forBET Bonus | 2000 PLN bonus powitalny

ForBET – jest to bukmacher legalnie działający w Polsce od 2016 roku na podstawie uzyskanej licencji. Ponadto od 2018 roku bukmacher również działa w punktach naziemnych na terenie całej Polski. ForBET podobnie jak czołowi polscy bukmacherzy, wspiera polski sport będąc sponsorem Włókniarz Częstochowa oraz sponsorem głównym drużyn piłkarskich Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, oficjalnym partnerem AMP Futbol.

Lesedauer: 2 min
forbet Bonus 100 % bonus 1000 PLN za pierwszą wpłatę + 500 PLN za drugą wpłatę + 500 PLN za trzecią wpłatę Zarejestruj się teraz!
Bonusbewertung für ForBET
8/10 Punkty

Kroki – Jak to działa:

W taki sposób otrzymasz bonus:

  • 1. Rejestracja
  • 2. Depozyt
  • 3. Odbierz Bonusy nawet do 2000 PLN!

Tłumaczymy: W jaki sposób bonus ForBET działa?

Warunki otrzymania bonus są bardzo proste. Po przejściu na stronę bukmachera ForBET, należy zarejestrować konto gracza wypełniając formularz. Po zarejestrowaniu konta gracza należy wpłacić depozyt. Po złożonym depozycie środki bonusowe zostają automatycznie przyznane na konto gracza. Aby odblokować bonus należy zrobić jednokrotny obrót depozytem po minimalnym kursie 2.0. Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony, gdzie minimalny kurs na singiel to 2.0, zaś AKO minimalny kurs ogólny to 2.0, gdzie pojedyncze zdarzenie na kuponie min 1.3.

Strona legalnie działającego bukmachera jest bardzo intuicyjna. ForBET posiada autorski produkt, który jest bestsellerem – betmarket. Gracze mogą tam znaleźć gotowe kupony z wysokimi wygrany. Na uwagę również zasługuje wyszukiwarka kursów oraz statystyki danych spotkań, co jest bardzo pomocne podczas gry na stronie bukmachera.

Aplikacja mobilna jest dostępna na IOS oraz Android. Dysponuje produktem Match tracker z wizualizacją spotkań oraz śledzeniem akcji po akcji sprawiając, iż obstawianie zapewni dodatkowych emocji.

Forbet nie zapomina o aktywnych użytkownikach, na stronie można znaleźć szereg autorskich promocji taki jak: happy hours, typerjanusz, be active, “jak grać na to na wypasie”. Na solenizantów czeka specjalny bonus urodziny co jest miłym gestem ze strony bukmachera.

Autorski program VIP z pewnością zainteresuje tych najbardziej aktywnych graczy.

Kliknij w obrazek, aby otrzymać bonus

Bonus wyrażony w procentach %

100 % bonus 1000 PLN za pierwszą wpłatę. Wpłać 1000 PLN a otrzymasz drugie 1000 PLN automatycznie na konto gracza. Ponadto 75 % bonus za drugą wpłatę do 500 PLN oraz bonus 50 % za trzecią wpłatę do 500 PLN.

Maksymalna możliwa kwota bonusu

Maksymalna kwota bonusu powitalnego wynosi 2000 PLN. 1000 PLN za pierwszą wpłatę + 500 PLN za drugą wpłatę + 500 PLN za trzecią wpłatę.

Bonus - warunki: Co należy widzieć na jego temat?

Zasady promocji są jasne i przejrzyste, należy pamiętać, iż kupony systemowe oraz zakłady z oferty Sportów Wirtualnych II nie są brane pod uwagę w przypadku obrotu depozytem. Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej, czas na aktywację przez gracza wynosi 30 dni. Ponadto zlecenie wypłaty przed spełnieniem wymagań obrotu bonusem skutkuje utratą środków bonusowych. W czasie 30 dni wszystkie zdarzenia na postawionych kuponach muszą być rozliczone oraz zakończone.

Minimalny depozyt

W ForBET minimalna kwota jaką należy wpłacić, aby otrzymać bonus to tylko 20 PLN. Jest to niska kwota, jednak warto wpłacić tak dużo jak to możliwe, mając na uwadze kwotę maksymalnego bonusu powitalnego aż do 2000 PLN.

Minimalny obrót

Minimalny obrót w ForBET wynosi czterokrotność pierwszej wpłaty (4x). Oznacza to, że należy zagrać za wysokości czterokrotnej wpłaty. Ponadto, aby móc należy odblokować bonus obracając kwotę depozytu jednokrotnie. Gdy wpłacasz 1000 PLN, należy postawić za 1000 PLN, aby odblokować środki bonusowe 1000 PLN, następnie należy obrócić środki czterokrotnie, czyli 4000 PLN, aby móc wypłacić środki.

Minimalny kurs

Minimalny kurs jakim należy obrócić bonus to 2.0. Minimalna stawka postawienia zakładu to 1 PLN.

Ograniczenia czasowe

Należy w ciągu 10 od założenia dokonać depozytu. Aby otrzymać cashback 500 PLN należy w terminie 30 dni postawić środki za czterokrotność pierwszej wpłaty.

Limity na rodzaje zakładów

Zakłady systemowe, anulowane oraz zakłady z oferty Sporty Wirtualne II.

Limit metod płatności

Akceptowane metody płatności to Visa, Mastercard, PayU, dotpay oraz pay.com

Restrykcje lokalizacyjne

Bonus jest ważny tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Nasz test bonusów ForBET: Jakie są kluczowe czynniki?

ForBET posiada jedną z najwyższych ofert powitalnych na rynku. Minimalny wymagany kurs do obrotu bonusem to 2.0, co jest standardem na rynku. Kwota oferty powitalnej wynosi aż do 2000 PLN, więc nowego gracza jest to wspaniały dodatek do gry. Bonus zostaje przyznany automatycznie po wpłacie, jednakże na wstępie jest zablokowany. Należy pamiętać, iż bonus otrzymujemy tylko I wyłącznie p odblokowaniu go poprzez jednokrotny obrót depozytem po kursie minimalnym 2.0.Oferta jest ważna tylko dla jednego gracza, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Jeżeli gracz usiłuje otworzyć kilka kont, wszystkie konta zostaną usunięte, łącznie z wygranymi oraz bonusami. Gracz może stawiać na wydarzenia na żywo oraz przedmeczowe.

nach oben