, po czym cieszy się z odebranego bonusu aż do 1000PLN. Warto wziąć pod uwagę, iż minimalna ilość zdarzeń na kuponie, aby bonus to 3. W przypadku zakładu bez ryzyka należy pamiętać, że, gdy pierwszy postawiony kupon będzie przegrany, otrzymuje zwrot stawki pomniejszony o podatek 12 %. Za rejestrację nowy gracz otrzymuje 2800 punktów, które stanowią równowartość bonusu bez depozytu w wysokości 20 PLN. Punkty można wymienić w punkcie FORTUNA I już można postawić swoje pierwsze zakłady za darmowe środki bez depozytu. Środki trzeba postawić tylko raz po jakimkolwiek kursie.

nach oben