Na jaki bonus mogą liczyć nowi klienci w Etoto?

Etoto to kolejny polski bukmacher z licencją na zawieranie zakładów wzajemnych. Ambasadorami marki zostali Tomasz Hajto, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol oraz Roman Kołtoń, co pokazuje, iż Etoto bardzo mocno stawia na rozpoznawalność marki, jednakże najlepszym sposobem na zatrzymanie klienta po rejestracji I zgarnięciu bonusu, jest przyjazny produkt. Bukmacher Etoto jest zauważalny w mediach, aczkolwiek nie sponsoruje, podobnie jak konkurencja, żadnej drużyny sportowej. Etoto posiada szerego promocji dla swoich użytkowników, bonusy na weekend, dedykowane promocje dla graczy, którzy lubią obstawiać tenis oraz idąc z duchem czasu, Etoto zadbał również o graczy e-sport. Dla graczy lubiących grać nocą, bukmacher zaproponował promocję na zakłady live NBA, NFL NHL czy MLS. Wisnienką na torcie jest LIGA VIP, dedykowany program lojalnościowy, do klubu można dołączyć na specjalne zaproszenie bukmachera. Na graczy czekają specjalne promocje, priorytetowa obsługa, osobisty asystent oraz możliwości wyjazdów na wydarzenia sportowe. Na plus zasługuje kalkulator promocji, gdzie użytkownik za pomocą suwaka może sprawdzić, ile dostanie wygranej w przypadku danej wpłaty środków. Aplikacja mobilna jest dostępna na systemach Android oraz IOS, co zasługuje oczywiście na plus.

Lesedauer: 1 min
Etoto Bonus
200 % aż do 200 PLN Bonus za pierwszą wpłatę Zarejestruj się teraz!
Bonusbewertung für Etoto
8/10 Punkty

Kroki – Jak to działa:

W taki sposób otrzymasz bonus:

  • 1. Załóż konto
  • 2. Depozyt
  • 3. Odbierz bonus

Tłumaczymy: W jaki sposób bonus Etoto działa?

Po przejściu na stronę internetową Etoto należy zarejestrować swoje konto gracza wypełniając formularz rejestracyjny. Złóż depozyt 100 PLN, aby otrzymać 200 PLN bonusu. Bonus + depozyt należy obrócić czterokrotnie.

Etoto Bonus PL Kliknij w obrazek, aby otrzymać bonus

Bonus wyrażony w procentach %

200 % bonus do 200 PLN za pierwszą wpłatę. Wpłać 100 PLN a otrzymasz 200 PLN na konto bonusowe gracza.

Maksymalna możliwa kwota bonusu

Maksymalna kwota bonusu powitalnego wynosi 200 PLN.

Bonus - warunki: Co należy widzieć na jego temat?

Zasady otrzymania bonusu są bardzo proste. Należy wpłacić depozyt 100 PLN, aby uzyskać maksymalną kwotę. Gdy spełnimy te warunki, możemy otrzymać aż do 200 PLN bonusu powitalnego. Kwota depozytu oraz bonusu muszą być obrócone po cztery razy przy minimalnym kursie 2.2, co tak naprawdę stanowi aż ośmiokrotny obrót bonusem. Kurs minimalny jest jednym z najwyższych na rynku, przy zakładzie wielokrotnego wyboru minimalny kurs na pojedyncze wydarzenia to 1.5. Zakłady anulowane oraz te postawione na wydarzenia zawarte na “Etoto plus” nie są brane pod uwagę w obrocie bonusem.

Minimalny depozyt

W Etoto minimalna kwota jaką należy wpłacić, aby otrzymać bonus to 2 PLN. Jest to niska kwota, jednak warto wpłacić tak dużo jak to możliwe, mając na uwadze kwotę maksymalnego pakietu powitalnego 200 % aż do 200 PLN.

Minimalny obrót

Minimalny obrót w Etoto wynosi czety razy (4x) depozyt + bonus. Należy wpłacić 100 PLN, następnie obrócić 1200 PLN, aby móc wypłacić środki bonusowe.

Minimalny kurs

Minimalny kurs jakim należy obrócić bonus to 2.2. Minimalna stawka postawienia zakładu to 2 PLN.

Ograniczenia czasowe

Aby otrzymać bonus 200 PLN należy w terminie 30 dni obrócić czterokrotnie (4x) depozyt + bonus.

Limity na rodzaje zakładów

Anulowane, zakłady na wydarzenia z sekcji “Etoto plus”

Limit metod płatności

Akceptowane metody płatności to Przelewy24, blik, Mastercard, visa, Dotpay, Neteller, Skrill.

Restrykcje lokalizacyjne

Bonus jest ważny tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Nasz test bonusów Etoto: Jakie są kluczowe czynniki?

Etoto posiada najwyższą ofertę na rynku, jeżeli chodzi o %, jest to aż 200 %! Wpłacając 100 PLN otrzymujemy aż 200 PLN, co daje nam 300 PLN na grę. Jednakże trzeba pamiętać, iż wymagania obrotem to cztery razy depozyt + bonus, co daje nam łączną kwotę 3200 PLN do obrotu, przy wpłacie 100 PLN stanowi to aż 12 x pierwszą wpłatę. Ponadto minimalny kurs to 2.2 co stanowi jeden z najwyższych w Polsce. Kwota bonusu w stosunku do pierwszej wpłaty jest na pewno zachęcające, ale idą za tym specyficzne warunki, czas jaki gracz ma na obrót to 30 dni. Zakłady z oferty specjalnej “Etoto plus” również są wyłączone z obrotu bonusem.

nach oben