Empfehlungen

wplac 10 PLN obstawiaj 75 PLN

bet at home bonus

Bonus 65 PLN!

100% DO €130 BONUS

1xbet Bonus

€130 EXTRA! min. kurs 1.40 obrót 5x

Alle Wettanbieter

Wettanbieter Deutschland

Wettanbieter Österreich

Wettanbieter Schweiz

Najlepsza premia bukmacherska.
Bukmacher   Bonus informacja  
1   WPLAC 10 PLN OBSTAWIAJ 75 PLN
Bonus 65 PLN!
Bonus
2   100% do €130
Bonus od wpłaty
Bonus
3   Ekskluzywna oferta 100 % do 1200 PLN
przy pierwszym depozycie
Kod FORMAT
Warunki
  • Kwota bonusu na zakłady sportowe: 100 %
  • Maksymalna możliwa kwota bonusu: 1200 PLN
  • Minimalna wpłata: 1 PLN
  • Minimalny obrót: 3x
  • Minimalne kursy: 1.91
  • Limit czasowy: 30 dni
  • Akceptowane typy zakładów: Zakłady pojedyncze
  • Wykluczone dyscypliny: tenis
  • Dostępne w: Polsce
STS Recenzja bonusów Test & Erfahrung
Bonus
4   100% do 600 PLN
Bonus od wpłaty
Bonus
5   100% do 75 PLN
Bonus od wpłaty
Bonus
6   100% do € 150
Bonus 65 PLN
Bonus
7   100% do 100€
Bonus od wpłaty
Bonus
8   100% do €100
Bonus od wpłaty
Bonus
9   50% do €100
Bonus od wpłaty
Bonus

Najlepszy bukmacher online

Lesedauer: 5 Minuty

Jesteś fanem zakładów i szukasz właśnie najlepszego bukmachera? To trafiłeś we właściwe miejsce! Przygotowaliśmy szczegółowe zestawienie wszystkich bukmacherów i wybraliśmy tych najlepszych. W poniższej liście znajdziesz wyszczególnionych obecnie najlepszych bukmacherów. Posiadanie dobrego typu jest ważne, jednak decydujący może okazać się wybór bukmachera - oczywiście tylko u najlepszego. Koncentrujemy się wyłącznie na profesjonalnych bukmacherach. Dlatego nasza lista obejmuje tylko 20 pozycji z najlepszymi bukmacherami.

TEST BUKMACHERÓW PRZEPROWADZONY PRZEZ ZAKŁADYFORMAT

Udostępnionym przez nas przeglądem ułatwiamy Ci wybór najlepszego dla Ciebie Bukmachera. Podpowiemy Ci który Bukmacher ma obecnie najlepszą ofertę i który jest godny zaufania. Zaufanie jest jednym z najważniejszych aspektów jeśli chodzi zakłady bukmacherskie, ponieważ brak jest bezpośredniego kontaktu, jak to ma miejsce w przypadku klasycznych zakładów. Z tego też powodu wybraliśmy dla Ciebie i przetestowaliśmy najlepszych bukmacherów. Dla każdego fana zakładów sportowych istotne jest inne kryterium które decyduje o wyborze tego czy innego bukmachera. Dla jednej osoby ważna jest zakres oferty zakładów, dla drugiej z kolei wystarczy krótkie spojrzenie i od razu wie czy chce obstawić te zakłady czy nie. W naszym rankingu uwzględniamy wiele kryteriów ocen aby przedstawić Ci możliwie najdokładniejszy przegląd najlepszych zakładów bukmacherskich. Nasza lista jest stale aktualizowana, więc oceny mogą się zmieniać, ponieważ również oferty i warunki zakładów bukmacherskich również się zmieniają z czasem. Zwłaszcza w obszarze zakładów bukmacherskich liczy się aktualność, ponieważ już niewielka zmiana może znacząco wpłynąć na pomyślność zakładu.

Nasze kryteria dla najlepszych bukmacherów

"Oferta zakładów
Kursy bukmacherskie
Promocje (zakład bez ryzyka, zakłady ze zwrotem stawki)
Limity zakładów
Premia za pierwszą wpłatę
Reload Bonus
Metody wpłaty
Metody wypłat
Program lojalnościowy/VIP i obsługa klienta
Mobilna wersja strony/aplikacja mobilna
Zaufanie i bezpieczeństwo
Oferta zakładów na żywo
Zasady zakładów"

Metody wpłaty

W tym zakresie różnice między poszczególnymi bukmacherami są wciąż duże. Wielu zwolenników zakładów sportowych ma preferowaną metodę płatności. Obecnie coraz częstszym trendem jest Sofortüberweisung, ponieważ nikt nie ma zamiaru oczekiwać klika dni na obstawienie pierwszego zakładu. Przy tym, decydującą rolę odgrywa to czy dany bukmacher oferuje najbardziej popularne metody płatności jak PayPal czy też Skrill. Należy również zwrócić uwagę przy wyborze metody płatności oraz realizacji premii na to, że czasami premie nie są oferowane przy poszczególnych metodach płatności. Łącznie oceniamy przy tym wielkość oferty. Im więcej metod płatności jest do wyboru i im mniejsze są ograniczenia w przypadku realizacji premii, tym lepiej wypada nasza ocena.

Metody wypłat

Tutaj również różnica tkwi w szczególe, ponieważ porównując poszczególnych bukmacherów, można szybko rozpoznać iż dominuje trend istnienia większej ilości metod wypłat niż wpłat. Więc jeśli preferujesz poszczególną metodę wypłaty, zwróć zawsze uwagę na warunki wypłat które w przypadku niektórych bukmacherów są dobrze ukryte. Poza tym dominuje zasada, iż wypłaty można dokonać jedynie tą metodą którą dokonało się wpłaty. Przetestowaliśmy wszystkich bukmacherów i porównaliśmy ich biorąc pod uwagę elastyczność, obecność ograniczeń przy wyborze oferty podstawowej czy też ograniczeń w postaci konieczności wcześniejszej wpłaty.

Zasady zakładów

Obszar który najczęściej zostaje pomijany lub całkowicie świadomie w ogóle nieczytany to są ogólne warunki udziału. Aby uniknąć nieporozumień, radzimy Ci przeczytać dokładnie ważne dla Ciebie zapisy. Porównaj poszczególnych bukmacherów pod względem rozliczeń zakładów sportowych. Np. kiedy zakład jest nieważny lub kiedy następuje zwrot stawki. Czy istnieje wiele niekorzystnych dla fana zakładów sportowych zapisów? Z tego też względu poświęcamy tej materii część naszego rankingu bukmacherów żeby mieć pewność że nie ukrywają one żadnych ukrytych i niekorzystnych zapisów. Regulaminy są również często chętnie aktualizowane. Nawet jeśli jest to nieco drażliwy temat, poświęć czas na przeczytanie poszczególnych reguł zakładów, porównaj je i wtedy podejmij decyzję czy się z nimi zgadasz.

Oferta zakładów na żywo

Coraz bardziej na pierwszy plan zakładów bukmacherskich przesuwają się zakłady na żywo. Ta forma zakładów jest ulubioną wśród wszystkich fanów i w naszym rankingu porównawczym zauważyliśmy iż cieszą się one wszystkie bardzo wysoką popularnością. Przyczyna tego jest dosyć prosta. Coraz więcej zakładów jest obstawianych poprzez urządzenia mobilne, przez smartfon czy też tablet. Wielu fanów obstawia bezpośrednio na stadionie lub w drodze u przyjaciół. Przyjemny wieczór piłkarski jest o wiele bardziej ekscytujący mając możliwość postawienia małego zakładu. Przy tym również istotne jest czy dana oferta zakładu jest odpowiednio przedstawiona. Jeśli możesz śledzić grę na żywo, czy to na stadionie czy też bezpośrednio transmitowaną relację w domu przed telewizorem lub paska notowań, wówczas zakłady szczegółowe odgrywają dużą rolę. Od zakładów bukmacherskich zawartych w naszym rankingu oczekujemy odpowiednie minimum udziału zakładów na żywo, aby możliwe było spontaniczne obstawienie zakładu w trakcie gry. Przykładowym zakładem może być obstawienie kto strzeli następnego gola, czy będzie to drużyna czy też nawet bramkarz.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Dla nas priorytetem nr jeden jest to kiedy decydujesz się na daną platformę bukmacherską. Jeśli jesteś nadal niepewny czy Twoje wygrane dokładnie i szybko zostaną obliczone i wypłacone, oznacza to że jesteś u nieodpowiedniego usługodawcy. Zwykle, zakłady są bardzo szybko obliczane i nie powinny zachodzić żadne opóźnienia przy ich wypłacaniu. Większość platform bukmacherskich które testowaliśmy, wykorzystują zaszyfrowane połączenia z serwerami na których znajdują się Twoje dane. Jednak zawsze należy sprawdzić czy bukmacher posiada swoją licencje i jaka jest na jego temat opinia Twoich znajomych czy przyjaciół. Jeśli nie jesteś pewien, zalecamy zrobić test. Przetestuj gruntownie od A do Z daną platformę z małym budżetem i wtedy podejmij decyzję czy chcesz poprzez nią obstawiać.

Mobilna wersja strony/aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach nieodzowna jest kompatybilność strony internetowej ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi jak smartfon czy tablet. Idealna prezentacja oferty zakładów bukmacherskich na każdym urządzeniu jest absolutnym wymogiem dla najlepszych bukmacherów. W naszych testach uwzględniliśmy dla Ciebie wszystkie mobilne aplikacje. Ponieważ rynek zakładów coraz bardziej migruje w kierunku urządzeń mobilnych, poświęcamy temu obszarowi odpowiednią uwagę.

Program lojalnościowy/VIP i obsługa klienta

Punkt ten jest przede wszystkim interesujący dla fanów zakładów bukmacherskich którzy obracają pewną kwotą i rzeczywiści regularnie obstawiają. W tym przypadku wszyscy bukmacherzy stosują programy lojalnościowe dla klientów, które stosują oceny według różnych kryteriów. Może to być wysokość wpłaty lub też obrót z zakładu. U niektórych bukmacherów uczestnictwo w programie możliwe jest jedynie za pośrednictwem zaproszenia, u innych można już przy pierwszym zakładzie zakwalifikować się do premii. Dokonujemy ocen tych programów lojalnościowych przy z punktu widzenia przeciętnego gracza i przejmujemy ją do naszego schematu ocen. Kładziemy duży nacisk na realną szansę uzyskania dodatkowych ofert i wygranych. Im niższe są kryteria uczestnictwa i im mniejsze wymagania obstawiania zakładów, tym wyżej wypada nasza ocena. Mimo wszystko jest to kwestia bardzo indywidualna. Poswięć odpowiednią ilość czasu na samodzielne porównania który bukmacher oferuje dla Ciebie odpowiedni program lojalnościowy.

Oto jak sprawdzamy bukmacherów online

Nasza ogólna ocena ma na celu przedstawienie Ci możliwie najdokładniejszego obrazu danej platformy bukmacherskiej. Bierzemy pod uwagę nie tylko dany moment, ale nasze oceny są stale aktualizowane. Chociaż wszystkie 13 kryteriów są od siebie niezależne, może się zdarzyć że jedno z kryteriów może okazać się ważniejsze. Najlepsza oferta zakładów traci swoją wartość, jeśli kursy są poniżej średnich. To samo dotyczy przypadku gdy obsługa serwisu jest dobra, a oferty zakładów tak niskiej jakości że przestają być interesujące dla fanów zakładów. Dlatego też istotna jest dla nas ocena ogólna. Jednocześnie też może się dla Ciebie okazać istotna premia lub zaufanie do bukmachera jako najważniejsze kryterium. W naszym rankingu możecie przejrzeć wszystkie szczegóły i następnie zdecydować u którego bukmachera obstawić zakłady. Rekomendujemy posiadanie nie tylko jednego konta. Ze względu na pewne różnice w kursach, sensowna jest rejestracja konta u każdego z najlepszych zakładów bukmacherskich. W ten sposób masz możliwość wykorzystać najlepszy kurs o obstawiać według własnych kryteriów.

Oferta zakładów

W ofercie zakładów zwracamy uwagę na łączną liczbę różnych dziedzin sportowych które oferuje dana platforma bukmacherska jak również na zakłady szczegółowe oferowane dla danej dziedziny oraz wydarzenia. Jako minimum dla ilości sportów oferowanych przez danego bukmachera określamy 20. Najlepsze platformy bukmacherskie oferują jeszcze większą liczbę dyscyplin sportowych. Szczególnie mniej popularne sporty wyróżniają ofertę niektórych zakładów w teście. Jak to często bywa, różnica tkwi w detalu - również w pojedynczych zakładach. Dla fanów zakładów sportowych jest ważne, które i ile jest oferowanych zakładów dodatkowych. Przy tym, najlepsi bukmacherzy oferują nawet ponad 70 zakładów szczegółowych do jednego wydarzenia.

Kursy bukmacherskie

Dla większości fanów zakładów sportowych, jednym z najważniejszych kryteriów jest kurs oferowanego zakładu. Zalecamy wybór zakładów bukmacherskich nie tylko na podstawie kursów zakładów, ponieważ ten błąd jest chętnie i często powtarzany. Analizujemy w jakim obszarze poruszają się kursy danych zakładów, czy mieszczą się w średniej, czy są ponadprzeciętne czy też poniżej. Dodatkowo podkreślamy kiedy bukmacher w danej lidze najczęściej oferuje najlepsze kursy.

Limity zakładów

Bardzo ważnym punktem przy sprawdzaniu naszych platform bukmacherskich są limity wygranych, ponieważ najlepszy bukmacher z najlepszą ofertą zakładów i nawyższymi kursami jest nieinteresujący, jeśli po dwóch wygranych stosowany jest limit a zaplanowana wcześniej strategia nie może być kontynuowana. Dlatego też, celowo testujemy zachowania platform bukmacherskich w przypadku wygranej oraz możliwe wysokości stawek na jeden zakład. W porównaniu można zobaczyć, że niektórzy bukmacherzy celowo werbują również tym że również mile widziani są wygrywający. Ale w rzeczywistości często wygląda to inaczej. Dlatego też testujemy tutaj platformy bukmacherskie od stóp do głów aby wyeliminować przykre niespodzianki.

Premia za wpłatę

Ta forma bonusów jest szczególnie interesująca dla tych fanów zakładów sportowych interesująca, którzy rejestrują się po raz pierwszy. Przy tym warto spojrzeć głębiej, ponieważ najczęściej w przypadku premii powitalnych występują największe różnice w ofercie i jakości. Z tego powodu dedykowaliśmy temu obszarowi osobną kategorię na Zakładyformat. Tutaj znajdziesz przegląd premii zakładów sportowych gdzie analizujemy bliżej szczegóły dotyczące wpłaty minimalnej, maksymalnej, jak również wysokość procentowa stawki oraz zasady dotyczące obstawiania.

Reload Bonus

Również dla fanów zakładów sportowych którzy już dłużej są wierni jednej platformie bukmacherskiej, istnieją oferty zwiększenia następnej wypłaty premii za pomocą bonusa. Szczególnie z szerszego punktu widzenia może być decydujące czy otrzyma się u danego bukmachera możliwość uzyskania premii przy kolejnych wpłatach. Są one szczególnie udzielane w przypadku dużych wydarzeń, specjalnych meczy lub indywidualnych promocjach. Jeśli taka oferta pojawia się częściej u jednego bukmachera niż u innego, to w ocenie ogólnej przyznawany jest oczywiście punkt.