Bonus bet at home 65 PLN gratis

Czas czytania: 1 Minut
bet at home wplac 10 obstawiaj 75

Kto nie posiada jeszcze konta zakładów u bet at home, temu gorąco to polecamy. Wystarczy że wpłacisz 10 PLN a otrzymasz w prezencie dodatkowe 75 PLN na dalsze zakłady. To proste! Postępuj tylko z poniższymi wskazówkami! To najlepsza forma premii dla tych,którzy wolą obstawiać niskie stawki.

KROK 1

Zarejestruj się na stronie bet at home klikając na ten link i wpłać 10 PLN!

KROK 2

Wypełnienie formularza!

KROK 3

Kod premii o wartości otrzymasz drogą mailową!

Rekomendowane

Zawsze odwiedzaj bet at home klikając w link z Polski

bet-at-home Wettanbieter Logo

Codziennie aktualizujemy ten link, więc bez trudności możesz się zalogować z Polski

Używaj płatności Trustly.com w bet at home

Trustly Logo

Trustly to bezpieczna metoda płatności. Rząd nie jest w stanie zobaczyć żadnych danych. Trustly jest w 100% bezpieczne

Bet at home pozostanie na polskim rynku. Twoje konto jest całkowicie bezpieczne

bet-at-home Wettanbieter Logo

Bet at home będzie kontynuować oferowanie swoich usług dla klientów z Polski. Odwiedź Zakładyformat po najnowsze informacje

Zarejestruj się na stronie bet-at-home.com klikając na link na Zakładyformat

Rejestracja musi odbyć się za pośrednictwem naszego linka, w przeciwnym razie nie otrzymasz bonu bet-at-home.com. Tylko po właściwym kliknięciu na link promocja zostanie aktywowana. Koniecznie o tym pamiętaj!

Wpłać 10 PLN i wykorzystaj kod premii FIRST

Po zarejestrowaniu nowego konta zakładów musisz dokonać pierwszej wpłaty. Wystarczy że wpłacisz 10 PLN a otrzymasz w prezencie dodatkowe 65 PLN na dalsze zakłady. Ważne jest, abyś przy akcji 50% do 350 PLN wykorzystał kod FIRST! W panelu zarządzania kliknij na „Skorzystaj z bonusu” i wpisz kod FIRST. W ten sposób otrzymasz swój pierwszy bonus w postaci 5 PLN.

Wypełnij formularz

Ważne jest, abyś PO dokonaniu wpłaty w wysokości 10 PLN wypełnił formularz. Wyślij nam numer swojego konta gracza a my jak najszybciej dokonamy jego weryfikacji. Najczęściej trwa to do kolejnego dnia roboczego. Zwróć uwagę, aby numer konta gracza było poprawny, gdyż w przeciwnym razie nie będziesz mógł otrzymać premii. Jest to zatem konieczny warunek do przyznania bonu.

Odbierz bon 65 PLN

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas e-mail z kodem bonu. Bonus składa się z następujących elementów: bet at home oferuje generalnie premię 50% do 350 PLN za wpłatę przy podaniu kodu FIRST. Możesz skorzystać z niego bezpośrednio po dokonaniu wpłaty. Poza tym otrzymać możesz także dodatkowy bon w wysokości 60 PLN. Dzięki nam od bet-at-home.com otrzymasz dodatkową premię w wysokości 75 PLN

Warunki

Również w przypadku tej oferty istnieją pewne warunki, które muszą zostać spełnione - przeczytaj zatem dokładnie wszystkie wymagania, aby uniknąć nieporozumień. Klasyczny bonus za wpłatę bet-at-home.com FIRST podlega kursowi minimalnemu 1.70 przy czterokrotnym obstawieniu kwoty premii. Jako kwota premii rozumiana jest tutaj Twoja pierwsza wpłata w wysokości 10 PLN plus bonus w wysokości 5 PLN. Dodatkowo otrzymasz od nas kwotę 60 PLN w formie kodu promocyjnego, który zostanie przysłany na Twój adres e-mail. Oba bonusy należy obstawić trzykrotnie przy kursie minimalnym 1.50. Pamiętaj też, że bet-at-home.com zmienił warunki dotyczące przyznawania bonusów. Teraz nie możesz realizować kilku premii jednocześnie. Dopiero po obstawieniu lub utracie kwoty jednej premii możliwe jest wykorzystanie kolejnego bonusu. Bonus dostępny jest wyłącznie dla nowych klientów z Austrii, Niemiec i Szwajcarii.