więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bwin Bon

bwin-50-bonus

Największy bukmacher zakładów sportowych na świecie ma dla swoich nowych klientów premię za pierwszą wpłatę w wysokości 50 euro. Bwin możemy polecić bez żadnych zastrzeżeń. Z ofertą zakładów może się równać mało który bukmacher a wszystkie produkty bukmacherskie są po prostu znakomite. Bwin oferuje najlepsze kursy i bardzo wiele zakładów szczegółowych, dzięki czemu każde wydarzenie sportowe może być ekscytujące. Zdecyduj się jeszcze dziś na Bwin i otwórz nowe konto gracza - z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.

KROK 1

Zarejestruj się na stronie Bwin klikając na ten link!

KROK 2

Wpłać co najmniej 10 euro.

KROK 3

Odbierz bonus o wartości 50 euro!

Odwiedź stronę Bwin klikając na link na stronie Zakładyformat

Ważne jest, abyś zarejestrował się na stronie Bwin za pośrednictwem wyżej wymienionego linka, ponieważ oferta ta jest skierowana do nowych klientów pochodzących od Zakładyformat. Tylko w ten sposób będziesz uprawniony do odebrania premii. Przekierujemy Cię do oferty premiowej Bwin bezpośrednio. Na końcu kliknij na „Zarejestruj teraz” w celu otwarcia formularza rejestracyjnego.

Bwin besuchen

Zarejestruj nowe konto zakładów Bwin

Po otworzeniu się okna formularza musisz jeszcze tylko wpisać swoje dane. Wszystkie dane muszą być podane poprawnie, gdyż w przeciwnym razie Bwin może odmówić przyznania premii. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a już po kilku minutach konto zostanie utworzone.

Bwin Registration EN

Warunki korzystania z premii bwin

Warunki dotyczące obrotu premii są dość prosto wyjaśnione i niezbyt trudne do spełnienia. Cała kwota (wpłata oraz bonus) muszą zostać obstawione 3x przy stawce minimalnej 1.70. Przy wpłacie w wysokości 10 euro i premii wynoszącej również 10 euro musisz 3x obrócić pełną sumą 20 euro, to znaczy obstawić zakłady o łącznej wartości 60 euro przy kursie minimalnym 1.70. Na osobę i adres przyznawany jest tylko jeden bonus do wykorzystania tylko na zakłady sportowe. Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Bwin zastrzega sobie także prawo do zakończenia akcji w dowolnym momencie lub też odmówienia przyznania premii bez podawania przyczyn. Premia Bwin przyznawana jest tylko w Niemczech, Austrii i Luksemburgu.