Bonus bet at home 30€ gratis

bet at home wplac 10 obstawiaj 40

Kto nie posiada jeszcze konta zakładów u bet at home, temu gorąco to polecamy. Wystarczy że wpłacisz 10 euro a otrzymasz w prezencie dodatkowe 40 euro na dalsze zakłady. To proste! Postępuj tylko z poniższymi wskazówkami! To najlepsza forma premii dla tych,którzy wolą obstawiać niskie stawki. Przy wpłacie 10 euro wysokość bonusu wyniesie 300%! Lepiej być nie może! (niedostępne)

KROK 1

Zarejestruj się na stronie bet at home klikając na ten link i wpłać 10 euro!

KROK 2

Wypełnienie formularza!

Dane

KROK 3

Kod premii o wartości otrzymasz drogą mailową!

Zarejestruj się na stronie bet at home klikając na link na Zakładyformat

Rejestracja musi odbyć się za pośrednictwem naszego linka, w przeciwnym razie nie otrzymasz premii bet at home. Tylko po właściwym kliknięciu na link promocja zostanie uaktywniona. Koniecznie o tym pamiętaj!

bet at home registration en

Wpłać 10 euro i wykorzystaj kod premii FIRST

Po zarejestrowaniu nowego konta zakładów musisz dokonać pierwszej wpłaty. Wystarczy że wpłacisz 10 euro a otrzymasz w prezencie dodatkowe 40 euro na dalsze zakłady. Ważne jest, abyś przy akcji 50% do 100 euro wykorzystał kod FIRST! W panelu zarządzania kliknij na „Zrealizuj premię” i wpisz kod FIRST. W ten sposób otrzymasz swoja pierwszą premię w postaci 5 euro. Kolejne 25 euro otrzymasz od nas w formie dodatkowego bonusa.

Wypełnij formularz

Ważne jest, abyś PO dokonaniu wpłaty w wysokości 10 euro wypełnił formularz. Wyślij nam numer swojego konta zakładów a my jak najszybciej dokonamy jego weryfikacji. Najczęściej trwa to do kolejnego dnia roboczego. Zwróć uwagę, aby numer konta zakładów było poprawne, gdyż w przeciwnym razie nie będziesz mógł otrzymać premii. Jest to zatem konieczny warunek do przyznania bonusa.

Odbierz premię 40 euro

Po wypełnieniu formularza i otrzymasz od nas e-mail z kodem premii. Bonus składa się z następujących elementów: bet at home oferuje generalnie premię 50% do 100 euro za wpłatę przy podaniu kodu FIRST. Możesz skorzystać z niego bezpośrednio po dokonaniu wpłaty. Poza tym otrzymać możesz także dodatkowy bonus w wysokości 5 euro. Dzięki nam od bet at home otrzymasz dodatkową premię w wysokości 25 euro. W ten sposób na Twoje konto trafi dokładnie 40 euro przy wpłacie zaledwie 10 euro.

Warunki

Również w przypadku tej oferty istnieją pewne warunki, które muszą zostać spełnione - przeczytaj zatem dokładnie wszystkie wymagania, aby uniknąć nieporozumień. Klasyczny bonus za wpłatę bet at home FIRST podlega kursowi minimalnemu 1.70 przy czterokrotnym obstawieniu kwoty premii. Jako kwota premii rozumiana jest tutaj Twoja pierwsza wpłata w wysokości 10 euro plus bonus w wysokości 5 euro. Dodatkowo otrzymasz od nas kwotę 25 euro w formie kodu promocyjnego, który zostanie przysłany na Twój adres e-mail. Oba bonusy należy obstawić trzykrotnie przy kursie minimalnym 1.50. Pamiętaj też, że bet at home zmienił warunki dotyczące przyznawania bonusów. Teraz nie możesz realizować kilku premii jednocześnie. Dopiero po obstawieniu lub utracie kwoty jednej premii możliwe jest wykorzystanie kolejnego bonusa. Bonus dostępny jest wyłącznie dla nowych klientów z Austrii, Niemiec i Szwajcarii.

TOP Zakłady Bonus

najlepszy bonus €100
★ ★ ★ ★ ★
1xbet
350 PLN Bonus
★ ★ ★ ★ ★
bet-at-home
obstaw 75 PLN odbierz 150 PLN
★ ★ ★
Betsafe
50% do 210 PLN
★ ★ ★ ★ ★
Interwetten
Wpłać 200 PLN i stawiaj 400 PLN
★ ★ ★ ★ ★
betsson
Bonus 100% do 150 PLN
★ ★ ★ ★
Sportingbet
3€ za darmo + 50€ bonusu
★ ★ ★ ★
Flamantis
bonus o wartości 100€
★ ★ ★ ★
Betworld
100% do 600 PLN
★ ★ ★ ★
LSbet