Betfan Bonus | Betfan 3000 PLN bonus powitalny

Betfan zasilił szereg firm bukmacherskich legalnie działających w Polsce w październiku 2019 roku. Prezesem firmy jest osoba związana wcześniej z firmą Totolotek – Piotr Sienkiewicz. Strona posiada ciekawy, innowacyjny wygląd w barwach żółto – zielonych. Na głównej stronie oprócz oferty prematch, live oraz esport, dostępna jest zakładka rozrywka, gdzie gracze mogą typować między innymi jaka będzie pogoda w kolejnym dniu czy też zakłady w tematyce polityki. Bukmacher proponuje dla graczy 14 % do wygranych kuponów, bez podatku od gier. Radar 365 – to specjalny produkt przygotowany przez Betfan, gdzie czeka na użytkownika codziennie nowa promocja. Ponadto na stronie dostępna jest opcja cash – out podczas gry. Betfan posiada w swojej ofercie przeszło 30 dyscyplin sportowych co pozwoli zaspokoić potrzeby tym najbardziej wymagającym. W ostatnim czasie ambasadorem marki został Mariusz Pudzianowski, co powinno dodatkowo zachęcić graczy do pozostania na stronie i dalszej gry.

Lesedauer: 1 min
Betfan Bonus 100 % do 1000 PLN za pierwszą wpłatę + 100 % do 1000 PLN za drugą wpłatę oraz 100 % do 1000 PLN za trzecią wpłatę Zarejestruj się teraz!
Bonusbewertung für Betfan
8/10 Punkty

Kroki – Jak to działa:

W taki sposób otrzymasz bonus:

  • 1. Rejestracja
  • 2. Depozyt
  • 3. Obrót depozytem x 1
  • 4. Odbierz bonus

Tłumaczymy: W jaki sposób bonus Betfan działa?

Po przejściu na stronę bukmachera Betfan, należy zarejestrować konto gracza wypełniając formularz. Minimalny depozyt to 20 PLN, należy go obrócić jednokrotnie przy minimalnym kursie 2.0 Wówczas otrzymujemy 10 % od pierwszych trzech depozytów. Następnie należy wykonać obrót bonusem pięciokrotnie, minimum 3 zdarzenia, minimalny kurs 1.2 na single, 2.0 kurs na AKO. Betfan powiększa wygraną przenosząc wygrane z konta bonusowego na konto główne x 10. Możemy otrzymać aż do 3000 PLN.

Kliknij w obrazek, aby otrzymać bonus

Bonus wyrażony w procentach %

100 % bonus 1000 PLN za pierwszą wpłatę. Wpłać 1000 PLN a otrzymasz drugie 1000 PLN automatycznie na konto gracza. Ponadto 100 % bonus za drugą wpłatę do 1000 PLN oraz bonus 100 % za trzecią wpłatę do 1000 PLN.

Maksymalna możliwa kwota bonusu

Maksymalna kwota bonusu powitalnego wynosi 3000 PLN = 1000 PLN za pierwszą wpłatę, 1000 PLN za drugą wpłatę, 1000 PLN za trzecią wpłatę.

Bonus - warunki: Co należy widzieć na jego temat?

Zasady na początku mogą się wydawać gracza nieco skomplikowane, jednakże po przeczytaniu zasad dokładnie wiadomo czego można oczekiwać. Należy pamiętać, iż użycie opcji cash-out wyklucza udział w promocji oraz wydarzenia anulowane. Na początku otrzymujemy 10 % od pierwszych depozytów, jednakże bukmacher powiększa dla nas wygrane dziesięciokrotnie po spełnieniu warunków obrotu, tym samym możemy uzyskać równowartość do 3000 zł.

Minimalny depozyt

W Betfan minimalna kwota jaką należy wpłacić, aby otrzymać bonus to tylko 20 PLN. Jest to niska kwota, jednak warto wpłacić tak dużo jak to możliwe, mając na uwadze kwotę maksymalnego bonusu powitalnego.

Minimalny obrót

Minimalny obrót w Betfan wynosi pięciokrotność pierwszej wpłaty (5x). Oznacza to, że należy zagrać za wysokości czterokrotnej wpłaty. Ponadto, aby móc należy odblokować bonus obracając kwotę depozytu jednokrotnie. Gdy wpłacasz 1000 PLN, należy postawić za 1000 PLN, aby odblokować środki bonusowe 1000 PLN, następnie należy obrócić środki pięciokrotnie, czyli 5000 PLN, następnie bukmacher powiększa naszą wygraną x 10 przenosząc środki na saldo główne.

Minimalny kurs

Minimalny kurs jakim należy obrócić bonus to 2.0. Minimalna stawka postawienia zakładu to 20 PLN.

Ograniczenia czasowe

Należy w ciągu 10 dni od założenia dokonać depozytu. Aby otrzymać bonus 3000 PLN należy w terminie 50 dni obrócić raz depozytem oraz postawić środki za pięciokrotność pierwszej wpłaty.

Limity na rodzaje zakładów

Zakłady systemowe, anulowane.

Limit metod płatności

Akceptowane metody płatności to VISA, BLIK, Mastercard, przelewy24

Restrykcje lokalizacyjne

Bonus jest ważny tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Nasz test bonusów Betfan: Jakie są kluczowe czynniki?

Betfan posiada najwyższy bonus powitalny na rynku Minimalny wymagany kurs do obrotu bonusem to 2.0, co jest standardem na rynku. Kwota oferty powitalnej wynosi aż do 3000 PLN, więc dla nowego gracza jest to wspaniały prezent powitalny. Bonus zostaje przyznany automatycznie po obróceniu depozytu jednokrotnie. Należy pamiętać, iż bonus otrzymujemy po pięciokrotnym obrocie i otrzymujemy na początku tylko 10 %, jednakże bukmacher powiększa nasze wygrane dziesięciokrotnie aż do sumy 1000 PLN za każdy z depozytów. Oferta nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne. Mamy aż 50 dni na obrót bonusem od momentu jego aktywacji.

nach oben