Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bon Betvictor - wpłać 10€, graj za 40€!

Betvictor jest jednym z najbardziej lubianych dostawców zakładów na rynku niemieckim i teraz każdemu nowemu klientowi oferuje bon o wartości 30€. Aby otrzymać bon musicie wykonać następujące kroki i dzięki bonowi możecie nawet podwoić waszą wpłatę. Chodzi tutaj o bonus od wpłaty. Wpłacacie np. 10€ i bierzecie udział w zakładzie za 10€. Betvictor da wam bon o wartości 30€ w prezencie. Możecie wtedy grać za 50€. Ważne jest, aby wykorzystać bon do waszego pierwszego zakładu. To oznacza, że musicie postawić na pierwszy zakład, a wasza wpłata zostanie podwojona.

krok 1

Kliknijcie link, zarejestrujcie się na Betvictor i aktywujcie bonus pod hasłem "aktualne promocje"

Krok 2

Wpaćcie co najmniej 10€ i postawcie zakład za co najmniej 10€ przy kursie 2.00!

Krok 3

Po pierwszym zakładzie, otrzymacie bon o wartości 40€!

1. Kliknijcie link i odwiedźcie Betvictor

Aby otrzymać bon Betvictor, musicie się zarejestrować przez naszą stronę. Wystarczy kliknąć powyższy link.

2. Załóżcie nowe konto na Betvictor

Kliknijcie, tak jak jest to przedstawione na obrazku, na ikonkę "Zarejestruj się teraz", aby założyć nowe konto. Podajcie wasze dane osobowe i w przeciągu kilku chwil wasze nowe konto jest już gotowe!

3. Wpłaćcie co najmniej 10€ i zagraj za tę sumę

Po rejestracji, musicie dokonać pierwszej wpłaty. Zanim to zrobicie: "AKTYWUJ BONUS POD AKTUALNYMI PROMOCJAMI". To wy decydujecie o wysokości pierwszej wpłaty, natomiast aby dostać bon musicie wpłacić co najmniej 10€. To oznacza, że macie na koncie 10€ i możecie wybrać zakład o wartości 10€, którego kurs wynosi 2.00 lub więcej.

4. Otrzymajcie bon o wartości 30€ od Betvictor

Już po pierwszym zakładzie bon o wartości 30€ pojawi się na waszym koncie.

Warunki bonu Betvictor

Promocja tylko dotyczy nowych klientów Betvictor, którzy jescze nie mają konta. Pierwszy zakład musi zostać wykonany w przeciągu 7 dni po otwarciu konta, aby otrzymać bon. Zakład musi mieć kurs 2.00.

Oferta dotyczy następujących krajów: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Luksemburg oraz Liechtenstein.

Po otrzymaniu bonu w formie Promo Cash, musicie wykorzystać go do 30 dni, gdyż w przeciwnym razie przepada. Zakłady Promo Cash nie można kombinować z zakładami z wkładem prawdziwych pieniedzy. Wpłata do zakładu Promo Cash nie będzie uwzględniona w przypadku wygranej. Wygrana będzie dopiero wtedy wypłacona jeśli kwota bonusu będzie obrócona co najmniej 4x w formie Promo Cash.