Ta oferta nie jest obecnie dostępna

bon 18bet

Lesedauer: 1 Minute

Tylko na Wettformat znajdziecie ekskluzywną ofertę darmowych zakładów o wartości 10 Euro bez wpłaty! Aby otrzymać bon musicie kliknąć link promocyjny na Wettformat i zarejestrować się na stronie 18bet.Tylko w taki sposób możecie skorzystać z tej oferty. Skorzystajcie z naszych wskazówek, a my krok po kroku pokażemy wam jak otrzymać bon. Kliknijcie link pod krokiem 1, aby rozpocząć rejestrację. Po jej zakończeniu otrzymacie całe 10 Euro na darmowe zakłady (CHWILOWO NIEDOSTĘPNE!)

Krok 1

Kliknij ten link, aby zarejestrować się na 18bet (CHWILOWO NIEDOSTĘPNE)

Krok 2

Krok 3

10 Euro ląduje automatycznie na Twoim koncie!

Kliknij link na stronie Wettformat i zarejesteruj się na 18bet

Aby skorzystać z oferty, musicie kliknąć link promocyjny na Wettformat, a następnie zarejestrować się na stronie 18bet. Tylko w taki sposób możecie otrzymać bon na darmowy zakład. Kliknij link pod krokiem 1 "Zarejestruj się teraz", a my przekierujemy was na stronę 18bet.

Załóż nowe konto na 18bet

Teraz znajdujesz się na stronie 18bet i możesz założyć nowe konto. Kliknij "Zarejestruj się teraz", które znajdziesz w liście menu. Otworzy Ci się formularz rejestracyjny/ Podaj swoje dane osobiste i kliknij na "Załóż konto". Zwróc uwagę na poprawność danych, gdyż tylko przy poprawnych danych otrzymasz bon 18bet.

Otrzymaj 10 Euro i graj

Po utworzeniu konta, przesłanie bonu może potrwać do 72 godzin. Po tym możecie bez ryzyka grać za 10 Euro na portalu 18bet, a możecie jeszcze do tego wygrać.

Warunki bonusu 18bet

Darmowy zakład możecie otrzymać tylko wtedy, jesli się zarejestrujecie przez link na Wettformat. Oferta ważna jest od 15.07/2016 do 31.12.2016. Darmowy zakład wynosi 10 Euro i zostanie wam wysłany na konto gracza do 48 godzin po rejestracji. Minimlany obrót to 10x, a minimalny kurs to 1.80. Nie jest dozwolone grać poniżej tego kursu, także zwrócie uwagę na kursy! Warunki obrotu muszą zostać spełnione do 10 dni, w przeciwnym wypadku bon przepada. Wpłata maksymalna to 50% bonu, czyli musicie wpłacić co najmniej 5 Euro, aby spełnić wymogi bonu. Nawet jeśli wpłacicie więcej niż 5 Euro, tylko 5 Euro zostanie wykorzystane do potrzeb spełnienia wymogów bonu. Zakłady kombinacyjne moga zostać uwzględnione do warunków obrotu pod warunkiem, że minimalny kurs wyniesie 1.80. Wielokrotne zakłady na ten sam wynik są niedozwolone. Obstawianie odwrotnego wyniku rowniez nie jest dozwolone. 18bet zatrzega sobie prawo zakończyć promocje bez podania powodów oraz odrzucić promocje w pojedynczych przypadkach. Oferta ważna jest tylko w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Malcie i Kanadzie. Jeden bon przypada na jedną osobę/gospodarstwo domowe/adres IP. Jeśli wypłata wygranej nastąpi przed spełnieniem warunków minimalnych, 18bet zatrzega sobie prawo odwołania wygranej i potrącenia sumy wynoszącej 8% od wygranej. Aby zrealizować wypłatę. wpłata musi wynosić tyle samo co przekonwertowana wartość bonu. Do tego wpłata musi zostać obrócona 5x pod warunkami 18bet.