Betclic Bonus

Czas czytania: 1 Minut

500 PLN zakład bez ryzyka

Betclic specjalny zakład bez ryzyka dla nowych graczy

Betclic – jest to znany bukmacher, zwłaszcza na rynku międzynarodowym. Otrzymał polską licencje bukmacherskim w 2019 roku w lipcu. Od momentu wejścia postanowił zainwestować w Polski sport stając się głównym sponsorem polskiej reprezentacji mężczyzn w siatkówce. Oprócz tego Betclic sponsoruje piłkarskie Lechia Gdańsk oraz Piast Gliwice.

Posiada szereg udogodnień dla graczy, takich jak Betclic TV, gdzie można oglądać transmisję ze światowych aren na żywo. Aplikacja mobilna wygląda przekonująco oraz jest łatwa w obsłudze, szybkie postawienie zakładu nie stanowi żadnego problem.

Dla aktywnych użytkowników Betclic przygotował szereg promocji, z których mogą skorzystać. Zwraca 10 % postawionej stawki w przypadku zakładów na siatkówkę, dla fanów tenisa można znaleźć bonus 50 PLN na turnieje szlemowe. Za postawienie kuponu wielokrotnego, bukmacher zwiększa wygrane nawet o 50 %. Dla graczy chcących wcześniej wycofać swoje środki z postawionego kuponu widoczna jest funkcja cash-back.

Na dodatkową uwagę zasługuje totalizator Betclica, gdzie do wygrania jest nawet 10 000 PLN do podziału w puli!

Przekierowanie
Ocena bonusów dla
Betclic,
8 / 10 Punkty

Informacje o premiach Betclic

Informacje o premiach Betclic"
Procent Do Obrót Min. kurs Okres Kod Premia
100 500 PLN 4 razy (depozyt) 2.00 30 dni Odbierz bonus

Kroki – Jak to działa:

W taki sposób otrzymasz bonus:

  • 1. Rejestracja
  • 2. Depozyt
  • 3. Postawienie pierwszego kuponu
  • 4. Jeżeli kupon jest przegrany, następuje cashback do 500 PLN!

Tłumaczymy: W jaki sposób bonus Betclic działa?

Warunki otrzymania bonus są bardzo proste. Po przejściu na stronę bukmachera Betclic, należy zarejestrować konto gracza wypełniając formularz. Po zarejestrowaniu konta gracza pozostaje postawić pierwszy kupon. Jeżeli kupon okażę się wygrany, gracz zdobywa swoją wygraną. Jeżeli kupon okażę się przegrany, następuje zwrot środków, czyli cashback.

Kliknij w obrazek, aby otrzymać bonus

Bonus wyrażony w procentach %

100 % zakład bez ryzyka. Wpłać 500 PLN a otrzymasz drugie 500 PLN cashback jeżeli kupon okaże się przegrany.

Maksymalna możliwa kwota bonusu

Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 PLN. 500 PLN jest to cashback, który można otrzymać, jeżeli pierwszy kupon będzie przegrany.

Bonus - warunki: Co należy widzieć na jego temat?

Zakłady na te same zdarzenia bądź zdarzenia z mniej niż dwoma możliwymi rezultatami, anulowane zdarzenia, zakłady systemowe, a także w pełni lub częściowo zaklasyfikowane, nie będą się wliczać jako zakłady kwalifikujące. W przypadku skorzystania z opcji cash-out zakład nie będzie brany pod uwagę.

Minimalny depozyt

W Betclic minimalna kwota jaką należy wpłacić, aby otrzymać bonus to tylko 1 PLN. To bardzo niska kwota, jednak warto wpłacić tak dużo jak to możliwe, mając na uwadze kwotę maksymalnego bonusu. 20 PLN otrzymujesz za samą rejestrację.

Minimalny obrót

Minimalny obrót w Betclic wynosi czterokrotność pierwszej wpłaty (4x). Oznacza to, że należy zagrać za wysokości czterokrotnej wpłaty, aby móc wypłacić środki otrzymane z cashbacku 500 PLN. Jeżeli przegrasz kupon 500 PLN, otrzymasz 500 PLN zagrasz za 500 PLN x 4, co wynosi 2000 PLN. Będziesz mógł wypłacić środki.

Minimalny kurs

Minimalny kurs jakim należy obrócić bonus to 2.0. Minimalna stawka postawienia zakładu to 1 PLN.

Ograniczenia czasowe

Należy w ciągu 10 od założenia dokonać depozytu. Aby otrzymać cashback 500 PLN należy w terminie 30 dni postawić środki za czterokrotność pierwszej wpłaty.

Limity na rodzaje zakładów

Zakłady systemowe, anulowane oraz na te same zdarzenia.

Limit metod płatności

Akceptowane metody płatności to Visa, Maestro, Neteller, Skrill, Visa electon, przelew bankowy oraz paysafe card.

Restrykcje lokalizacyjne

Bonus jest ważny tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Nasz test bonusów Betclic: Jakie są kluczowe czynniki?

Betclic posiada najwyższy na rynku zakład bez ryzyka jako oferta powitalna. Minimalny wymagany kurs do obrotu bonusem to 2.0, co jest standardem na rynku.

Zakład bez ryzyka wynosi aż do 500 PLN, więc nowego gracza czekają nie lada emocje. Należy pamiętać, iż bonus otrzymujemy tylko I wyłącznie w przypadku przegranej. Gdy kupon okażę się wygrany, odbieramy zwycięskie środki I możemy dalej cieszyć się grą u legalnego bukmachera Betclic.

Podczas obrotu bonusem należałoby pamiętać o wykluczonych zakładach systemowych oraz aby nie stawiać na te same zdarzenia. Obrót wynosi tylko czterokrotność wygranej, więc nie jest to wygórowane wymaganie na polskim rynku bukmacherskim. Użycie opcji cashback również oznacza brak kwalifikacji do obrotu bonusem. Gracz może stawiać na wydarzenia na żywo, przedmeczowe.


„Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 18+”