więcej
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Ta oferta nie jest obecnie dostępna

Bon Betway

Betway 5 bez wplaty

Wyłącznie dla wszystkich nowych klientów Betway którzy zarejestrują się przez Zakładyformat, 5 Euro na bezpłatne zakłady bez wpłaty. Zarejestruj się i obstaw! W kilka minut zarejestrowaniu nowego konta gracza w Betway.com, możesz od razu obstawiać zakłady sportowe. (aktualnie niedostępny)

KROK 1

Odwiedź Betway za pośrednictwem tego linka (aktualnie niedostępny)

KROK 2

Zarejestruj nowe konto zakładów Betway

KROK 3

Pobierz darmowy zakład 5 € i obstawiaj!

Przejdź do Betway linkiem na Zakładyformat

Aby skorzystać z oferty, musisz zarejestrować się przez powyższy link na Betway. Po prostu kliknij na przycisk "Przejdź do Betway" a przekierujemy Cię bezpośrednio do oferty bukmachera. Następnie kliknij na przycisk "Kliknij na zarejestruj się teraz"

Zarejestruj nowe konto Betway

Następnie otworzy się formularz, do którego musisz wpisać swoje dane osobowe. Dane muszą być poprawne, w przeciwnym razie nie otrzymasz premii.

betway registration en

Pierwsze logowanie do konta Betway.

Bonus w wysokości 5 euro zostanie automatycznie aktywowany po dokonaniu rejestracji nowego konta. Nie trzeba do tego podawać dodatkowego kodu. Premia w wysokości 5 euro będzie od razu widoczna w Twoim koncie i od razu możesz obstawiać zakłady.

Warunki premii Betway o wysokości 5 euro

Bonus Betway wiąże się z określonymi warunkami które należy spełnić. Oferta obowiązuje tylko dla klientów z Austrii, Niemiec, Szwajcarii, Irlandii, Finlandii, Luksemburga, Liechtensteinu, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Oferta nie jest niestety dostępna w innych krajach. Kwota bonusa wynosi 5 euro i jest przyznawana na osobę i dany adres tylko raz. Wielokrotne rejestracje nie są dozwolone. Betway zastrzega sobie także prawo do przerwania oferty w dowolnym momencie bez podawania przyczyny lub też odmówienia przyznania premii w poszczególnych przypadkach. Jeśli skorzystasz z oferty bonusa Betway, nie możesz brać już udziału w innych akcjach promocyjnych. Bonus ważny jest przez okres 90 dni od daty jego otrzymania. Kurs minimalny wynosi 1.75 przy minimalnej ilości obstawień 10x.