Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bon Betworld

Bardzo nas cieszy, że już teraz możemy polecić wam bon Betworld na darmowe zakłady o wartości 5 Euro bez wpłaty. Jedyne co musicie zrobić do założyć konto na Betworld poprzez portal Wettformat klikajac link promocyjny. W taki sposób możecie wypróbować zupełnie za darmo i bez ryzyka ofertę zakładów sportowych zanim dokonacie wpłaty. Jesli zdecydujecie się na wpłatę, polecamy wam bonus powitalny 100% do 100 Euro, co może podwoić waszą pierwszą wpłatę.

Krok 1

Kliknijcie link aby założyc konto na Betworld.

Krok 2

Krok 3

5€ ląduje na waszym koncie Betworld

Link promocyjny na Wettformat

Aby skorzystać z oferty, musicie się zarejestrować za pośrednictwem Wettformat. To oznacza, że musicie kilknąć na link promocyjny pod krokiem 1 "Zarejestruj się teraz". Przekierowujemy was na stronę Betworld, gdzie będzie mogli założyć konto. Kliknijcie po prosty "Zarejestruj się teraz", a otworzy wam się formularz rejestracyjny.

Załóż nowe konto na Betworld

Załóżcie konto gracza, aby otrzymać bon. Podajcie dane osobowe. Uważacie na to, aby dane były poprawne, ponieważ przy niepoprawnych danych nie otrzymacie bonu. Na koniec musicie zaakceptować AGB i kliknąć na "Zarejestruj się teraz", aby zakończyć rejestrację. Już wasze konto gracza na Betworld jest aktywne i możecie już zacząć grać.

Wypełnij formularz i poproś o bon Betworld

Jeśli jesteście zainteresowani bonem Betworld, musicie podać nam waszą nazwę użytkownika na Betworld oraz poprawny i działający adres mailowy. Adres mailowy musi być aktualny, gdyż na niego przyślemy wam potwierdzenie oraz bon o wartości 5 Euro.

Otrzymaj bon od Betworld o wartości 5 Euro.

Po krótkim czasie dostaniecie od nas potwierdzenie darmowych zakładów oraz kod bonu, który musicie podać na waszym koncie gracza Betworld.

Warunki bonu Betworld

Bon ważny jest dla nowych klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Jeden bon przypada na jedną osobę/gospodarstwo domowe/adres IP. Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Promocja jest tylko honorowana jeśli założycie konto Betworld klikając link promocyjny na portalu Wettformat. Minimalny obrót to 5x, minimalny kurs 1.70. Betworld zastrzega sobie prawo zakończyć promocję w każdej chwili oraz odrzucić ją w pojedynczych przypadkach.