Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Leonbets bonus powitalny

Bukmacher Leonbets oferuje wszystkim nowym klientom bonus powitalny 100% do €100. Kwota bonusu nie zostanie od razu przelana na konto, lecz należy najpierw uzbierać punkty (tzw. Leonis), aby móc nią zagrać. Działa to w następujący sposób: za każdy zakład na Leonbets klient zbiera punkty. Jeśli się wygra zakład, za każde wygrane Euro dostanie się jednego Leoni. Przy wygranej 10 Euro, 10 punktów bonusowych ląduje na koncie. Jeśli się przegra zakład otrzymuje się 1 Leoni za każde wpłacone Euro. Warunki obrotu bonusu Leonbets są następujące: kriterium sumy bonusowej x25 musi zostać spełnione. Jeśli wpłaci się np. €100, dostanie się €100 bonusu i wtedy należy zebrać 25x100 punktów bonusowych, aby zagrać za wartość bonusa. Potrzebujecie 2500 Leonis, aby spełnić warunki bonusu. Nie ma minimalnego kursu, gdyż tak jak już wspomniano, Leonis dostaniecie również za przegrane zakłady. Należy jednak wspomnieć, że zagranie bonusem nie jest takie proste, gdyż na początku nie ma się ani jednego Euro bonusu na zakłady, a potrzebne są dość wysokie wpłaty, aby w efekcie końcowym móc zagrać porównywalnie niską sumą. Jeśli w końcu uzbieraliście wysoką sumę punktów bonusowych możecie wymienić w sklepie bonusowym Leonbets na najnowsze sprzęty AGD. Dla tych, którzy swoją pierwszą wpłatę dokonali za pośrednictwem Skrill, bonus Leonbets staje się jeszcze mniej atrakcyjny. Chodzi tu o bonus 150% do €150, który też musicie obrócić 25x. Jeśli używacie Skrilla będziecie potrzebowali 3750 Leonis, aby móc zagrać za bonus.

Recenzje dla Leonbets w szczegółach:

Oferta zakładów
 
Kursy bukmacherskie
 
Premia za pierwszą wpłatę
 
Reload Bonus
 
Oferta zakładów na żywo
 
Obsługa klienta
 
Metody wpłaty
 
Metody wypłat
 
Wersja mobilna / aplikacja
 
Zasady zakładów / Regulamin
 

Informacje o premiach Leonbets

Informacje o premiach Leonbets"
Procent Do Obrót Min. kurs Okres Kod Premia
0 0.00 Zum Bonus

Fakty i ciekawostki

Leonbets Fakty i ciekawostki

Ciekawostki i wyjątkowe okazje

 • Sporty elektroniczne
 • Wysoki procent premii przy pierwszej wpłacie
 • Wysoka kwota premii przy pierwszej wpłacie
 • Reload Bonus
 • Tiker na żywo dla wielu lig
 • Program VIP w obsłudze klienta
 • Obsługa klienta dostępna przez email
 • Wpłata Skrill’em
 • Wpłata Neteller’em
 • Wpłata paysafecard
 • Wpłata kartą kredytową
 • Możliwa wpłata przelewem bankowym
 • Możliwa wpłata Sofortüberweisung
 • Wpłata na konto Skrill
 • Wypłata na Neteller
 • Wypłata na kartę kredytową
 • Wpłata na konto bankowe
 • W aplikacji dostępne są wszystkie kursy
 • Wpłata możliwa przez aplikację
 • Wypłaty

Oferta zakładów

Oferta zakładów Leonbets posiada niecałe 20 dyscyplin sportowych, co nie zalicza tego bukmachera do czołówki. Niemniej jednak oferta ta jest przyjemna i przemyślana. Oferta zakładów nie powinna więc zawieść jeśli chodzi o wykorzystanie bonusu Leonbets. W kategorii piłki nożnej znajdziecie podklasowe spotkania, na które możecie typować. Ci, którzy niedawno się zdecydowali dołączyć mogą za jednym kliknięciem uzyskać przegląd 24h, który tylko pokazuje wydarzenia, które wydarzyły się w przeciągu jednego dnia. W tym podglądzie możecie również usunąć pojedyncze dyscypliny sportowe, aby szybko mieć przegląd, który was interesuje. Leonbets również ma mnóstwo ofert dotyczących zakładów na żywo.

Strona internetowa

Strona startowa oferuje od razu bardzo dobry przegląd usług Leonbets. Na stronie sportowej reklamowany jest bonus od wpłaty, a aktualne możliwości dotyczące zakładów na żywo rzucają się od razu w oczy. Po prawej stronie próbują korzystnie zaprezentować gry i cybersport. W lewej kolumnie na stronie znajdziecie, jak zawsze, różne dyscypliny sportowe, takie jak wcześniej wspominany przegląd 24h. Nic dziwnego, że w samym środku strony znajdziecie zakłady na żywo, kupony w prawym górnym rogu i tuż pod nim wsparcie techniczne. Ogólnie można powiedzieć, że strona jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze nawet dla nowicjuszy. Jeśli chodzi o design, Leonbets prezentuje się w dość prosty sposób, ale nie uważamy tego za wadę.

Aplikacja i mobilna strona

Leonbets oferuje również klientom mobilną wersję swojej strony internetowej, aby klienci mieli możliwość typowania w drodze. Na Androidy jest również dostępna aplikacja, co tylko pokazuje, że Leonbets nadąża za nowościami. Mobilna wersja, jak i również wersja na komputer, jest dostępna w wersji angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej i polskiej. Jest ona na tyle klarowna, że nie trzeba tu nic wyjaśniać. Możecie wybierać między zakładami na żywo i waszymi ulubionymi zakładami lub możecie wyszukać sobie dowolną dyscyplinę sportową i grę, na którą chcecie typować. Niestety bezskuteczne są poszukiwania w celu odnalezienia bonusu Leonbets na ich stronie mobilnej.

Tak ogólnie

Bukmacher Leonbets jest z pewnością interesujący dla fanów zakładów sportowych, którzy ciągle szukają nowych bukmacherów i oferowanych przez nich bonusy. Bonus Leonbets nie jest klasyczny w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale tak jak pisaliśmy powyżej, uważamy, że i tak powinien przynieść miłośnikom zakładów trochę radości. Warto tu wspomnieć, że nie ma podatku dochodowego od zakładów, co w samym sobie jest bonusem. Oprócz tego Leonbets oferuje różne metody płatności przy wpłatach i wypłatach. Pod tym względem są lepsi niż wiele innych dostawców zakładów, którzy pozostawiają wiele do życzenia.