BONUSY NA ZAKŁADY SPORTOWE – Jakie są najlepsze oferty bonusowe na zakłady?

Witamy w przewodniku Bettingformat na temat bonusów bukmacherskich! Tutaj znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania i odebrania najlepszych możliwych bonusów. W tym artykule wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o różnych rodzajach bonusów bukmacherskich, jak rozpoznać najlepsze oferty, kroki wymagane do pomyślnego ubiegania się o bonus, o czym powinieneś pamiętać i wiele więcej. Ten artykuł dotyczy przede wszystkim premii dla nowych klientów. Większość nowych bonusów to po prostu podwojenie kwoty pierwszego depozytu do bukmachera. Drugi rodzaj bonusu nazywany jest zakładem bez depozytu lub darmowym zakładem. Darmowy zakład oznacza, że bukmacher po prostu wpłaci kwotę na twoje konto bukmacherskie. W przeważającej części zajmiemy się premiami bukmacherskimi od depozytu, ale pokrótce omówimy również darmowe zakłady. Oczywiście musisz spełnić warunki bukmachera, aby odblokować bonusy i zamienić je na prawdziwe pieniądze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to wszystko działa!

Lesedauer: 4 min
Stadion RB Salzburg UEFA Champions League

Bonus

Warunki obroty / Minimalny obrót

W tym miejscu znajdziemy najważniejszy szczegół każdej premii - obrót. Jedynym sposobem na skorzystanie z bonusu bukmacherskiego jest zagranie za prawdziwe pieniądze, a żeby zagrać i wygrać musisz zaryzykować. Pierwsze pytanie, które musimy zadać, brzmi: za ile naprawdę muszę zagrać, aby móc odebrać swój bonus? Odpowiedź zależy od bukmachera, ale można spodziewać się średniego obrotu środkami od trzech do pięciu (3–5) razy. Spójrzmy jeszcze raz na naszą hipotetyczną kwotę bonusową w wysokości 200 €. Załóżmy, że bukmacher w regulaminie stwierdził, że potrzebujemy obrócić środki trzy (3) razy, aby spełnić wymagania. Będziemy zatem musieli postawić zakłady o łącznej wartości 600 €, aby wypłacić nasz bonus 100 €. Z drugiej strony, gdybyśmy zdecydowali się wpłacić 40 €, a tym samym mieć łączną kwotę w wysokości 80 €, musielibyśmy zagrać tylko za 240 €, aby spełnić wymagania dotyczące obrotu. Oczywiście 40 to mniej niż 100, ale ryzyko również jest mniejsze.

 • Pierwszy depozyt: € 100
 • Kwota bonusowa: € 200
 • Minimalny obrót: Kwota bonusowa x 3
 • Całkowita kwota wszystkich zakładów: € 600
 • Pierwszy depozyt: € 40
 • Kwota bonusowa: € 80
 • Minimalny obrót: Kwota bonusowa x 3
 • Całkowita kwota wszystkich zakładów: € 240

Krótko i zwięźle – jak działają bonusy bukmacherskie?

Aby wyjaśnić jedną rzecz od samego początku - nie pamiętamy, kiedy ostatni raz widzieliśmy bukmachera, który NIE oferował jakiegoś bonusu dla nowych klientów. Przy tak wielu bukmacherach na prawie przesyconym rynku, bukmacherzy są zasadniczo zmuszeni zaoferować ci coś, co pomoże pozyskać Ciebie jako klienta. W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy bukmacherów dostosowujących swoje programy premiowe do konkretnych potrzeb klientów. Wszystko to oznacza, że istnieje prawdziwy ocean różnych możliwości, które różnią się charakterem i warunkami obrotu. Nie zniechęcaj się! Zdobycie bonusu na zakłady sportowe to bułka z masłem - odblokowanie bonusu to już trudniejsza sprawa. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc ominąć wszelkie nieprzyjemne niespodzianki. Zacznijmy od podstaw:

Dość powszechna oferta bonusowa wygląda mniej więcej tak: „100% aż do 100 € !!” Ale co to właściwie oznacza? Na razie załóżmy, że jesteśmy gotowi dokonać wpłaty początkowej w wysokości 100 €.

 • Twój pierwszy depozyt: € 100
 • Bonus bukmachera: € 100
 • Kwota dostępna na koncie zakładów sportowych: € 200

Kwota bonusu w procentach (%)

W powyższym, na szybko stworzonym, przykładzie widzieliśmy, jak fikcyjny bukmacher oferował wypłatę bonusu w kwocie 100% od pierwszego depozytu. Ponieważ zdecydowaliśmy się wpłacić 100 € z własnych pieniędzy i otrzymaliśmy 100 € od bukmachera *, możemy spodziewać się znalezienia 200 € na naszym nowo otwartym koncie bukmacherskim.

 • *100% jest w zasadzie standardową ofertą w branży, ale zobaczysz także bukmacherów oferujących 50%, a inni będą mogli pochwalić się ofertą w wysokości 200%. Zasadniczo, gdy premia procentowo jest bardzo wysoka, to będzie ona bardzo trudna do odblokowania. Niższy procent może nie wyglądać tak ładnie, ale odblokowanie bonusu może być łatwiejsze!

Na przyszłość, kiedy zobaczysz termin „KWOTA BONUSOWA”, pamiętaj, że oznacza to JEDNOCZEŚNIE Twój depozyt i kwotę bonusu - w tym przypadku 200 €. Jest to bardzo ważne, ponieważ w celu odblokowania i wypłacenia środków, będziesz musiał postawić zakłady za „KWOTĘ BONUSOWĄ” zgodnie z regulaminem bukmachera!

Maksymalna kwota bonusu

Maksymalna kwota bonusu z naszego przykładu powyżej oznacza „DO 100 € !!”. Dla nas oznacza to, że hojność bukmachera kończy się na 100 €. Nawet jeśli wpłacimy 150 €, bukmacher w dalszym ciągu podwoi tylko pierwsze 100 € z naszego początkowego depozytu. Jak już wspomnieliśmy na początku, zarówno wartości procentowe, jak i maksymalna kwota bonusu mogą się znacznie różnić w zależności od bukmachera. Niektórzy bukmacherzy oprócz klasycznych bonusów bukmacherskich oferują darmowe zakłady. Omówimy je bardziej szczegółowo w dalszej części tekstu.

 • Reklamowana kwota bonusu bukmachera NIE powinna być dla Ciebie decydującym i jedynym czynnikiem! W opinii naszych ekspertów uważamy, że należy ściśle rozważyć warunki promocji związane z bonusem. Oferta bonusowa może błyskawicznie przyciągnąć Twoją uwagę bardzo wysokim procentem, ale po przeczytaniu drobnego druku zobaczysz, że Twoje szanse na spełnienie warunków są bardzo niskie. W następnych sekcjach zajmiemy się głównymi punktami warunków, aby wyeliminować wszelkie nieporozumienia.

Wyjaśniamy warunki i zasady

Warunki i zasady są kluczem do odblokowania bonusowych pieniędzy. Wspominaliśmy już kilka razy, że wyższy procent premii może wyglądać świetnie, ale bardzo trudno jest zarobić obracając bonus. Przyjrzymy się teraz konkretnym elementom, które składają się na przerażająco brzmiące ZASADY I WARUNKI. Zachęcamy do poświęcenia czasu i pełnego zrozumienia każdej sekcji. Kilka minut może teraz zaoszczędzić ci bólu głowy w przyszłości.

Minimalny depozyt

Bonusy w zakładach sportowych wymagają minimalnego depozytu. Jest to oczywiście logiczne - premia stanowi odpowiedni procent początkowej wpłaty! Uważamy, że dobry bonus bukmacherski powinien również zawierać dość niski minimalny depozyt. Większość ludzi nie chce inwestować dużych kwot u bukmachera, którego dopiero poznaje. Widzieliśmy minimalne wymagane depozyty już od 1 EUR (naprawdę jedno euro!), A niektóre nawet do 50 EUR. Większość bukmacherów wymaga 10 EUR jako minimalnego depozytu. Dokonanie dużego początkowego depozytu może być kuszące, aby wygrać maksymalny bonus, ale w następnej sekcji pokażemy, dlaczego warto czasami zachować spokój

Minimalne kursy

W parze z wymaganym obrotem idą również minimalne wymagane kursy. Co przez to rozumiemy? Jak dotąd wiemy, że musimy zagrać za trzykrotność naszego depozytu i bonusu - ale jak? W tym momencie do gry wchodzą minimalne kursy zakładów wymagane do obrotu. Wróćmy do naszej rozsądnej ceny depozytu w wysokości 40 € (kwota bonusowa 80 €). Wiemy, że musimy zagrać za 240 €, zanim będziemy mogli wypłacić nasze 80 €, ale jeszcze nie wiemy, jakie kursy musimy postawić. Bukmacher podaje te informacje jako najniższe możliwe kursy na zakład. W naszym przypadku wyobraźmy sobie, że bukmacher mówi, że nasze zakłady muszą mieć minimalne kursy 1,50. Wszystko, na co stawiamy zakłady, musi mieć takie kursy. Jeśli wybierzemy łatwiejszą a co za tym idzie niższą linię kursów to obrót nie będzie zaliczał się do naszego bonusu. Wraz ze wzrostem minimalnych kursów prawdopodobieństwo wygrania zakładu maleje. Bukmacher dający uczciwą ofertę i realną szansę na obrócenie środków bonusowych będzie wymagał kursów w zakresie od 1,50 do 2,00. Poniżej znajduje się przykład prawidłowego zakładu i zakładu, który ostatecznie nie zalicza się do obrotu bonusem:

 • Kwota zakładu: € 80
  Kurs: 1.50
  Wygrana: € 120
 • Kwota zakładu: € 80
  Kurs: 1.47
  Wygrana: € 117.60

Czas obrotu

Poświęcając tyle uwagi na kursy i obrót bardzo łatwo zapomnieć o terminach i stracić poczucie czasu. A czas na obrót to bardzo ważna część bonusów na zakłady sportowe - jeśli nie zadbasz o szybki i sprawny obrót bonusu to oferta po prostu wygaśnie. Sytuacja robi się problematyczna kiedy zdamy sobie sprawę, że może obowiązywać więcej niż jeden termin obrotu bonusem! Zachowajmy spokój i rozważmy możliwości:

 • Okres między rejestracją a pierwszym depozytem. 14 dni widzimy jako dość częsty odstęp.
 • Czas, w którym musisz spełnić warunki bonusu. Możemy łatwo wyobrazić sobie, że nasz bukmacher wymaga potrojenia naszej kwoty bonusowej na przykład w ciągu 30 dni.

Oczywiście, im więcej czasu dostaniesz od swojego bukmachera na obrót bonusem, tym łatwiej będzie spełnić wymagania. Uważaj na oferty z krótkim czasem obrotu!

Ograniczenia na zakładach / ważne zakłady

Kolejnym ważnym czynnikiem podczas obrotu bonusów to wiedza jakie typy zakładów są dozwolone, a jakie uznane za nieważne. Kilku bukmacherów nie zezwala na zakłady na żywo, podczas gdy inni wymagają postawienia zakładu w formie zakładu kombinowanego. W naszych recenzjach bonusowych informujemy o ograniczeniach bukmachera bardzo prostym językiem w celu uniknięcia późniejszych niespodzianek. Kliknij przycisk poniżej, aby odwiedzić naszą szkołę bukmacherską, gdzie znajdziesz szczegółowe objaśnienia dotyczące rodzajów zakładów i przegląd kilku strategii bukmacherskich. Szybko staniesz się ekspertem!

Metody płatności

To bardzo ważne by poinformować Cie, że pewnych usług płatniczych takich jak paysafecard, Skrill i NETELLER, zwykle nie można używać do aktywowania bonusów dla nowych graczy. Bukmacherzy eliminują te metody płatności w ramach środków ostrożności, aby zapobiec nadużywaniu premii. W naszych recenzjach bonusów nie tylko informujemy Cię o akceptowalnych opcjach płatności, ale również ostrzegamy o ograniczeniach geograficznych, które mogą mieć wpływ na Twoje możliwości bonusowe. Zaglądaj do nas regularnie, ponieważ będziemy również pisać raporty dotyczące wybranych operatorów płatności, takich jak PayPal i NETELLER.

Krok-po-kroku do najlepszych bonusów

Musisz pamiętać, że premia za zakłady sportowe to tylko jedna chwila w długo trwającej relacji biznesowej z bukmacherem. Zamiast rejestrować się do bukmachera z największą ofertą bonusową, poświęć chwilę i rozważ następujące kroki:

 • Na początek zadaj sobie kilka pytań: Czego szukam u bukmachera? Co jest dla mnie ważne? Czy wymagania są realistyczne? Aby pomóc Ci odpowiedzieć na te pytania, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną porównawczą bukmachera. Przetestowaliśmy wszystkich bukmacherów z naszej witryny pod kątem ośmiu kluczowych punktów, W TYM bonusu bukmachera.
 • Krok drugi zawęża wyszukiwanie do premii konkretnego bukmachera. Zadaj sobie następujące pytania: Czy szukam wysokiej maksymalnej kwoty premii? Niski minimalny obrót? Jak ważny jest dla mnie czas obrotu?
 • Trzeci krok to już zabawa - gdy już zdecydujesz się na bukmachera, rejestracja i założenie konta to czysta przyjemność. Użyj kodów bonusowych i zaczynaj!
 • Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz sprawdzić nasze szczegółowe recenzje, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Alternatywa dla bonusu bukmacherskiego – czym jest darmowy zakład?

Możesz pamiętać, że wcześniej w artykule wspominaliśmy o zakładzie bez depozytu (AKA darmowy zakład). To wspaniałe benefity, które dostajesz od firmy bukmacherskiej BEZ pierwszego depozytu. Zazwyczaj mają one wartość 5 lub 10 EUR i oferują nowym klientom bezpieczny sposób na poznanie bukmachera. Możesz przeczytać nasz szczegółowy artykuł o darmowych zakładach, klikając na poniższy link.

Nasza ocean bonusów bukmacherskich – jak oceniamy bukmacherów

Jakie są inne rodzaje bonusów bukmacherskich?

Oprócz standardowego bonusu bukmacherskiego i bonusu bez depozytu bukmacherzy stworzyli kilka innych ofert bukmacherskich. Chcielibyśmy przedstawić Wam trzy najpopularniejsze oferty:

 • Reload bonus
 • Kombi bet bonus
 • Zwrot bonusowy

Reload bonus

W przeciwieństwie do premii, które opisaliśmy w tym tekście reload bonus nie jest skierowany do nowych klientów, ale raczej ciekawą, podwójnie działającą, promocją dla obecnych klientów bukmachera. Z jednej strony wartość premii od kolejnego depozytu zachęca klientów, których konta bukmacherskie były nieaktywne od dłuższego czasu, by powrócili do gry. Z drugiej strony bukmacherzy nagradzają w ten sposób lojalnych klientów. Niezależnie od tego, jak na to spojrzysz, fakty pozostają takie same: bukmacherzy dopasują procent nowego bonusu od kolejnej wpłaty do istniejącego klienta. Reload bonus działa podobnie jak bonus dla nowych klientów, ale szanse na wygranie mogą nie być tak duże. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnego bukmachera, możesz użyć reload bonusu dla podgrzania emocji.

Bonus Cashback

Jak sama nazwa wskazuje, ta forma bonusu pozwala na zwrot pieniędzy na konto bukmacherskie, niezależnie od tego, czy postawiłeś wygrywający zakład, czy nie. Bukmacher decyduje o tym, ile chce zwrócić na Twoje konto bukmacherskie. Korzystając z tego bonusu, możesz spodziewać się dość trudnych warunków obrotu: w wielu sytuacjach jest to po prostu zakład bez ryzyka, a kursy do obrotu są naprawdę trudne. Wiemy, że jesteś w grze dla wygranych. Życzymy POWODZENIA!

nach oben