Alle Wettanbieter

Wettanbieter Deutschland

Wettanbieter Österreich

Wettanbieter Schweiz

Najlepsza premia bukmacherska bez wpłaty.
Bukmacher   Bonus bez wplaty informacja  
1 30 PLN darmowym zakładzie
tylko do rejestracji
tylko dla nowo zarejestrowanych
Warunki
bet-at-home Recenzja kuponów
 • Okres: 30 dni
 • Obrot: 3x
 • Min. Kurs: 1.50
Zum Gutschein
2 € 5 w darmowym zakładzie
tylko dla nowo zarejestrowanych
Warunki
STS Recenzja kuponów Test & Erfahrung
 • Rodzaj oferty: bonus bez depozytu
 • Minimalny obrót: 10x
 • Minimalny kurs: 1.91
 • Nieakceptowane zakłady: cash-out
 • Ważne na wszystkie typy zakładów
 • Limit czasowy: 30 dni
 • Kod oferty: WETTFORMAT
 • Kod oferty musi być podany podczas rejestracji
 • Darmowe zakłady dodawane są codziennie o 8 PM CET
 • Kwota darmowego zakładu nie jest wliczona do wygranych
 • Dostępne w: Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Andorze, San Marino a także na Malcie, Gibraltarze, Łotwie i Słowenii.
Zum Gutschein

Premia bez wpłaty

Lesedauer: 1 Minute

Zakłady sportowe bez wpłaty. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich bukmacherów oferujących darmowe zakłady. Na stronie Zakładyformat znajdziesz największy wybór premii bukmacherskich bez wpłaty! Dzięki temu możesz obstawiać zakłady niczym nie ryzykując. Nasze zestawienie obejmuje najlepszych bukmacherów na rynku, w tym bet-at-home, Interwetten, Betsson, 10Bet, Sportingbet i wielu innych.

ZAWSZE INFORMUJEMY CIE O AKTUALNYCH NAJLEPSZYCH BEZPŁATNYCH ZAKŁADACH I PREMIACH

"Szczególnie popularnym rodzajem premii wśród graczy, a w szczególności wśród początkujących graczy, jest premia na zakłady bez konieczności dokonywania wpłaty, bonusy lub tak zwane zakłady freebet. Dlaczego? To jasne, bo żeby obstawiać zakłady nie trzeba ryzykować utratą własnych pieniędzy. Premia taka jest przyznawana bez wymagania żadnej wcześniejszej wpłaty. Dzięki wyłącznej współpracy z najlepszymi bukmacherami co jakiś czas możemy wam zaoferować darmowe zakłady i bonusy. Tak jak każdy inny rodzaj premii, także dla zakładów darmowych obowiązują pewne kryteria realizacji. Przed ewentualną wypłata premii musisz dokona obstawienia określonej ilości zakładów na określoną kwotę. To zrozumiałe, w przeciwnym razie bukmacherzy po prostu rozdawaliby własne pieniądze. Dlatego zawsze dokładnie czytaj kryteria realizacji premii w danej promocji, abyś na końcu nie był nieprzyjemnie rozczarowany.

Darmowe zakłady oferowane są najczęściej w wysokości 5 PLN W niektórych przypadkach są to nieco niższe kwoty i zależne jest to od danego bukmachera. Jesteśmy zdania, że kwota 5 euro jest odpowiednia dla osób, którzy bez ryzyka chcieliby wypróbować obstawianie zakładów. Typujesz bez własnego ryzykowania własnych pieniędzy, przez co możesz jedynie zyskać."

O czym należy pamiętać?

Zakłady darmowe i wszelkie premie bukmacherskie bez wymaganej wpłaty podlegają określonym kryteriom. Ważne jest, aby pamiętać o czasowych ograniczeniach. Przy każdej ofercie informujemy Cię o wszystkich szczegółach, o których powinieneś wiedzieć, aby w maksymalnie pomnożyć swoją kwotę. Często taki bonus musi zostać wykorzystany w ciągu kilku dni, w przeciwnym razie przepadnie. Niektórzy bukmacherzy nie narzucają jednak takich ograniczeń czasowych. Jeśli chodzi o warunki obstawiania, to musisz zwrócić uwagę na minimalne kursy,przy których musisz obstawić całą stawkę premii.

Kryteria obracania kwotą premii - przykład

Kwota bonusa musi być najczęściej postawiona w przynajmniej trzech zakładach przy kursie 1.5. Oznacza to, że w przypadku premii bez wpłaty w wysokości 5 PLN musisz obstawić zakłady na łączną sumę 15 PLN i to przy kursie minimalnym 1.50. Takie kryteria realizacji są dość proste do spełnienia, przez co nawet jako początkujący gracze szybko możecie dokonać swojej pierwszej wypłaty. Niektórzy bukmacherzy podwyższają jednak kurs minimalny oraz minimalną liczbę typowań, przez co spełnienie warunków może być rzeczywiście trudne. U nas znajdziesz tylko oferty, które opłaca się wypróbować, ponieważ nikt nie oferowałby darmowego zakładu, przy którym nie istnieją żadne szanse na osiągnięcie wygranej. Korzystanie z ofert przy kursie minimalnym 2.0 oraz więcej niż 5 wymaganych typowaniach polecilibyśmy Ci wówczas, gdy i tak najczęściej stawiasz na wyższe kursy.

Który bukmacher oferuje premię bez wpłaty.

Oferty zmieniają się stale i zakłady darmowe są oferowane częsty przez krótki okres czasu. Z tego powodu zalecamy Ci regularne zaglądanie na naszą stronę, ponieważ zawsze staramy się pozyskiwać bukmacherów, którzy oferują takie promocje. To samo dotyczy sytuacji, gdy jakaś akcja nie będzie dostępna. Może to się zmienić w ciągu kilku dni a my otrzymamy dla naszych użytkowników nowy kontyngent. Staramy się zawsze współpracować z bukmacherami, spośród których przynajmniej jeden oferuje darmowe premie. Pracujemy przy tym tylko z najlepszymi oferentami na rynku. Ponadto taki bonus jest dobrą okazją dla nowego bukmachera do zachęcenia nowych klientów, aby przetestowali jego ofertę. Obecnie na rynku działa bardzo wielu bukmacherów i przed podjęciem wpłaty pieniędzy na konto jednego z nich warto wcześniej porównać oferty.