BONUSY NA ZAKŁADY SPORTOWE – Jakie są najlepsze oferty bonusowe na zakłady?

Witamy w przewodniku Bettingformat na temat bonusów bukmacherskich! Tutaj znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania i odebrania najlepszych możliwych bonusów. W tym artykule wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o różnych rodzajach bonusów bukmacherskich, jak rozpoznać najlepsze oferty, kroki wymagane do pomyślnego ubiegania się o bonus, o czym powinieneś pamiętać i wiele więcej. Ten artykuł dotyczy przede wszystkim premii dla nowych klientów. Większość nowych bonusów to po prostu podwojenie kwoty pierwszego depozytu do bukmachera. Drugi rodzaj bonusu nazywany jest zakładem bez depozytu lub darmowym zakładem. Darmowy zakład oznacza, że bukmacher po prostu wpłaci kwotę na twoje konto bukmacherskie. W przeważającej części zajmiemy się premiami bukmacherskimi od depozytu, ale pokrótce omówimy również darmowe zakłady. Oczywiście musisz spełnić warunki bukmachera, aby odblokować bonusy i zamienić je na prawdziwe pieniądze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to wszystko działa!

Stadion RB Salzburg UEFA Champions League

Bonus Angebote

Warunki obroty / Minimalny obrót

W tym miejscu znajdziemy najważniejszy szczegół każdej premii - obrót. Jedynym sposobem na skorzystanie z bonusu bukmacherskiego jest zagranie za prawdziwe pieniądze, a żeby zagrać i wygrać musisz zaryzykować. Pierwsze pytanie, które musimy zadać, brzmi: za ile naprawdę muszę zagrać, aby móc odebrać swój bonus? Odpowiedź zależy od bukmachera, ale można spodziewać się średniego obrotu środkami od trzech do pięciu (3–5) razy. Spójrzmy jeszcze raz na naszą hipotetyczną kwotę bonusową w wysokości 200 €. Załóżmy, że bukmacher w regulaminie stwierdził, że potrzebujemy obrócić środki trzy (3) razy, aby spełnić wymagania. Będziemy zatem musieli postawić zakłady o łącznej wartości 600 €, aby wypłacić nasz bonus 100 €. Z drugiej strony, gdybyśmy zdecydowali się wpłacić 40 €, a tym samym mieć łączną kwotę w wysokości 80 €, musielibyśmy zagrać tylko za 240 €, aby spełnić wymagania dotyczące obrotu. Oczywiście 40 to mniej niż 100, ale ryzyko również jest mniejsze.

 • Pierwszy depozyt: € 100
 • Kwota bonusowa: € 200
 • Minimalny obrót: Kwota bonusowa x 3
 • Całkowita kwota wszystkich zakładów: € 600
 • Pierwszy depozyt: € 40
 • Kwota bonusowa: € 80
 • Minimalny obrót: Kwota bonusowa x 3
 • Całkowita kwota wszystkich zakładów: € 240

Krótko i zwięźle – jak działają bonusy bukmacherskie?

Aby wyjaśnić jedną rzecz od samego początku - nie pamiętamy, kiedy ostatni raz widzieliśmy bukmachera, który NIE oferował jakiegoś bonusu dla nowych klientów. Przy tak wielu bukmacherach na prawie przesyconym rynku, bukmacherzy są zasadniczo zmuszeni zaoferować ci coś, co pomoże pozyskać Ciebie jako klienta. W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy bukmacherów dostosowujących swoje programy premiowe do konkretnych potrzeb klientów. Wszystko to oznacza, że istnieje prawdziwy ocean różnych możliwości, które różnią się charakterem i warunkami obrotu. Nie zniechęcaj się! Zdobycie bonusu na zakłady sportowe to bułka z masłem - odblokowanie bonusu to już trudniejsza sprawa. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc ominąć wszelkie nieprzyjemne niespodzianki. Zacznijmy od podstaw:

Dość powszechna oferta bonusowa wygląda mniej więcej tak: „100% aż do 100 € !!” Ale co to właściwie oznacza? Na razie załóżmy, że jesteśmy gotowi dokonać wpłaty początkowej w wysokości 100 €.

 • Twój pierwszy depozyt: € 100
 • Bonus bukmachera: € 100
 • Kwota dostępna na koncie zakładów sportowych: € 200
nach oben