Zakłady sportowe w nowym wymiarze - Zakładyformat

Czas skończyć z chaosem w zakładach sportowych i postawić na wysokiej jakości treść oraz świetne oferty bonusowe. Jeśli tak jak my uwielbiacie zakłady sportowe to już po pierwszej wizycie na naszej stronie będziecie zapewne chcieli tutaj częściej zaglądać, ponieważ to, co oferujemy jest wyjątkowe. Codziennie dostaniecie aktualne, spójne, ale również szczegółowe typy na zakłady sportowe dotyczące nadchodzących wydarzeń. Nikt chyba nie zaprzeczy, że piłka nożna to król sportów, ale my kochamy nie tylko piłkę, lecz wszystkie dyscypliny sportowe. No dobra, może z wyjątkiem Curlingu. Ale wróćmy do sedna - u nas znajdziecie obok cennego i ekskluzywnego magazynu również oferty operatorów zakładów sportowych, których nie znaleźlibyście nigdzie indziej. Mamy na myśli darmowe zakłady oraz premie. 50 czy nawet 100% to u nas standard, dla członków norma to 500% oraz wiele różnych zalet takich jak bony na zakłady bukmacherskie i to nie tylko dla nowych klientów. Chcemy, również po rejestracji zapewnić wam wyjątkową obsługę.

Zaklady Sportowe Analizy Typów

Nasze motto to nie żadne bla bla, lecz redakcyjne i jakościowe analizy gier. Dlatego zatrudniamy doświadczonych typerów, którzy dostarczą wam codziennie świeżych danych. Jaka jest aktualna forma zespołu, jakie są kursy, co mówią statystki, czy są niepokoje w kadrze lub w zarządzie? To wszystko uwzględniamy w naszych typach na zakłady sportowe. Jednak najważniejsze są lata doświadczenia, które posiadamy, ponieważ nasze typy są wprawdzie skomplikowane, ale za to kompaktowe. Oprócz pisemnej analizy oferujemy również dokładne prognozy, które zawierają dodatkowo typy dotyczące statystki, która bazuje na danych i cyfrach zwiazanych z poprzednimi grami. Oczywiście nie brakuje tutaj porównywarki kursów oraz wszystkich ważnych statystyk. Wszystkie nasze typy na zakłady sportowe znajdziecie na naszej stronie Dzisiejsze typy. Jeśli spotkanie jest również reprezentowane w naszych typowanych grach, możecie zobaczyć jak nasi typerzy z Wettformat obstawiają. Pokażemy wam dystrybucję typów, która może wam dodatkowo pomóc w decyzji.

Alle Wett Tipps auf Wettformat Eishockey, Fußball, Basketball, Tennis, American Football © GEPA pictures

Zakladyformat Typy na zakłady sportowe przez komórkę

Jesteśmy beznadziejnie uzależnieni od komórek i wiemy, że wy też. Coraz więcej typów dokonujemy przez komórkę, więc naturalne jest to, że Wettformat dostosowuje się do waszych potrzeb i wszystkich modeli komórek. Nasze Typy na zakłady sportowe również znajdziecie w wersji mobilnej ze wszystkimi informacjami takimi jak dane, fakty dotyczące meczu, nasze analizy oraz kompaktowe prognozy typów. Dodatkowo znajdziecie porównywarkę kursów wszystkich przez nas wymienionych bukmacherów oraz szereg statystyk konkurujących zespołów. W ten sposób możecie zobaczyć nasze typy w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Typy na zakłady sportowe

Po miesięcach rozwoju w końcu możecie używać Wettformat do typów na zakłady sportowe na żywo! Istnieje wiele gier bukmacherskich na zakłady sportowe, ale bardzo często rejestracja oraz administracja jest skomplikowana i czasochłonna, ale nie u nas. Naszym celem było stworzenie najlepszej gry bukmacherskiej na zakłady sportowe i kierowaliśmy się dostawcami zakładów sportowych. Nasza gra działa 1:1 według przyzwyczajeń każdego bukmachera na świecie. Macie Login, własny kupon, zmienną pulę oraz możliwość kombinacji typów oraz duży wybór specyficznych typów takich jak pierwsza połowa, ponad/poniżej, remis bez typu, wygrana do 0, oraz podwójna szansa. W ten sposób również krótko przed końcem gry możecie zagrać i być może wygrać, gdyż wysoki kurs oznacza wysoką wygraną.

Wettformat - grajcie na komórce!

Nasza gra jest dostosowana do różnego rodzaju komórek. W ten sposób możecie grać w każdej chwili, zobaczyć aktualny ranking, typować na zakłady sportowe oraz zebrać swoje wygrane - to wszystko jest możliwe dzięki nowej, mobilnej wersji Wettformat.

Wygrane

Również tutaj chcemy się wyróżnić od konkurencji. Nie mamy żadnych konkursów z nagrodą 5 lub 10 Euro. Nie, na ostanich mistrzostwach Europy mogliście wygrać ponad 3200 Euro oraz nagrody rzeczowe takie jak Apple iPad. Podczas sezonu piłkarskiego w przeciągu jednego dnia mogliście stać się zwycięzcami. Zaczynacie z określonym budżetem składającym się z tzw. Wettcoins (naszej waluty wewnętrznej). Wygrywa osoba z największą ilością Wettcoins na swoim końcie pod koniec wydarzenia, meczu lub gry. Proste, prawda? Widzicie regularnie aktualizowany ranking i najlepsze jest to, że wasze typy na zakłady sportowe są oceniane całkowicie automatycznie. Wasze konto na Wettformat obejmuje również porady, statystyki oraz historię typów. Więc zawsze możecie śledzić jaki macie wskaźnik sukcesu. Porównajcie się z innymi fanami zakładów sportowych i zbierajcie korzyści wynikające z tych działań. Zawsze mamy dla was atrakcyjne nagrody. Najczęściej są to kupony od znanych bukmacherów. Pamiętajcie aby podać nam wasz numer konta lub nazwę użytkownika, bo tylko tak możecie odebrać wygrane.

Wykorzystajcie na maxa wasze typy na zakłady sportowe dzięki dostawcom zakładów sportowych

Prawdziwy zysk możecie osiągnąć wtedy, kiedy oprócz wygranych zakładów macie bezpieczeństwo w formie darmowych zakładów oraz różnych dodatkowych ofert promocyjnych. Z pewnością znajdziecie najlepsze oferty na Wettformat. Nigdzie indziej nie dostaniecie bonusa bez wpłaty na zakłady dla więcej niż 15 dostawców. To oznacza ponad 100 Euro darmowej premii (pod warunkiem, że nie macie jeszcze aktywnego konta gracza). Kolejnym punktem, który wyróżnia nas od konkurencji są nasze promocje, które nierzadko oferują bonus do 500%. Już przy drobnej wpłacie możecie pomnożyć wpłaconą wartość o 5- lub 6- razy!Takie promocje są naprawdę wyjątkowe i możesz je tylko znaleźć na portalu Wettformat. Często tygodniami negocjujemy dla was nowe oferty. Z im więcej promocji skorzystacie i im częściej będziecie obstawiać z nami gry, tym więcej będzie coraz to lepszych ofert. Nawet na uczestnictwo w jednym zakładzie damy wam bonus. Takich ofert naprawdę nigdzie nie ma, więc skorzystajcie z nich już dziś. Posiadając aktywne konto gracza macie dostęp do różnych korzyści takich jak darmowy udział w zakładach z naprawdę wysokimi wygranymi. Poza tym rozdajemy co jakiś czas bony - tak po prostu, bez okazji!

Porównywarka bukmacherów - ważna jest indiwidualność

Każdy jest inny. Dotyczy to również potrzeb związanych z zakładami sportowymi. Istnieje tysiące strategii i filozofii, dlatego chcemy przedstawić wam dostawców zakładów sportowych według różnych szczegółów, które pomogą wam jak najlepiej przefiltrować informacje. Niezależnie od tego, co dla was jest ważne, poprzez kilka klinknięć możecie znaleźć odpowiednią ofertę. Nasza porównywarka bukmacherów zawiera różnego rodzaju filtry takie jak promocje, bonus, kurs lub usługa. Również znajdziecie u nas bukmacherów według różnych możliwości zapłaty. Szukacie bukmachera, u którego nie musisz zapłacić podatku? My własnie go mamy! Szukasz bukmachera, który oferuje e-sport i ma wysoki stopień oprocentowania przy bonusach? Mamy go! Porównujemy wszystkie kryteria w przejrzystej grafice, abyście szybko mogli zobaczyć, który dostawca jest dla was najlepszy!

Nowi bukmacherzy- to, że firma jest duża, nie oznacza, że jest lepsza!

Każdy zna znane firmy zajmujące się zakładami sportowymi, ale często jest tak, że wcale nie odnoszą one aż tak wielkiego sukcesu i często nie są zbyt innowacyjne. Nowi bukmacherzy z kolei mają inny problem. Muszą oni wymyslęć coś, czego jeszcze nie było albo zaoferować coś lepszego w danej dziedzinie. Bardzo lubimy różnorodność, dlatego cały czas poszukujemy ciekawych bukmacherów z dobrymi ofertami lub pomysłami. Jeśli przejrzycie naszą listę bukmacherów, szybko zauważycie, że składa się ona z wielu nieznanych firm. Doświadczenie nam udowodniło, że często właśnie te małe i pozornie nieciekawe firmy kryją najlepsze niespodzianki. Nigdy nie widzieliśmy jeszcze takich promocji bonusowych czy wariantów gier. Chcielibyśmy wam podarować darmowe zakłady na powitanie, abyście jeszcze przed wpłatą mogli się zapoznać z firmą.

nach oben